Haftalik El Aziz zikri için 6 arkadaş aranıyor :)

hazal arkadaşımız için okudum

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

Esmamiz YA LATİF

Kisi basi 1,664 adet okunacak.

Lütfen her gun bir kişiye bitirelim. Günlük bir zikirdir. Aksatmayalim sayi cok fazla değil

Ya Latif ismi her konuda insana fayda veren ve havassı diğerlerine göre en çok olan isimlerdendir.Buismizikredenlerhuzura kavuşur, her işte başarılı olur, maddidurumunda düzelmeler göze çarpar, hasta olan şifa bulur,depresyonda olan sıkıntıdankurtulur.

Bu zikrin günde 16641 kere okunması tüm istek ve dileklerin yerine getirilmesi için çok faydalıdır.

1. @tulay_20 ------------ OKUNDU
2. vkt -------------------- OKUNDU
3. COLIN ---------------
4. H HERA0312 ---------
5. acembuselik ----
6. evTik ----------------- OKUNDU
7. whiterose00 -------
8. K kosmos_34 ----------
9. Selenofil ------------------- OKUNDU
10. bal10cukk ----------

10. Arkadaşımız bal10cukk duasi:

Rabbim iş konusunda sercan ve tugce kullarına hayırlı haberleri tez zamanda duymayı nasip eyle.

Saglik sihat ver. İşlerimi kolaylastir. Kötü insanların şerrinden sana sığınırım ya Rabbi.

Dua listesindeki arkadaşlarımin da dualarini hayırlısı ile kabul et.

Tüm listedeki arkadaşların gelmiş geçmiş tum ölmüşlerİ icin, dualarimizin kabulu icin, bilhassa Allah rizasi icin

EL-FATİHA

listenizde yer var mı katılım için

yok kuzum bakmadım henüz aklında bi şey var mı?
Canim bende düşünmedim de ya fettah hatmini duyuyorum yani daha genel rabbim sen tüm dertlerimizi feth et der gibi ama geneede bilmiyorum bi bakalim istersen ortaklaşa uygun bi esma seçelim bu listeyi çok sevdim hep devam etmek dua etmek isterim:)

• Çözülemeyen bir işi olan kimse,temiz bir vaziyette ve abdestli olarak kıbleye karşı tenha bir yerde bu ismi 5115 defa zikreder ve halini Allah’a arz edip dua ederse,isteği yerine getirilir,ve kolayca çözülür.
  • EL -HALIK
  • Bunu seçenekler arasında düşünebiliriz bal10cukk
  • Ben de devam etmek isterim :)

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

Esmamiz YA LATİF

Lütfen her gun bir kişiye bitirelim. Günlük bir zikirdir. Aksatmayalim sayi cok fazla değil

Ya Latif ismi her konuda insana fayda veren ve havassı diğerlerine göre en çok olan isimlerdendir.Buismizikredenlerhuzura kavuşur, her işte başarılı olur, maddidurumunda düzelmeler göze çarpar, hasta olan şifa bulur,depresyonda olan sıkıntıdankurtulur.

Bu zikrin günde 16641 kere okunması tüm istek ve dileklerin yerine getirilmesi için çok faydalıdır.

3. COLIN ---------------
4. H HERA0312 ---------
5. acembuselik ----
7. whiterose00 ------- OKUNDU
8. K kosmos_34 ---------- OKUNDU
10. bal10cukk ---------- OKUNDU

Rabbim iş konusunda sercan ve tugce kullarına hayırlı haberleri tez zamanda duymayı nasip eyle.

Saglik sihat ver. İşlerimi kolaylastir. Kötü insanların şerrinden sana sığınırım ya Rabbi.

Tüm listedeki arkadaşların gelmiş geçmiş tum ölmüşlerİ icin, dualarimizin kabulu icin, bilhassa Allah rizasi icin

EL-FATİHA

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

Esmamiz YA LATİF

3. COLIN ---------------
4. H HERA0312 ---------
5. acembuselik ---- OKUNDU
7. whiterose00 ------- OKUNDU
8. K kosmos_34 ---------- OKUNDU
10. bal10cukk ---------- OKUNDU

EL-FATİHA

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…