Haksızlıklar silsilesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

FloralDeren

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2023
253
126
Eki Görüntüle 3421252 Eki Görüntüle 3421253 Eki Görüntüle 3421254 Eki Görüntüle 3421255 Eki Görüntüle 3421256 Eki Görüntüle 3421257 Merhaba, burada bir konu açmıştım konu tamamen sevgilimin yaptığı bir harekete takılmamdı ama benimle dalga geçildi hatta “sevgilin döndüğünde inşallah senden ayrılır” dendi. Ama site yöneticileri hiçbir şey yapmadı. Konu içinde tartıştığım bazı kişileri ve beni banladı buna tamamım. Sorun yok.
Aradan birkaç gün geçti banım kalkınca konuma güncelleme yapmak ve bana hala sataşanlara cevap vermek istedim. Bu sırada konu uzamasın diye kapatılsın istedim ve polemiğe girenleri engelledim. Ama benimle anlamadığım bir şekilde derdi olan biri konuma yazılanlara aradan günler geçmesine rağmen “komik” ifadesi atarak ve güncellememe “hala mı ya” yazarak beni rahatsız etmeye devam etti. Ben onu engelledim konumdan. Hala yapılan yorumlada “komik” ifadesi atıp beni rahatsız etmeye devam etti.
Ama site yöneticileri bunu görmedi ve ben o kişinin konusuna yorum atınca banlandım banım bugün kalktı :)
Bu site yanlı ve haksız yönetildiğini düşünüyorum. Berbat bir yer. Hesabımızı bile silemiyoruz. Umarım beni silersiniz sayın yöneticiler. Haksızlığınızla takılın. Ben bu konuyu herkes görene kadar üyeliğimi iptal etmeyeceğim, 1-2 güne ederim ama siz eminim hemen beni banlarsınız. İyi forumlar :)
Kişinin beni rahatsız ettiğine ve onu konudan engellediğime dair görseller ektedir. Bu sitede üyeliğimin olması utanç verici bu yönetimi gördükten sonra.

Sevgilin askerlikten dönmedi mi? Ulaşamıyor musun sevgiline? Ondan mı bu agresiflik? Kk'de sataşacak yer arıyorsun sevgilinin hıncını çıkarmak için

Üyelerle alâkalı konu açmak yasak, sanal bir siteyi bu kadar takmak da, çok sağlıklı bir durum değil. Ekranı kapatsanız herkes yok oluyor.

Konu sahibi ne kadar kinci bir insansın söylediklerinden dolayı ban yedin aradan geçmiş 3-4 gün üşenmemişsin tekrar girmişsin takibe almışsın yorumları üstüne birde konu açmışsın. Çekilecek dert değilsin anam. Sevgiline karşı da mı böylesin sen? Fazla sürmez he.

Üyeler hakkında konu açmak yasak. Ayrıca yönetimle ilgili şikayetinizi mune'ye yazabilirdiniz.

Konu sahibinin üzerine gitmeyelim kendisinin sevgilisi askerde olduğu için uğraşacak birini bulamıyor bize sarmış alttan alalım

Sizin sürekli aynı konu üzerine dönen sorularınıza yine mi yazmakla yemek tarifi içeriğine gidip kincilik yapmak sizin gözünüzde aynı şey yani? Hm

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X