halen doguramayanlar buraya :)

evet canim ne yapalim bekliyicez baska care yok nasil olsa son tarih belli varsin ozamana kadar gelmeyiversin :1rolleyes: ben bu son hafta bi gariplestim sanki hic 9 aylik hamile olan ben degilim ne sirt agrisi ne karin agrisi hic birsey yok herkes cok sasiriyor insallah son haftamda boyle gecer . zeynepcim seni goremeyince dogurdun sandim dogum hikayeni beklerken dogurmadigini ogrendim bana arkadaslik et ta sonuna kadar kaydirigubbakcemile3 kendine iyi bak rabbim cumlemize kolay dogumlar nasip etsin

amin.....:CüvCüv:

sizi gidi kasım anneleri sizi gidin len topiğimizden:dilcikar:

şaka bi tarafa sabır kızlar..annanem olgunlaşmamış meyve dalından düşmez der onlar geliceği zamanı biliyor size koolay doğumlar diliyorumŞeniz

destinacim ne edek diyoz belki geliverdi ekim bitmeden sırnaşık şey
ama tik yok. seninde dedigin gibi onlar gelecegi zamani bilir ama galiba 6 kasimda doktorum zorla getirtecek :roflol:

yasmicim 42. haftana girmek uzeresin doktorun sana son tarih vermedimi canim???

cokta kalmasi riskli olabilir o yuzden soruyorum

slm kızlar
sanırım gülşen le biz aynı gün doğuracağız:))doktorumuz eğer 6 kasıma kadar gelmezse bakacağım duruma dedi.destinacım valla son 2 gün demek bizim meyveler daha olgunlaşmamış napalım.doktoruma sordum ne yapmam lazım diye
yapılacak birşey yok bekleyeceğiz dedi.bol bol yürüyorum halen bugun aslında çok istedik ve gelir tahmin ettik ama yok tık yok.geleceğim zamanı ben bilirim diyor sanırım dimiiii:))

zeyneppcim cok sukur daha dogurmamissin ayni gun dogurucaz insallah :) sonuna kadar beraberiz :) 6 kasim biraz daha dayan emi :)

sabredın kızlar az kaldı hadi...
zeynep ve yasmi
siz bu gece en gec yarına doğurursunuz hadı bakalımmm

kılzr siznkiler muhtemelen geç yumurtlama olayıdır bahsetmiştm yengem de 42. haftanın sonunda doğurmuştu şimdi 2.ye hamile adet gününden 1 gün önce hamile kalmış kaza yani bu da geç yumrtlama ürünü

birazdan nst ye girmek icin hastahaneye gidicem bakalim ne diyecekler ama ne sancim var nede baska birsey. belkide dogururum hic belli olmaz :) dondukten sonra size yazarim...... zeynepcim saka bi yana rabbim sag salim kavustursun bizleri meleklerimize bukadar beklettiler ya vardir bir hikmeti :) Rabbim kolay dogumlar nasip etsin

once sana ve bana olmak uzere :) butun hamislere

amiiiiiiiiin :)

canım sabah 7de sezeryana giriyorum üzgünüm bebek ters geliyormuş acilen alıyor erkenden.darısı başına olsun.:1hug:

cok sevindim zeynepcim Allah anali babali buyutsun onu size sizide ona bagislasin...

dogum hikayeni 4 gozle bekliyorum. melegini benim icin kocaman op

gorusmek uzere

canım sabah 7de sezeryana giriyorum üzgünüm bebek ters geliyormuş acilen alıyor erkenden.darısı başına olsun.:1hug:

zeynepcim nasilsin bebek nasil??? uzun zamandir gorusemiyoruz merak ettim

bu arada yas cubugunu gosteren gostergede bi yanlislik var canim 39 years diye basliyor okadar yaslandimi kaydirigubbakcemile3

zeynepcim nasilsin bebek nasil??? uzun zamandir gorusemiyoruz merak ettim

bu arada yas cubugunu gosteren gostergede bi yanlislik var canim 39 years diye basliyor okadar yaslandimi kaydirigubbakcemile3

Slm Gülşencim nasılsınız?
valla bütün günümü alıyor fıstıklı çikolatam zaman nasıl geçiyor anlamıyorum.karnımızdayken rahattık tabi pc başında oturup yazışıyoduk ama şimdi onlara tabi olduk işimiz gücümüz onlarla.
Giray iyi bir bebek aslında allahtan bana benzemedi yoksa yanmıştım.geceleri zor uyuyor ama sonunda uyuyor emiyo ve başka bişey vermiyorum.sağlığı iyi gidiyor çok şükür.sizde ne var ne yok peki?özelimden msn adresim var alıp sana resim yollayabilirim sende bana yollarsın oldumu canım.
biz sizi kocaman:1hug: :teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…