Haftalik El Aziz zikri için 6 arkadaş aranıyor :)

Canimmm yanlış kopyaları yapıştır yapmışimmmm. Haber vermeden asla listeden çıkartmam ben hem niye cikarayim. Şua ara çok yogunum adet de olacam sikintidayim mazur gor lütfen. :110:
Önemli değil canım olabilir tabi insanlık hali:) bende girmedim foruma 4. Arkadasa geçilmiş , yarın 2.3. Ve 4. Arkadaşımız için okumami yapar bildirim canım :KK66:

Kizlar akşam yeni kişiye gececez insalalh su an yoldayim acil bi yolculuk çıktı olanda yoktu o yüzden gecikiyor olabilirim hakkınızı helal edin

merhaba arkadaşlar yeni salavatı tefriciye listesi başlatıyoruz katılmak isteyen arkadaşlar olursa bekleriz.... konuyu ben açtım profilden bulabilirsiniz veya özel msj atabilirsiniz

3., 4 ve 5 arkadasımız için okuması eksik olanlar

@full__den

5. arkadaşımız@NEFSSEMS için okuyoruz

duası:

Kızım teog'a girecek. Rabbim hayırlısıyla başarılı olmasını nasip etsin.

1,000 Ya Mucib (Cevap veren, kabul eden, isteklere karşılık veren demektir)

100 "İnna fetehna leke fethan Mübina'' (Şüphesiz biz sana apaçık bir fetih verdik.)

ya mucib hastaykende okunabilir. inna fetahna okunmaz diye biliyorum hasta olan arkadaşımız bildirsin yardım eden muhakkak olacaktır. kimse olmazsa ben varım ben okurum mutlaka belirtsin yeterli:KK200:

1. @whitepearll OKUNDU
2. tubatesbih tubatesbih OKUNDU
3. eilenn eilenn
4. Sealand Sealand
5. Nefs Nefs OKUNDU
6. aprilnis aprilnis OKUNDU
7. @full__den
8. esimaa esimaa OKUNDU
9. kızkardeşim Gözde :) OKUNDU
10. bal10cukk bal10cukk OKUNDU

gözümden kaçan bi şey olursa bildirin lütfen cok dalgınım bu ara:oops:

5. Arkadaşımiz için okuması eksik olanlar

eilenn eilenn

6. arkadaşımız aprilnis aprilnis için okuyoruz

duası:

Tez zamanda mutlu olacağım hayırlı bir eş, mutlu huzurlu bir yuva ve sağlıklı bebekler

100 "İnna fetehna leke fethan Mübina'' (Şüphesiz biz sana apaçık bir fetih verdik.)

ya mucib hastaykende okunabilir. inna fetahna okunmaz diye biliyorum hasta olan arkadaşımız bildirsin yardım eden muhakkak olacaktır. kimse olmazsa ben varım ben okurum mutlaka belirtsin yeterli:KK200:

1. @whitepearll
2. tubatesbih tubatesbih
3. eilenn eilenn
4. Sealand Sealand
5. Nefs Nefs
6. aprilnis aprilnis
7. @full__den
8. esimaa esimaa
9. kızkardeşim Gözde :)
10. bal10cukk bal10cukk

bal10cukk bal10cukk canım ben 5. Arkadaşimiz için okumami bitirdim şimdi
,sen beni listeden çıkarmadan once sadece 1. Arkadaş için okuma yapmıştım, sen 3.ten itibaren okumami eksik yazmışsın , dün 2.den başladım okumaya , bildirime de 4. Arkadaş için okudum yazdım ama sen onu 5. Saymissin :)) duasi eksik olanlara da adımı yazmamişsin neyse okudum zaten şimdi 6. Dayım :)

canım bana okundu yaza bilirsin,okuyorum innafetehnayı 200 okudummazeretli arkadaşlara yazabilirsin,birde ben ,innafetehna leke fethan mubina vefühatüs semai fekanet ebvaba ,diye okuyorum ,yoksa sadece inna fetehna leke fethan mubinamı okuyacağız

6. arkadaşımız aprilnis aprilnis için okuyoruz

duası:

Tez zamanda mutlu olacağım hayırlı bir eş, mutlu huzurlu bir yuva ve sağlıklı bebekler

1. @whitepearll OKUNDU
2. tubatesbih tubatesbih
3. eilenn eilenn
4. Sealand Sealand
5. Nefs Nefs
6. aprilnis aprilnis
7. @full__den
8. esimaa esimaa
9. kızkardeşim Gözde :)
10. bal10cukk bal10cukk OKUNDU

canım bana okundu yaza bilirsin,okuyorum innafetehnayı 200 okudummazeretli arkadaşlara yazabilirsin,birde ben ,innafetehna leke fethan mubina vefühatüs semai fekanet ebvaba ,diye okuyorum ,yoksa sadece inna fetehna leke fethan mubinamı okuyacağız
Yok.cnm.öyle de okuyabilirsin uzun hali oda

X