HALSİZLİK,UYKUSUZLUK VE YORGUNLUK

knry

Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2023
23
8
39
MERHABA ARKADAŞLAR,BENİM ŞÖYLE BİR DERDİM VAR.YILLARDIR ADET OLDUĞUMDAN BERİ DEMİR,B12,KAN VB.DEĞERLERİMDE HEP DÜŞÜKLÜK VAR.İLAÇ TEDAVİSİ GÖRÜYORUM DÜZELİYOR,SONRA HER ŞEY YENİDEN TEKRAR BAŞA DÖNÜYOR.ŞU AN YİNE AYNI DURUMDAYIM 1-1,5 AYDIR İLAÇ TEDAVİSİ GÖRÜYORUM AMA ÖYLE BİR YORGUNLUK,HALSİZLİK VE HEP UYKUSUZLUK DURUMUM VAR Kİ SİNİR OLDUM.BİRDE ÇOCUKLAR ,İŞ,EV,YEMEK GİBİ KOŞTURMALARDA OLUNCA İNANIN PERİŞAN HALDEYİM.PSİKİYATRİYE GİTTİM ZATEN HASTALIK HASTALIĞI İÇİN İLAÇ KULLANIYORUM AMA BİR YANDAN DA HAYATTAN BEZMİŞ VE RUHEN KENDİMİ HEP YAŞLI HİSSEDİYORUM.CANIM HİÇ BİR ŞEY YAPMAK İSTEMİYOR.SON DÖNEMDE BİRDE BU HALSİZLİK,UYKUSUZLUK VE YORGUNLUKTA EKLENİNCE İYİCE ÇIKMAZA GİRDİM.İŞE GİDİYORUM DİYE ERKENDE YATIYORUM AMA YOK YANİ FAYDASIZ.AKŞAM ÇOCUKLAR ONLARLA İLGİLENMEK DERKEN BİR SÜRE SONRA SIZIP KALIYORUM.HAYATIMDA TAHMİN EDERSİNİZ Kİ HEPİMİZİN OLDUĞU GİBİ BİR MONOTONLUK VE SIRADANLIK İÇİNDE OLUYOR,ONDAN MIDIR BÖYLE HSSETMEM BİLMEM AMA SİZLERE YAZMAK,DERTLEŞMEK İSTEDİM....

Hastalık hastalığı için kullandığınız ilaç halsizleştiriyor olabilir mi?

Hastalık hastalığı için kullandığınız ilaç halsizleştiriyor olabilir mi?
SANMIYORUM ASLINDA HALSİZLEŞTİRECEĞİNİ AMA GENEL OLARAK ÜSTÜMDE ÇOK YÜK VAR VE PSİKOLOJİK OLARAK ÇOK YORGUNUM.ACABA DİYORUM BUNALMIŞLIĞIN VERDİĞİ BİR ŞEY Mİ BÖYLE OLMAM.KANSIZLIK DESENİZ ÖMÜR BOYU YAŞADIĞIM BİR SÜREÇ ZATEN

SANMIYORUM ASLINDA HALSİZLEŞTİRECEĞİNİ AMA GENEL OLARAK ÜSTÜMDE ÇOK YÜK VAR VE PSİKOLOJİK OLARAK ÇOK YORGUNUM.ACABA DİYORUM BUNALMIŞLIĞIN VERDİĞİ BİR ŞEY Mİ BÖYLE OLMAM.KANSIZLIK DESENİZ ÖMÜR BOYU YAŞADIĞIM BİR SÜREÇ ZATEN
Psikolojik ilaçlar da kansızlık da çok etkili. Yeterli fiziksel gücünüz yoksa normal halsiz hissetmeniz. Takviye alsanız da dolması uzun sürüyor. Bana damardan demir vermişlerdi. Enerji gelmişti. Psikolojiyi düzenleyen ilçlar, alerji ilaçları halsizlik yapıyor genelde

EVET ,ARTIK YAŞ İLERLEDİKÇE DAHA AZALIYOR TABİ Kİ AMA.ADET OLDUĞUM GÜNDEN BERİ KANSIZLIK PROBLEMİ YAŞIYORUM
Hastalıgınız yoktur ama kandaki fazla toksın maddelerde yorgunluk yapıyor yedıgımız ıctıgımız her sey… yanı hacamatla bunlar kanla atılır sızde rahat edersınız Allahın ıznıyle ınsallah

Selamlar canlar, ben yazz yanı dgkh hapı kullanıyorum dogum kıntrol hapı kullanmadan adetım cok duzensız oluyor sökulemıyorum ama kullanırken uyku halı fazla takıntı ve normalde adet kanı kırmızıdır ya kahverengı kupkuru afedersiniz bu sekılde oluyorum onerınız varmı adetı duzene ne sokar? Yazz kullanmak ıstemıyorum

EVET ,ARTIK YAŞ İLERLEDİKÇE DAHA AZALIYOR TABİ Kİ AMA.ADET OLDUĞUM GÜNDEN BERİ KANSIZLIK PROBLEMİ YAŞIYORUM
Muhtemelen kadın hastalıkları ile ilgili bir probleminiz var böyle bir arkadaskm vardi hastaneye yatıp kan verdikleri oldu sonra 3 miyom çıkardılar rahminden ve adet olduğu günler bizimle buluşmazdı kanaması yüzünden biz de abarttîĝını düşünürdük 😄

Muhtemelen kadın hastalıkları ile ilgili bir probleminiz var böyle bir arkadaskm vardi hastaneye yatıp kan verdikleri oldu sonra 3 miyom çıkardılar rahminden ve adet olduğu günler bizimle buluşmazdı kanaması yüzünden biz de abarttîĝını düşünürdük 😄
Miyomlardan sonra adetim 10 güne çıkmıştı. Çok zor miyom. Otur kalk bir ped dolar.

of of çok kötüymüş cidden,adet olduğum günden beri bildim bileli sayısını unuttuğum kez doktora gttim,annem de çok kanamalarım olunca çok korktu ama miyom vb.hiç bir durum yok. 2 doğum yaptım,yıllık muhakkak kadın doğum kontrollerine giderim muayene yaptırım ama kimse bahsetmedi miyom dan.annem,anneannemde böyle olurmuş.çok şükür şu an azaldı kanamada adet gün sayısıda tek tesellim bu :) yorumlarınız için çok teşekkürler,insan böyle destek verici mesajlar okuyunca çok mutlu oluyor.

Hastalıgınız yoktur ama kandaki fazla toksın maddelerde yorgunluk yapıyor yedıgımız ıctıgımız her sey… yanı hacamatla bunlar kanla atılır sızde rahat edersınız Allahın ıznıyle ınsallah
çok teşekkür ederim,araştıracağım ,inşallah şifa bulurum bende

Anladı
of of çok kötüymüş cidden,adet olduğum günden beri bildim bileli sayısını unuttuğum kez doktora gttim,annem de çok kanamalarım olunca çok korktu ama miyom vb.hiç bir durum yok. 2 doğum yaptım,yıllık muhakkak kadın doğum kontrollerine giderim muayene yaptırım ama kimse bahsetmedi miyom dan.annem,anneannemde böyle olurmuş.çok şükür şu an azaldı kanamada adet gün sayısıda tek tesellim bu :) yorumlarınız için çok teşekkürler,insan böyle destek verici mesajlar okuyunca çok mutlu oluyor.
Anladım sevindim olmamasına belki kanamayı azaltıcı bir seyler olabilir

X