hala hamile degilim

yesimak

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2009
33
0
45
merhabalar,,,,,,,,,,
ben 31 yasinda bir senedir evliyim,,,,8 9 sene dogum kontrol haplari kullandim
5 alti 6aydir kullanmiyorum...doktora gittim hormontestleri kan testleri yapti hersey gayat normal dedi ama hala gebe kalamadim,,,,,,,,,,,cok korkuyorum hamile kalamam diye acaba normalmi????bana neler tavsiye edebilirsiniz yardima ihtiyacim var..doktorum normal biraz bekle sabir diyor ama bende o sabir malesef yok,,,,,,cok istiyorum kafama cok takiyorum belkide ondandir bilemiyorum msjlarinizi bekliyorum...........

canım hiç stres yapma rahat ol bende 2 yıllık evliyim hiç ilaç kullanmadım 15 ay eşim korundu bıraktıktan sonra hemen hamile kalırım diye bekledim ama olmadı 1 3 5 7 derken 9.ayda hamile kaldım öğrendiğim sana tavsiyem kafana takma biliyorum çok zor ama dene vakti saati gelmeden hiç birşey olmuyor

canim ben hic hap kullanmamama, esimde bende sorun olmaamsina ragmen 7 ay bekledim. baska arkadas sorunsuz 24 ay bekledi.

dogru zamanlarda ve stres yapmadan calis. haplar hormonlarini etkilememis. kalirsin merak etme.

esini kontrol ettirdiniz mi? genelde eslerde sorun cikiyor.

canım ilaç kullandıktan sonra bir 6 _7 ay olmaması normalmiş merak etme olur inşallah en yakın zamanda hamile kalırsın

canım olacagı zamanoluyor ıcını rahatlat eger zmanı sımdıyse hemen olur sen ne yapsan olmayacagı varsa olmaz
stres yapma
herkes ılk cocugu olana kadar korkuyor adetının 10 . gununden sonra gun asırı bırlıkte olun belının altına yastık koy ayaklarını duavara daya
kı ben dogum kont hapını bıraktım 12 ay sonra hamıle kaldım bır arkadasım hapı bıraktı 2 ay sonra hamıle kaldı
bunye meselesı hapa baglama stres yapma burada ayse armanın yazısı vardı sıteden ara ve oku derim ınan rahatlıyorsun stresın nekadar etkılı oldugunu pekıstiriyor

hrerkeze tsk ederim msjlariniz aslinda beni biraz rahatlatti,,,fakan beynimden bir türlü silemiyorum,,,ins en yakin zamanda olur okadar cok istiyorumki anlatamam,,,umarim cok uzun sürmez............fisfisfis

canım olacagı zamanoluyor ıcını rahatlat eger zmanı sımdıyse hemen olur sen ne yapsan olmayacagı varsa olmaz
stres yapma
herkes ılk cocugu olana kadar korkuyor adetının 10 . gununden sonra gun asırı bırlıkte olun belının altına yastık koy ayaklarını duavara daya
kı ben dogum kont hapını bıraktım 12 ay sonra hamıle kaldım bır arkadasım hapı bıraktı 2 ay sonra hamıle kaldı
bunye meselesı hapa baglama stres yapma burada ayse armanın yazısı vardı sıteden ara ve oku derim ınan rahatlıyorsun stresın nekadar etkılı oldugunu pekıstiriyor

ayse arman bulamadim yaaa,,,bu arada malesef bu ayda olmadi yaaaa napicam been....

canım önemli olan yumurtlama dönemin onu iyi hesapla ben hiç hap kullanmadım ama adet düzensizliğim vardı kolay kolay çocuğun olmaz dediler günleri hesaplayamadığım için ilk ay olmadı çok stres yapmıştım ikinci ay hiç ümitlenmedim eşim rahatsızlanmıştı doğru dürüst ilişkiye girmemiştik ama ikinci ay hamile kaldığımı öğrendim.

canim yaaa ben 5 aydir ugrasiyorum hep hesaplama günlerine göre o günlerde sik sik iliskiye girmeye calisiyorum ama malesefyavas yavas ümidimi kaybediyorum

canim yaaa ben 5 aydir ugrasiyorum hep hesaplama günlerine göre iliskiye girmeye calisiyorum ama malesefyavas yavas ümidimi kaybediyorum

hiiiçç ümidini kaybetme canımmm.
ben hıc korunmadım esımde ve bende hıcbır sorun yoktu tam 1 sene sonra hamıle kaldım.sakın stres yapma.stres en kotu dusmanın cunku ben her ay negatıfı gordugum ıcın tamam dedım bir kac ay bebek ıstemıyorum cunku cok yıpranmıstım.tamamen kafamdan bebek kelımsını cıkarmıstım.o ay bebk ıstemedıgım ıcın yumurtlama gunumde sadece 1 kez ılıskıye gırmıstım.adetım gecıkınce acaba dedım ama umudum yoktu bır baktımkı cıft cızgı cıkmıstı cok sasırmıstım.
her sey allahtan canım.o yuzden kafana takma stres kesınlıkle yapma.duanıda eksık etme canım.yaratcak olan allah cunku....
hersey gonlunce olsunnn...

canim bende 3 senelik evliyim bizde korunmayi birakali 8 ay oldu hala bi sey yok inan her adette agliyorum ama herkesin dedigi gibi demek zamani var . ben doktora gittim korunmayi biraktik bebk istiyoruz dedim doktor hemen tutmayabilir umitsizlige kapilma dedi zaten 1 sene dolmadan bakmiyoruz dedi bekliyorum bende iste allah bir an once tum isteyenlere nasip eder ins. arkadasimda 2 sene korundu sonra korunmayi biraktilar 2. ayda hamile kaldi bunye iste bide sikinti yapmamamk kafaya takmamamk gerek ama nerdee hep aklimda bakalim bu ay ne olucak hayirlisi diyelim takmayip stres yapmamaya calisalim cnm.allah buyuk .

haklisiniz stres yapmamak gerekir ama insanin elinde olmuyor,,,,,birde calisiyorum isyerindede stres var yogun calisiyrum okadar yolruluyorumki anlatamam,,,,belkide ofsa bir faktor olabilir.....ama istende cikamaki bakalim hayirlisiiii,,,allah yardimcimiz olsun

canim bende 3 senelik evliyim bizde korunmayi birakali 8 ay oldu hala bi sey yok inan her adette agliyorum ama herkesin dedigi gibi demek zamani var . ben doktora gittim korunmayi biraktik bebk istiyoruz dedim doktor hemen tutmayabilir umitsizlige kapilma dedi zaten 1 sene dolmadan bakmiyoruz dedi bekliyorum bende iste allah bir an once tum isteyenlere nasip eder ins. arkadasimda 2 sene korundu sonra korunmayi biraktilar 2. ayda hamile kaldi bunye iste bide sikinti yapmamamk kafaya takmamamk gerek ama nerdee hep aklimda bakalim bu ay ne olucak hayirlisi diyelim takmayip stres yapmamaya calisalim cnm.allah buyuk .

canim benim yaaa,,,kismet artik ama bende iyice takmis bir vaziyetteyim,,,okadar cok istiyorumki anlatamam elimden gelen herseyi yapabilirim inan okadaristiyorum
umarim kafayi yemem bu arada

slm arkadaslar bugün cöretotu bal v tarcina basladim umarim iyi gelir,,,,gebe olabilme sansimi hizlandir

arkadaslar yedi ay gecti hala hamile degilim,,,,doktara gittim hersey normal dedi eger bir sehne icinde olmazsan,,sperm kalitesini ölcmemiz gerekir dedi eger oda iyise göbekten yumurtaliklara bakmak gerekir dedi tikanma falan olabilir dedi doktorum,,,,ama benden korkuyorum nede olsa narkoz aliniyor,,,,acaba baska sekilde bir yöntem yokmu bana yardimci olun lütfen

X