Haftasina göre bebegin kilosu

Boncuk 52

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2018
56
23
27
29+5 haftaligim bebisin kilosu 1500kg nasıl sizce doğuma kadar tahmini daha ne kadar alır doktor güzel dedi 30. Haftadan sonra haftada kaç gram alır bi bebek ortalama

29+5 haftaligim bebisin kilosu 1500kg nasıl sizce doğuma kadar tahmini daha ne kadar alır doktor güzel dedi 30. Haftadan sonra haftada kaç gram alır bi bebek ortalama
Biliyor musun hiç bir önemi yok. Kilosu gayet güzel ama kafanı bununla bulandırma. Sağlıklı olsun da hiç önemi yok hiç

Hiiiç kafaya takma benim minnoş doğdu ödemi gitti 2,5 kg kaldı. Sonra kilo aldı. Doğan büyüyor korkma sağlıklı olsun önce🌸

Ultrason hiçbir zaman kesin sonuç vermez, o nedenle sayılara takılmayın. Zayıf doğar hızlı kilo alır, kilolu doğar hızlı kilo verir, hiç bilemezsiniz. İçiniz rahat olsun sadece. En önemlisi sağlıklı olması.

Ultrason hiçbir zaman kesin sonuç vermez, o nedenle sayılara takılmayın. Zayıf doğar hızlı kilo alır, kilolu doğar hızlı kilo verir, hiç bilemezsiniz. İçiniz rahat olsun sadece. En önemlisi sağlıklı olması.
Yok sayılara takılmıyorum bu 3. Gebeligim diğer çocuklarımın 2side 2500 kg doğdu hatta doktorum senin kapasiten bu demekki demişti 😊Ben bu Hamileligimde hem çok kilo aldım hemde 29+5 de 1500 fazla gibi geldi tabi sağlıklı olsun sağlık başta gelir herseyden önce 🙏

X