Doğuma Hazırlık halen oğluma isim bulamadım

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

nar

Guru
Kayıtlı Üye
14 Mart 2008
1.895
7
selamlar nerdeyse sona yaklaştık daha oğlumun ismi yok ben biraz farklı olsun çok kullanılan bi isim olmasın istiyorum ama eşime kabul ettiremiyorum. şu anda düşünüdğüm isimler EDİZ BEREN DEHA eşim ediz ve bereni kız ismi olduğunu düşünüyor .etrafında bu isimde olanlar varmı . veya daha başka bi isim önerebilirmisiniz .a.s.

canım ben oglum olursa UYGAR koymayı düşünüyorum çok olmayan ve anlamı çok güzel alllah saglıkla dogum nasip etsin kararı bekliyoruz.

canım bende uygar, utku ve ulaş arasında kararsız kalmıştık, sonunda utku oldu

tutkun cok guzel bi isim

canım bende uygar, utku ve ulaş arasında kararsız kalmıştık, sonunda utku oldu

canım ben oglum olursa UYGAR koymayı düşünüyorum çok olmayan ve anlamı çok güzel alllah saglıkla dogum nasip etsin kararı bekliyoruz.
a.s.
teşkler hepsini beğendim anlamlarına baktım utku ve uygar arasındayım şu an tabi babaya kabul ettirmekte var:uhm:

beren bayanlarda da kullanılan bir isim bence tercih etmeyin..
enis deha süha sina bera altan altar olabilir..

Ediz ve Deha isimleri güzel
özellikle Ediz
Beren ismini ise hiç sevmem. Hollandacada Beren zaten 'ayılar' anlamına geliyor:roflol:

poyraz,ozan,utku olabilir aklıma ilk gelen bunlarr.sağlıkla kucağına alman dileğiyle canım

bende senle aynı durumdayım. bende 25 haftalık hamileyim bebişimiz erkek ve daha karar vermedik. eşim bora diyor. bende bora ya sıcak bakıyordum ama akrabalarımızda var ve çok yaramazlar. diğer istediklerim. çağan, toprak, utku sende düşünebilirsin.buyrunnnnnnnnn

alperen kutay kubılay ve kayrahan.bunlar guzel bence.tavsıyeedrım.a.s.

bende senle aynı durumdayım. bende 25 haftalık hamileyim bebişimiz erkek ve daha karar vermedik. eşim bora diyor. bende bora ya sıcak bakıyordum ama akrabalarımızda var ve çok yaramazlar. diğer istediklerim. çağan, toprak, utku sende düşünebilirsin.buyrunnnnnnnnn
toprak bizde bizde( yani sadece ben düşünmüştüm) ama okulda fln dalga geçer çocuklar diye vaz geçtim.utku ediz uygar ve deniz şu nada gündemde
poyraz,ozan,utku olabilir aklıma ilk gelen bunlarr.sağlıkla kucağına alman dileğiyle canım
teşkler a.s.
Ediz ve Deha isimleri güzel
özellikle Ediz
Beren ismini ise hiç sevmem. Hollandacada Beren zaten 'ayılar' anlamına geliyor:roflol:
berenini hollandacası nı tabiki bilmiyordum uyardığın için sağola.s.
beren bayanlarda da kullanılan bir isim bence tercih etmeyin..
enis deha süha sina bera altan altar olabilir..
teşkler anlamlarına bakıcam.hoş isimlera.s.

arkadaşlar bende 29 haftalık hamileyim oğlumuz olucak ama hala evimizde isim krizi yaşanıyor.erkek bebeğe isim bulmak meğer ne zormuş ya..farklı değişik güzel isimleri paylaşırsanız sevinirim..

ALPER : Yiğit insan, yiğit erkek.
BERK : 1.Sert, sağlam, katı. 2.Yıldırım.
ERALP : Yiğit
CEYHUN : Orta Asya'da bir akarsu - Cennet'in 4 nehrinden biri

ben beğendiğim isimleri anlamlarıyla söyliyim. Allah oğlunu analı babalı büyütsün. Sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.

arkadaşlar bende 29 haftalık hamileyim oğlumuz olucak ama hala evimizde isim krizi yaşanıyor.erkek bebeğe isim bulmak meğer ne zormuş ya..farklı değişik güzel isimleri paylaşırsanız sevinirim..
ataberk egemen mete inş daha bir sürü isim öneren olurda aradan seçeriz yerimsenibenanalı babalı sağlıklı bebek olsun oğluşuna.s.
ALPER : Yiğit insan, yiğit erkek.
BERK : 1.Sert, sağlam, katı. 2.Yıldırım.
ERALP : Yiğit
CEYHUN : Orta Asya'da bir akarsu - Cennet'in 4 nehrinden biri

ben beğendiğim isimleri anlamlarıyla söyliyim. Allah oğlunu analı babalı büyütsün. Sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.
ewt çok güzeller erk soyadımızla söylenmesi zor oluyor yoksa bende çok istmeiştimö ceyhunu düşünüyorum ben beğeniyorum eşim pürüz çıkarıyor .a.s.iyi dileklerin içinde teşkler:1hug:

bende 27 haftalık hamişim oğlum olcak ismini burak kayra koymayı düşünüyoruz.burak ismini babsası kayrayıda ben istedim.
kayra:allahın müjdesi lütfu

burağıda düşnüyürom aman böylede diyince ne kaaa çok isim düşünüyomuşum kaydirigubbakcemile3benim oğlan sanırım 18veya 19 temmuzda gelcek tam miraç kandilinde e günün anlamına uygun olduğu için burak olabilirr mafoldumbenay bu ne kaa tatluymuş böle ben devamlı ağlarım artıkkınn

Kayra ismi çok güzel bence..
Anlamı: Yüksek büyük tutulan ya da sayılan birinden gelen iyilik lütuf, ihsan atıfet, inayet. Erkek ve kadın adı olarak kullanılır.

bizim oglumuz olursa adını Kayra koyacagiz canım sana da tavsiye ederim..vereliniortak

X