HAMETAN ve MADÉCASSOL karışımı

MADÉCASSOL ü hametan pomatla karıştırdım fakat pomat çok yağlı. sanırım merhemini falan almak lazım. umarım sivilcem çıkmaz. MADÉCASSOL zaten her derde dava gibi bişi. elimdeki egzema için kullanıyorum. nutricia el kremiyle beraber. iki günde çok faydasını gördüm. umarım yüzümde de söylediğiniz gibi bir etki yaratır.

Kızlar bende hametan krem madecassol kremleri aldım ve kullanmak istiyorum yanaklarımda bu aralar sivilce çıkmaya başladı bende dayanamadım sıktım ve kırmızı kırmızı leke oldu bu kremleri kullansam geçirir mi ?

Ben uzun süre kullandım hametanı eski lekelerime etki etmedi yalnız tahriş, ve sivilcenin o yanmasını kırmızılığını oldukça rahatlatıyor. Özellikle gece yatarken kullanırsam elimde 1 bezelye kadar hametan ve bebek pudrasını karıştırıp sürüyorum sabaha kadar oldukça ufaltıp rahatlatıyor sorunlu bölgeyi..

Benim lekelerim yeni oluştu daha bir iki haftalık ya var ya yok hametan ve madecassol u okudum burda ve şuan yüzüme surdum etkili olur mu geçirir mi acaba ?

Merhaba arkadaşlar,
Çok uzun yıllar kullandığım kronik ilaçlarımdan dolqyı yüzümde ciddi sivilcelenmeler yaşadım. Ve önüne hiç geçemedim.
Kullandığım her krem, pomat ve nemlendiriciler de dökülmeler yada çöğalmalar oldu, 2 ay önce yüzüme yapılan epilasyonda cildim yanfı.
Gece nöbetçi eczaneden hametan krem aldım, pomad yağlı olduğu için, 2. Günde yanık yerler kabuk attı, 4. Gün yüzüm sivilce döktü ve cilt doktoruna bahsettiğimde deri altını atıyor sabırlı ol bakalım dedi ve bende öyle yaptım.
Sadede geleyim, 2 ay önce 1 buçuk ay devamlı sabah ve gece yatmadan önce hametan sürdüm doku düzelmesi çukur küçülmesi ve son olarak tamamıyle elveda sivilceler. Cildimi gören herkes soruyor ve bende bu kremi öneriyorum. Subazlı olması her cilt tipine uygunluğunu gösteriyir.
Son 20 gündür eşit olarak madecassol + hametan karışımı kullanıyorum. Cilt bakımları veya pahalı ürünlerin oyununu bozdu bu kremler. Böyle bir sonuç alacağımı bilseydim (ki inanın cildim çok hassas) öncesi ve sonrası çekimi yapardım. 2 ayda yüzümü yeniden yaptırmışım gibi bir sonuç aldım ve bırakmayı asla düşünmüyorum.

merhaba bende sivilce yok ama lekelerim var yüzümde bu iki kremi aldım .karıştırıp kulansam uygun olurmu bide sabah akşam hergün mü sürcem onu anlamadım.

ben bu 2 kremin vücuttaki çatlaklara iyi geldiğini duymuştum ve bazı bölgelerime kullanmıştım,gerçekten de çatlaklarda gözle görülür azalma olmuştu,ama tabi devamlı kullanmak canımı sıktığı için bırakmıştım.Kesinlikle sihirli kremler ikisi de,sivilce ya da kızarıklık için kullanıldığını duymamıştım,ben de kullanayım bakalım sivilcem çıkarsa
Merhaba canım çatlakların kaç yıllıktı acaba ne kadar sürede kullandın ben de mesajı okuyunca bu ümitlendim

Merhaba canım kaç yıllıktı çatlatların ve derinliği ne derecedeydi acabe mesajını görünce bi an ümitlendim 2 ay mı kullanmıştın

X