Haftalik El Aziz zikri için 6 arkadaş aranıyor :)

kızlaaaaaaaar ben geldim yeni liste kim katılacak kim katılamayacak kafam karıştı unuttum :))

ya latif çekelim diyorum kişi başı 1,000 tane her gün birimizin liste uzun olursa baska bi arkadasımın topıgınde gördüm iki kişi için yapabiliir z bizde :) katılmak isteyenler özelden duasını yollayabilir miii

kızlaaaaaaaar ben geldim yeni liste kim katılacak kim katılamayacak kafam karıştı unuttum :))

ya latif çekelim diyorum kişi başı 1,000 tane her gün birimizin liste uzun olursa baska bi arkadasımın topıgınde gördüm iki kişi için yapabiliir z bizde :) katılmak isteyenler özelden duasını yollayabilir miii

Bende katılmak istiyorum

bende varim canim. duam hayirli saglikli evlatlar ve dunya ahiret mutlulugu

1)@full__den arkadaşımız için okuyoruz ;

1,000 YA LATİF (herkese okunacak)
100 YA BASİT (ruhsal sıkıntısının geçmesi için)
7 AYETEL KÜRSİ

duası;

psikolojik bir rahatsızlığım var yaşamimi bazen büyük ölçüde etkileyen....Benim dileğim bu rahatsızlık tan Allah'in izniyle kurtulmak ...

listemiz miniminnacık oldugu için kişiye özel duasına göre de ayrıyetten ya latif esmasının yanında esma okuruz diye düşündüm sizi de sıkıntıya sokmadan inşallah okuruz

1) @full__den
2) damla_22
3) Sealand

4) bal10cukk

1)@full__den arkadaşımız için okuyoruz ;

1,000 YA LATİF (herkese okunacak)
100 YA BASİT (ruhsal sıkıntısının geçmesi için)
7 AYETEL KÜRSİ

duası;

psikolojik bir rahatsızlığım var yaşamimi bazen büyük ölçüde etkileyen....Benim dileğim bu rahatsızlık tan Allah'in izniyle kurtulmak ...

listemiz miniminnacık oldugu için kişiye özel duasına göre de ayrıyetten ya latif esmasının yanında esma okuruz diye düşündüm sizi de sıkıntıya sokmadan inşallah okuruz

1) @full__den
2) damla_22
3) Sealand
4) tubatesbih
5) bal10cukk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…