Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Hala küçükler :(

Twityy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2012
119
6
Doğal göğüs büyütme yöntemleriyle ilgili o kadar şey yazıldı, söylendi ama benimkiler hala küçük :KK43: yaptıgım seylerden (genelde masajlar) büyüyor biraz ama sonra yine küçülüyor :KK43: acaba sürekli devam etmediğimden olabilir mı? Ben sunu sunu yaptım kesin sonuc aldım diyenler yardımcı olabilirler mı ?

mamografi'ydi heralde göğüsler için doktora git tatlım kilo işini hallettikten sonra ben gidicem mesela hormonlara el atmak lazım

Canım hormonlarda oynamakta pek iyi birşey değil. Ben doğal yöntemlerle büyütmek istiyorum

bence bırak bu işi belki 2 yıl uğraştım uygulamadık herhangi birşey kalmadı:KK1:
aksine tüylenme oldu böyle hafiften hangi yaptığım metot tüylenme yaptı bilmiyorum
ama ben yağlardan şüpheleniyorum:KK1:

canlarım doktora gitmek en iyisi ya ablamın eşinin dayısının kızı çok uzun oldu:KK70: neyse o kız gitmiş doktora benim gibi bişiydi zapzayıftı falan normal büyümüş o kızı bi bulsam sorgulucam ablam konuşmuyo onlarla yoksa öğrenirdim ondanda tam konuşmucak zamanı bulmuş bi göstermek lazım hormonlarla kafamıza göre oynayamayız ki zaten doktor belirler bir şey varsa

canlarım doktora gitmek en iyisi ya ablamın eşinin dayısının kızı çok uzun oldu:KK70: neyse o kız gitmiş doktora benim gibi bişiydi zapzayıftı falan normal büyümüş o kızı bi bulsam sorgulucam ablam konuşmuyo onlarla yoksa öğrenirdim ondanda tam konuşmucak zamanı bulmuş bi göstermek lazım hormonlarla kafamıza göre oynayamayız ki zaten doktor belirler bir şey varsa

Canım ben sana soyliyim doktora gidiyorsun sana test yapıyor daha sonrada hap veriyor onu kullanıyorsun göğüslerin büyüyor. Ama dediğim gibi böyle birşeyi istemiyorum. BAska çarem kalmazsa en son düşüneceğim şey olur :KK43:

bence bırak bu işi belki 2 yıl uğraştım uygulamadık herhangi birşey kalmadı:KK1:
aksine tüylenme oldu böyle hafiften hangi yaptığım metot tüylenme yaptı bilmiyorum
ama ben yağlardan şüpheleniyorum:KK1:

Bilemiyorum ama bu olayı ciddi olarak kafama taktım :KK43:

Doğal göğüs büyütme yöntemleriyle ilgili o kadar şey yazıldı, söylendi ama benimkiler hala küçük :KK43: yaptıgım seylerden (genelde masajlar) büyüyor biraz ama sonra yine küçülüyor :KK43: acaba sürekli devam etmediğimden olabilir mı? Ben sunu sunu yaptım kesin sonuc aldım diyenler yardımcı olabilirler mı ?

Resimdeki sensen eğer küçük değil sanki kız :KK53:

günde 3 bardak rezene çayı iç içine çörek otu yağı damlat 5 damla öyle iç ramazanda oruçlu zor oluyor ama ben bir sahurda birde iftardan sonra içiyorum aklıma geldikçe çilek yağıyla yada çörekotu yağıyla masaj yapıyorum hazır ramazan birde günde 4-5 tane hurma ye

Canım ben sana soyliyim doktora gidiyorsun sana test yapıyor daha sonrada hap veriyor onu kullanıyorsun göğüslerin büyüyor. Ama dediğim gibi böyle birşeyi istemiyorum. BAska çarem kalmazsa en son düşüneceğim şey olur :KK43:

anladım cnm inş. güzel bi yöntem çıkar eğer bulursan denediğinde olumlu sonuçlarda haberdar eder misin? bende gitmeden denemiş olurum olursa :KK31:

günde 3 bardak rezene çayı iç içine çörek otu yağı damlat 5 damla öyle iç ramazanda oruçlu zor oluyor ama ben bir sahurda birde iftardan sonra içiyorum aklıma geldikçe çilek yağıyla yada çörekotu yağıyla masaj yapıyorum hazır ramazan birde günde 4-5 tane hurma ye

Nasıl bı gelişme oldu peki? Büyüme var mı canim

sarımsak, patates, elma bunlar benim bildiğim göğüs büyüten şeylerdir bi ara ben yemekten önce elma yiyodum yemekte de haşlanmış patates dilimleyip üstüne sarımsaklı yoğur döküyodum çok küçüktüler şimdi tam istediğim gibi ama 1 sene falan tükettim bunları :KK70: içim dışıma çıkmıştı:KK70: bide göğüs masajı için bi krem kullandım adını versem reklama girer mi acaba :S siz girmez derseniz yazarım..

Nasıl bı gelişme oldu peki? Büyüme var mı canim

düzenli yapmadım malesef ama dolgunluk oldu eğer devam etseydim istediğin sonuca ulaşırdım şu ramazan geçsin düzenli olarak yapıcam zaten çörekotu ve rezene anne sütünü arttırıcı özellikte

sitede bir arkadaş 3 ay içmiş hergun 3 bardak ve göğüsleri 75 ten 80 e çıkmış sanırım75 desteklidendi doktora gitmiş bu nedir diye merak etmiş göğüslerinin içi hava değil bildiğin göğüs dokusu olmuş yani bildiğiniz göğüs oluşmuş geri dönme falanda yokmu ben bunu okuyunca inancım dahada arttı o yüzden yapıcam

X