Haftalik El Aziz zikri için 6 arkadaş aranıyor :)

Günaydın arkadaşlar bal10cukk arkadaşımız liste de olmayacağı için yeni listeyi ben hazırlamak istiyorum katilmak isteyenler bana özel mesajla dualarıni iletsinler :KK66:

10.arkadaş bal10cukk bal10cukk için okuyoruz:

Duası;

Rabbim Tuğçe ve Sercan kullarına hayırlısı ile en kısa surede iş nasip etsin. Şeytanın tuzaklarından vesveselerinden kurtulanlar. Hayırlı bir yuva nasip etsin amin amin amin..

1,000 Ya Mucib (Cevap veren, kabul eden, isteklere karşılık veren demektir)

100 "İnna fetehna leke fethan Mübina'' (Şüphesiz biz sana apaçık bir fetih verdik.)

ya mucib hastaykende okunabilir. inna fetahna okunmaz diye biliyorum hasta olan arkadaşımız bildirsin yardım eden muhakkak olacaktır. kimse olmazsa ben varım ben okurum mutlaka belirtsin yeterli:KK200:

1. @whitepearllOKUNDU
2. tubatesbih tubatesbih OKUNDU
3. eilenn eilenn
4. Sealand Sealand OKUNDU
5. Nefs Nefs OKUNDU
6. aprilnis aprilnis OKUNDU
7. @full__denOKUNDU
8. esimaa esimaa OKUNDU
9. kızkardeşim Gözde :) OKUNDU
10. bal10cukk bal10cukk OKUNDU

10.arkadaş bal10cukk bal10cukk için okuyoruz:

Duası;

Rabbim Tuğçe ve Sercan kullarına hayırlısı ile en kısa surede iş nasip etsin. Şeytanın tuzaklarından vesveselerinden kurtulanlar. Hayırlı bir yuva nasip etsin amin amin amin..

1,000 Ya Mucib (Cevap veren, kabul eden, isteklere karşılık veren demektir)

100 "İnna fetehna leke fethan Mübina'' (Şüphesiz biz sana apaçık bir fetih verdik.)

ya mucib hastaykende okunabilir. inna fetahna okunmaz diye biliyorum hasta olan arkadaşımız bildirsin yardım eden muhakkak olacaktır. kimse olmazsa ben varım ben okurum mutlaka belirtsin yeterli:KK200:

1. @whitepearllOKUNDU
2. tubatesbih tubatesbih OKUNDU
3. eilenn eilenn
4. Sealand Sealand OKUNDU
5. Nefs Nefs OKUNDU
6. aprilnis aprilnis OKUNDU
7. @full__denOKUNDU
8. esimaa esimaa OKUNDU

9. kızkardeşim Gözde :) OKUNDU
10. bal10cukk bal10cukk OKUNDU

Okuyan herkesten Rabbim razı olsun insalalh hepimizin dualarını tez zamanda kabul oldu sevincini de paylasiriz buralardan. Yeni listeyi @full__den arkadaşımız hazırlayacak :KK19:

@full__den canım acaba ne okuyacağımiz belli mi?
İki duâ topigindeyim çok ağır olmazsa katılmak isterim yine.

Herkesten Rabbim razı olsun duâlarımızı kabul etsin inşallah:KK36::KK36:

@full__den canım acaba ne okuyacağımiz belli mi?
İki duâ topigindeyim çok ağır olmazsa katılmak isterim yine.

Herkesten Rabbim razı olsun duâlarımızı kabul etsin inşallah:KK36::KK36:

1000 Ya Fettah düşünüyorum canım bir de kişinin duasına göre bir esma seçip ebced değerine göre okumayı düşünüyorum yani çok ağır gelmez bence ama önerilerinize de açığımm :KK66:

1000 Ya Fettah düşünüyorum canım bir de kişinin duasına göre bir esma seçip ebced değerine göre okumayı düşünüyorum yani çok ağır gelmez bence ama önerilerinize de açığımm :KK66:

Tamam canım böyle ağır gelmez. İyi dusunmussun :)
bal10cukk bal10cukk canım sen niye olmayacaksin yeni listedeo_O
o_Oo_O

X