Haksız mıyım? Lütfen okuyun

Benim yaşım 20 daha belki böyle şeyerle karşılaşmadım o yüzden bu kadar sinirleniyorum üzülüyorım olanlara yazdıklarınızı okurken kanım dondu

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bende şu konu açanların konusunu beyenmeyip laf atanlara bide konusuna istediği gibi cevap yazmayana laf söylene sinir oluyorum konuyu açmış yorum yazan yazmış beyenmedinse yazma ,yada madem çok biliyodun ne diye konu açıp soruyosun kendi çözümünü kendin üret ne garip insanlar var

İşte benim ifade etmek istediğimi tam siz yazmışsınız yardımcı oluyoruz sonra bide gerizekalı oluyoruz gülsem mi ağlasam mı bilemedim neyse yapıcak bir şey yok artık...

Aynen öyle arkadaşım...

Konu misal görümceyle bir atışma olur görüşiyim mi ya da görüşmiyim mi diye sorar görüşme dersin görüşür, ya da boşver görüş dersin görüşmez, bu kadar basit değil bence. Bu tip durumlarda benim dediğimi yapmadı diye kimse üzülmez. Ama şiddet görünce ya da aldatılınca burnunu bile sürtmeden affedince konu sahipleri ben de üzülüyorum. Niye bu kadar dert ediyorsun diyen arkadaşlara da şaşırdım doğrusu. Filmin sonu mutsuz bittiğinde senaryo olduğunu gerçek olmadığını bilmemize rağmen ağlamıyor muyuz çoğu zaman. E burda gerçek bir hayat var. Göz göre göre dayağı, aldatılmayı, insan yerine konmadığı hayatı kabulleniş var. Üzülmeyelim mi?

böyle yerlerde söylenen ya da yazılan çoğu şeyin gerçek olmadığını hatırla, rahatlarsın....

Kendi dusen aglamaz diyeceksin

Aralarında sizin yorumunuzdan nasiplenebilecek 1 kişi bile olsa yanınıza kar değil mi :)
Ama kendinizi üzmeniz çok gereksiz, onun yerine kendi halinize şükredin :)
Burası kadınlarkulübü, adı üstünde, kadınlar sadece bu kadar herşeyi dert ediyor ve dertlerin sebebi de çoğunlukla "erkekler" ya da "erkeklerin varlıkları ya da yoklukları ile saçmalattığı kadınlar".
Siz de kendinizi burada zavallı moduna geçmiş olan genç arkadaşları cesaretlendirirken buldunuz sanırım, hiç dert edilecek bir şey yok.
Bırakın herkes kendi kısmeti neyse onu yaşasın :)

Ben de sinir oluyorum kendi aklı ile dert edinenlere..
Ama sen üstüne düşeni yapmışsın. Bile bile uçuruma yürüyenler için üzülmüyorum ben.
İyi olmuş bir musibet bin nasihatten iyidir diyorum valla.

Çok iyi niyetliyim aynen kendi derdim gibi dert edinirim ama.
Anlamayan, zorla belaya koşan insan için hiç üzülmem

Vardı bi tane konu , kız kendisini ablasının evine bile göndermeyen nişanlısını ölümüne koruyordu aksi düşünenler de kıskançtı.
Kendisi çok dağınık bir insanmış nişanlısı çeki düzen vermiş miş ona
Nesine üzüleyim kendi düşen ağlamaz.

Son düzenleme:
bi de bence buraya yazanlar çözüm istemiyor, sadece anlatmak ve onaylanmak istiyor
fark ettiysen bi kısmı ne sorularına cevap verir, ne de sen derdini okuduğun bi tepki verir
sen de boşver yani canım, konu açanlar kadar, konuma yorum yapanlar içinde terapi aslında burası

İnsanları oldugu gibi kabul etmeyi öğrenmelisin kararlarina saygı duyarsan kabullenmen çabuk olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…