Hala endişe etmelimiyim

zayneleznel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2024
2
0
22
Merhaba herkese içimin rahatlamasını istediğim için sizlere soruyorum hala 28 temmuzda bi ilişkim oldu ama kondomluydu herhangi bir sorun yaşamadık ama sıkıntı olmasın diye bir saat içinde ertesi gün hapı kullandık.Reglim her ayın 5 inde olur düzenli yumurtlama zamanı değildir diyede içim rahattı neyse reglim gecikti ağustos 10 da hafif pembe akıntılı daha sonra normal kırmızı kanamalı 5 6 gün boyunca regl oldum ama internette regl olmama rağmen hamileyim şeyini okuyunca ve tutunma kanaması gibi şeyler korktum açıkçası iki kere 10 gün aralıklarla test yaptım ikiside negatif çıktı hatta reglim bu arada pıhtılıydı daha sonra Eylül ayında 3 4 arası reglim başladı beş gün sürdü ama içimde acaba korkusu vardı bende doktora vajinal ultrasona gidiyim dedim en doğru sonucu orda alırım diye Eylül 9 da sata göre zaten 9 haftalık olmuş oluyordu döllenme günü olursa 6 buçuk her türlü vajinalde çıkar diye düşünüyordum bişey olsa doktor hiçbir şey yok hatta son regl parçaların bile duruyor dedi gayet normal herşey bendede hiç bulgu belirti hiçbişey yoktu zaten kusma musma zaten olsa şimdiye 16 hafta olurdum sata göre sizce endişelenmeliyim hala çok kafaya taktım bir bakarmısınız..Bu arada anlayanınız varsa vajinal ultrason resimlerini atabilirim

Karışık yazmışım heyecandan özet olarak regl oldum ertesi gün hapı biraz geciktirmişdir ilk reglimi diye düşünüyorum ve vajinal ultrasonda doktorun yok demesi kesin sonuçmudur..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…