halleyin el emekleri

halley

Nirvana
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
723
374
arkadaşlar çeyizlik,dantel,oya,havlular yapıyorum siparişle elimde olanlarda var onun dışında bebek şekeri,nikah şekeri kapı süsü sepetlerde sipariş alıyorum zevkinize hitap eden mutlaka ürünlerim vardır diye düşünüyorum topic tamamını gezmenizi öneririm

Bu havlu modeli istenilirse bohçayada uygulanarak yapılıp takım olabilir.Nişan bohçasına çok yakışır,istenilen renklerde yapıl
ır 27 tl

isterseniz elinizde kendinden nakışlı havlular varsa sadece dantelini monta edebilirsiniz aşağıdaki havlunun çiçekleri kendinden mesela 20 tl

siparişlerinizde düz beyaz havluya çalışacağım dahada şık olucaktır istenilen renklerde çiçekler kullanılır fiyatı 18

Son düzenleme:
kalpli havlu 20 tl
ulaşım bana ait

evet arkadaşlar buda yeni havlum umarım beyenirsiniz bence çeyizlere çok güzel yada çeyiz dizenlere güzel ve hoş bir hediye ne dersinizsırnaşık şey25 tl

18 tl

Son düzenleme:
buradaki ürünler elimde olanlar sipariş almıyorum

iğne oyalı simli yazma 20 tl

tığ işi lila mor renklerde yazma, zarif bir oya15 tl

ören bayan 50 nr dantel ipliği ile örülmüş 280 cm uzunlukta 2 parça dantel var elimde her bir parça 5 tane üçgen motiften oluşmaktadır istenilirse bir motif kesilip yastık olrak pikoya verilip uzun parçasıda karyola boyınca yeter pike takımı için çok uygundur ykanınca biraz toparlanır dahada güzel olur isterseniz yıkayp ütüleyip yollarım.
280 cm 1 parçası 25 tl iki parçasını birlikte alana 45 tl

65 cm 65 cm kare dantel ister şömen tabla ister sehpa nereye isterseniz,50 nr naylon iplikle örülmüş,isterseniz altınsarısı yada gümüş rengi simle iple sırıyabilirim.
fiyatı düştü kızlar 30 tl
simle sırınırsa 40 tl

Son düzenleme:
canimmmm ellerine emegine saglik cok güzel olmuslar
heleki ilki tam benlik cünkü lilayi moru cok severim citi pitii cok güzel olmus ya
bol satis bol kazanc ve bereket diliyorum canimcigim

canimmmm ellerine emegine saglik cok güzel olmuslar
heleki ilki tam benlik cünkü lilayi moru cok severim citi pitii cok güzel olmus ya
bol satis bol kazanc ve bereket diliyorum canimcigim

teşekkür edrim canım bende bayılırım lila ve mora ikisi bir arada her şeye yakışıyor

arkadaşlar resimleri bıraktığım nikah şekerleri,bebek şekerleri,sepetlerden siparişle yapabilirim .işçiliğim temiz ve özenlidir hiç kuşkunuz olmasınsizlerin beğenmiş olduğu ürünlerin fotoları var ise onlarada çalışabilirimbiblolu ürünlerde bazen aynısı tam bulunmuyor ama hemen hemen hepsinin benzerleri oluyor

1,25
1-

2-

3-

4-

5-

Son düzenleme:
80 krş nazarlık yerine organze gülde yapılır15-

Son düzenleme:
--------------------------------------------------------------------------------

kişiye özel sünnet şekerleri,sepetleri,sünnet pikesi,sünnet yatağı,sünnet havlusu çalışılır pul boncuk vs... isim nazar boncukları,tarih vs... çalışılır

1 tl
21-

1,25

22-

80 krş

23-

1,25

24-

Son düzenleme:
aranıza yeni katıldım ürünleriniz çok güzel fiyatlarıda uygun hayırlı satışlar

1 tl

25-

26-

27-

kutu çeşiteri 1.25

bebek mevlüt şekerleri
1,50

75 ykş

1,25

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…