halam için yardımm plaseeee :(

hamıle kalabılırmı

• hayır kalamaz

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    9
  • Anket Kapalı .

awa

Herkez YaLan soyler
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2008
146
1
slm arkadaslar ben halam ıcın yardım ıstıyorum :çok üzgünüm: halam 38 yasında ve 8aylık evlı cocugu olmuo yaa onda ur varmıs rahmınde bunun ıcın tedavı amelıyatmıs ama cocuk ıstıyo dr da demıskı hemen cocuk yap portakal buyuklugundeymıs dogumda ıkısını bırden alcam demıs ama bız onu yok etmek ıcın bıtkısel bı care arıyoruzz yardım edın kızlar sevaptır :a015: :Saruboceq:

canım geçmiş olsun öncelikle...bitkisel bir çare bilmiyorum ama bence bir an evvel ameliyat olsun.ben şimdi anlamadım:uhm:
neyin ikisini birden alıyo doktor?
ur 2 tane mi?
peki hamile kalamazsa ne olacak urun alınması için bunu beklemicek heralde.
valla canım biraz karmasık olmuş anlayamadım ben yaa.
doktor hemen çocuk yap diyo ama hamile kalamıyo diyosun.

hem cocugu :ecrin_bebek: dogurtcak hemde uru alcak cnm hihoyyyt

cnm geçmiş olsun aynı şey benim başıma da geldi ben de 7 , 8 tane vardı. 6 ay önce ameliyat oldum sadece üç tanesi alınabildi rahme daha fazla zarar vermemek için. üç ay sonra hamile kaldım düşük oldu. doktor ameliyat yaparsa hemen rahmi almak zorunda kalabilir çünkü kanama açmaya müsait ameliyat bu kanamyı durduramayınca rahim alınabilir. onun için hemen hamile kalıp çocuk sahibi olmasını istemiştir doktor. Bu illetin ameliyattan başka çaresi yok ne yazık ki ama kafasına çok fazla takmasın çünkü olumsuz yönde etkileniyor beyin neyse ben çook dertiyim bu konuda ALLAH ACİL ŞİFALAR VERSİN

:Saruboceq: sağol canım bunların adı mıyonmu oluyoo yaa bıde ustune dr cocuk olabılır dedı ama olmadı 8 aydır üzülüyozz cok yasıda gecıyoo senağlama evlenmek ıcın bukadar bekledı 38 yıl evlendı sımdıde cocuk ıcın beklıo korkuyo balı bıtane olsa dıyoz ama ınş olur herkeze tşk.... kaydirigubbakcemile5

:) bu site bazen komedi, bazende trajedi gibi. Allah herkesin yardımcısı olsun. İnşallah teyzeniz bir an önce hamile kalır. Ben şunu tavsiye ederim: Siteyi biraz karıştırırsan hamile kalma günleri, yumurtlama dönemi, içilecek çaylara kadar tecrübeli arkadaşlar fikir veriyor. Bende onların bilgisinden yararlanmaya çalışıyorum. Bir takım takvimlerden ateş ölçme yönetemlerinden bahsediyorlar ama ben bunu pek anlayamadım. Karışık görünüyor yani.

Canım bence eğer zamanı varsa hala soğan suyu içsin ...gerçekten de faydası oluyor.
benim annemde geçen yıl miyon vardı yaptığı şey, kafaya takmamak, sabahları bol bol yürüyüş ve daha sonrada soğan suyunu denedi geçti çok şükür...
o yüzden soğan suyunu olması gerektiği gibi ve inanarak içsin, tiksinerek içmesin yani...o zaman geçicektir inşallah...

:Saruboceq: tşk ederım cnmmm bunları not alıyorumm hepsını denıcezz sogan suyuda bana ıgrenc gelıyo ama mutlaka dene dıcemm hihoyyyt inş benımde bi yegenım oluyy :ecrin_bebek:

çocuğun oluşumuna başka bir engel yoksa olur inşallah. ama ben ameliyat olmasın hemen derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…