Hala cınlere ınanıyor musunuz?"

canayakxixn

Bir Nefes&Düş Gibi
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2008
4.916
3
49
Kapi vurulur ve bir erkek kapiyi açar.
Kadin: " iyi günler az önce caminiz kirildi ve bunu yapan benim çocugum, lütfen özrümü kabul edin ne kadar masrafi varsa ödemek istiyorum" der.
Adam: "Hiç sorun degil çocugunuz cami kirdi ve içeri giren top degerli bir vazoya çarpti ve o da kirildi"
kadin daha fazla üzülür ve içeri girdiginde gerçekten bir vazoyu kirilmis görür. "Çok üzgünüm bununda masrafini ödemek istiyorum" der.
Adam: "Hiç önemli degil aslinda çok büyük bir iyilik yaptiniz bana"
Kadin merakla: " Ama caminiz ve degerli bir vazonuz kirildi nasil olur" der.
Adam: "Hanfendi ben bir cinim ve 100 yildir o Vazoda hapis kalmistim,cocugunuz sayesinde özgürlügüme kavustum, dileyin benden ne dilerseniz " der.
Kadin sevinçle: "Ayy ne desem güzel bir malikane istiyorum hem de Paris'te.
Adam bir kisa telefon konusmasi yapar ve: "Tamam hanfendi isteginiz oldu, dilediginiz zaman gidebilirsiniz yeni evinize " der ve "ya ikinci dileginiz? " diye sorar... "çok lüks kiyafetler istiyorum"
Adam kisa bir telefon konusmasi yapar ve:"armani, versace ve dkny'de kiyafetleriniz hazir alabilirsiniz" der ve üçüncü istegi sorar.
Kadin: "En degerli mücevherleri istiyorum" der..
Adam bir telefon konusmasi sonrasi : "ok bvlgari ve >tiffany" den dilediginiz mücevherleri alabilirsiniz " der.
Kadin havalara uçmustur ve adam: "yalniz bende birsey rica etsem sakincasi olur mu? " diye sorar.
Kadin merakla: " Nedir? "
Adam: "Biliyorsunuz 100 yildir bu vazodayim. Kac zamandir bir kadin yüzü görmedim acaba bir gece benimle olur musunuz?" Diye sorar..
Kadin biraz düsündükten sonra: " Neden olmasin?" der ve sabaha kadar birlikte olurlar... Sabah uyandiklarinda adam: " Güzel hanfendi acaba kaç yasinda?" Diye sorar, kadin: " 32 " der.
Adam da: "VAY BE BU YASTA HALA CINLERE INANIYOR MUSUNUZ?"

:1no2::1shok: :1no2: :1shok: :1no2: :1shok: :1no2: :1shok:

:roflol::roflol::roflol::roflol: çk tatlısınnnn
te3gi91gv8ir5.gif

X