halen doguramayanlar buraya :)

gulsen_23

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2008
384
15
kizlar benim gibi halen bebeklerine kavusamaynlar varmi. ben halen bekliyorum ve 8 gunum var oda kesin degil. aramizda baskalrida varmi yoksa bir benmi kaldim :CüvCüv:

canım bende varım bugun 39.hafta dr gittim nst normal çıktı çatı muayeneside gayet normalmiş bekliycez dedi.kasımada sarkabilirmiş bizim oğlan napalım geç olsunda güç olmasın.

Selam arkadaşlar. Ben de hala bekliyorum kızımı. Kasılmalarım var ama bir türlü açılmam olmuyor. Bol bol yürüyüş yapıyorum ama banamısın demiyor bizim ufaklık. Her telefon açana daha doğurmadım demekten gına geldi. En son 30 ekimde hala bir açılmam yoksa doktorum sezeryan ile alacak kızımı. Herkese hayırlı doğumlar dilerim. İnşallah biran önce kavuşuruz bebeklerimize...

inşallah hepiniz gönlünüze göre meleklerinizi kucanııza alırsınız.siz dogurunda sıra bize gelsin artık :))

BENDE HALA DOĞURMADIM 40 BİTTİ NST normal çıktı. Benim alttan ağrım oluyo iki haftadır ama hiç alttan muayne yapılmadı pazartesi kontrole gel dedi dr bakalım ne olacak

bugun doktora gittim doktorum hic acilman yok dedi bebek hic asagi inmemis bende 30 akimde doktora gidicem tekrar acilma yoksa kasim annesi olucam oylede gorunuyor yani bebegimi 6 kasima kadar bekliyicez geldi geldi' yok gelmedi zorla getirtecekler :)

bugun doktora gittim doktorum hic acilman yok dedi bebek hic asagi inmemis bende 30 akimde doktora gidicem tekrar acilma yoksa kasim annesi olucam oylede gorunuyor yani bebegimi 6 kasima kadar bekliyicez geldi geldi' yok gelmedi zorla getirtecekler :)

günaydın canım
bende senin gibiyim en son 6 kasım dedi doktorum bakalım belki gönülleri olurda o zamana gelir oğluşlarımız.tanıyan büyükler hep Erkek bebek geç doğar daha zamanın var göbegin düşmemiş diyorlar ama kısmet sağ salim doğsunlarda inşallah:1hug:siziiiiiiiiii

kızlar merak etmeyin, ben de kasım annesi olcam diye üzülürken bebiş ansızın geliverdi. inşallah sizin de bebişleriniz hayırlısıyla sağlıcakla geliverirr:ecrin_bebek:

zeynepozdil canim baktin ayni gun doguma girdik :) herseyimiz ayni baksana benim kaynanamda erkek bebekler gec dogar diyodu buyuklerin dediklerini kcumsememek gerekirmis :)

kesinlikle gülşencim hiç belli olmaz neden olmasın:)sen istanbuldamısın peki?büyüklerin sözünü yabana atmamak lazım elbette.

ben de bugün gittim doktora.özele alışkın olduğumdan doğumevindeki davranışlar çok ağır geldi.ilk defa alttan muayene olduğum için biraz gerildim.azar yedim.bi sert davranışlar.:eek:klava:canım o kadar yanmadı ama davranışlardan çıkışta içim çok yandı.ağlamaklı oldum.senağlama açılmam yokmuş.40+2 günlüğüm.haftasonu doğum olmazsa pzt burdasın dedi.ama doğum için mi muayene için mi anlayamadım.soramadımda. :uhm:eve gelince kan geldiğini gördüm.nişanmı yoksa ellediği için mi anlayamadım.bilen var mı giderken moralli sağlamdım.şimdi çökmüş bunalım bir vaziyetteyim.artık aile içinde doğumumla ilgili hiç bir espriyi kaldıracak vaziyette değilim

kesinlikle gülşencim hiç belli olmaz neden olmasın:)sen istanbuldamısın peki?büyüklerin sözünü yabana atmamak lazım elbette.

hayir canim ben belcikadayim sen istanbuldanmisin? hayirli haberlerini duymak isterim, dogumdan sonra yazariz bir aksilik cikmazsa . rabbim herkese kolay dogumlar nasip etsin kizlar nasil dusunursek oyle olur guzel dusunelim a.s.:nazar:

ben de bugün gittim doktora.özele alışkın olduğumdan doğumevindeki davranışlar çok ağır geldi.ilk defa alttan muayene olduğum için biraz gerildim.azar yedim.bi sert davranışlar.:eek:klava:canım o kadar yanmadı ama davranışlardan çıkışta içim çok yandı.ağlamaklı oldum.senağlama açılmam yokmuş.40+2 günlüğüm.haftasonu doğum olmazsa pzt burdasın dedi.ama doğum için mi muayene için mi anlayamadım.soramadımda. :uhm:eve gelince kan geldiğini gördüm.nişanmı yoksa ellediği için mi anlayamadım.bilen var mı giderken moralli sağlamdım.şimdi çökmüş bunalım bir vaziyetteyim.artık aile içinde doğumumla ilgili hiç bir espriyi kaldıracak vaziyette değilim

vahidecim agzinin payini veremedinmi ya nasil sana o sekil davranabilirler! okadar kotuymusku bidahaki sefere dogumami yoksa kontrolemi gidecegini bile soramamissin. onlar suratsizdi madem sen daha suratsiz olsaydin senin canin yaniyor diye seni nasil azarlayabilirler aklim almiyor. kendine dikkat et eger bidaha gidersen sikayetlerini dile getir kendinden emin olarak Çok üzgünüm çoook

canım öncelikle geçmiş olsun.benimde ptesi çatı muayenem yapıldı,sanırım sıktın kendini ondan dolayi kan gelmiş olabilir arkadaşım dediğin gibi özelden sonra doğumevleri için neyse napıcaksin allah ne muhtaç,nede eksik etsin.hadi inşallah ptesi doğum yaparsın sonrada biz yerimseniben

hayir canim ben belcikadayim sen istanbuldanmisin? hayirli haberlerini duymak isterim, dogumdan sonra yazariz bir aksilik cikmazsa . rabbim herkese kolay dogumlar nasip etsin kizlar nasil dusunursek oyle olur guzel dusunelim a.s.:nazar:

günaydın canım
inşallah hepimiz vaktimiz gelince sağ salim doğuracağız napalım beklemek zorundayız.rabbim ne zaman gel derse o zaman gelecekler dimia.sbiz sizi:1hug:

bende 41. haftadayım pazartesi kontrole gidecem ama 2 gündür sırtımda ağrı var dr gitmelimiyim

bende 41. haftadayım pazartesi kontrole gidecem ama 2 gündür sırtımda ağrı var dr gitmelimiyim

yasmin arkadasim benimde bundan yaklasik 1 bucuk hafta once feci sekilde sirt ve karin agrim vardi ama su son bir haftadir sanki hic hamile degilmisim gibi hissediyorum. hic bir agri yok yorulma yok. 41. haftana girmissin agirmasi cok normal. herhalde pazartesi doguma alirlar cunku doktorum bebegin cok fazla bekletilmesi riskli olabilir demisti doktordan doktora degisiyor ama su an disari cikmasi icin hic bir sakinca yok. dilerim rabbim cumlemize kolay dogumlar nasip eder :CüvCüv:

gel artik gel :) noluuuuuuuur :)

canım ya sende haklısın benimkide hiç niyetli değil bugun nst ye girdik tık yok bizimkinde de napalım bekleyeceğiz yapılacak birşey yok:1no2:sıkma canını vakti gelse biz istesek onlar kalmayacaklar mrk etme üzme canını.:1hug:biz sizi

X