Haftalik El Aziz zikri için 6 arkadaş aranıyor :)

kızlaaaaaaaar ben geldim yeni liste kim katılacak kim katılamayacak kafam karıştı unuttum :))

ya latif çekelim diyorum kişi başı 1,000 tane her gün birimizin liste uzun olursa baska bi arkadasımın topıgınde gördüm iki kişi için yapabiliir z bizde :) katılmak isteyenler özelden duasını yollayabilir miii:KK200::KK200::KK200:

KIZLAR YENİ ESMAMIZ YA LATİF OLACAK

EL-LATİF;Lutuf ve keremi bol olan,lütfeden,inayet ve ihsanı sınırsız olan.kulun istek ve ihtiyaçalrını yumuşaklıkla ve kolayca ulaştıran.En ince nasıl yapıldığı bilimiyan işleri bilen,derinliklere ve bilinmezlere nüfuz eden.Akla hayale gelmeyen yollardan ve yerlerden kuluna nimetler ,hayırlar ve faydalar çıkaran,sürekli lütfeden.

• Zor bir işle karşılaşıp,nasıl çözeceğini bilemeyenve sıkıntısı kendisini rahatsız eden kimse,temiz bir kalp ile ve iyi bir niyetle (16.641) defa bu ismi zikrederse,problemi çözer,sıkıntısı gider,duası kabul görür.
  • rızık darlığı çeken,geçim sıkıntısı çeken kimse,aynı miktarda bu ismi okuyup,arkasından halini ALLAH’a arz ederse,Yüce ALLAH onun sıkıntısını çözer,rızkını genişletir.
  • kendisi için hayırlı olduğuna inandığı her hangi bir iş yada hacet için (16.641) defa zikrederse,niyetine ulaşır,istediğini elde eder.
YANİ SAYI 16.641 LİSTEDE KİŞİ SAYISINA BÖLÜNÜP DAĞITILACAK LİSTEYİ YARINA KADAR HAZIRLAYABİLİRSEK YARIN BAŞLARIZ İNŞALLAH.

KATILMAK İSTEYENLER BANA ÖZELDEN DUALARINİ YOLLASIN LÜTFEN. LİSTEYİ YİNE KURA CEKEREK BELİRLEYECEM İNŞALLAH

@Zeynep-esra82
@full__den
@hayat_gun
@simyaci28
@Mihrunnisa
@feraheymen
hippym hippym
bal10cukk bal10cukk

COLIN COLIN
damla_22 damla_22
Sealand Sealand

kızlaaaaaaaar ben geldim yeni liste kim katılacak kim katılamayacak kafam karıştı unuttum :))

ya latif çekelim diyorum kişi başı 1,000 tane her gün birimizin liste uzun olursa baska bi arkadasımın topıgınde gördüm iki kişi için yapabiliir z bizde :) katılmak isteyenler özelden duasını yollayabilir miii:KK200::KK200::KK200:

Bende katılmak istiyorum

bende varim canim. duam hayirli saglikli evlatlar ve dunya ahiret mutlulugu

1)@full__den arkadaşımız için okuyoruz ;

1,000 YA LATİF (herkese okunacak)
100 YA BASİT (ruhsal sıkıntısının geçmesi için)
7 AYETEL KÜRSİ

duası;

psikolojik bir rahatsızlığım var yaşamimi bazen büyük ölçüde etkileyen....Benim dileğim bu rahatsızlık tan Allah'in izniyle kurtulmak ...

:KK200:listemiz miniminnacık oldugu için kişiye özel duasına göre de ayrıyetten ya latif esmasının yanında esma okuruz diye düşündüm sizi de sıkıntıya sokmadan inşallah okuruz

1) @full__den
2) damla_22 damla_22
3) Sealand Sealand

4) bal10cukk bal10cukk

1)@full__den arkadaşımız için okuyoruz ;

1,000 YA LATİF (herkese okunacak)
100 YA BASİT (ruhsal sıkıntısının geçmesi için)
7 AYETEL KÜRSİ

duası;

psikolojik bir rahatsızlığım var yaşamimi bazen büyük ölçüde etkileyen....Benim dileğim bu rahatsızlık tan Allah'in izniyle kurtulmak ...

:KK200:listemiz miniminnacık oldugu için kişiye özel duasına göre de ayrıyetten ya latif esmasının yanında esma okuruz diye düşündüm sizi de sıkıntıya sokmadan inşallah okuruz

1) @full__den
2) damla_22 damla_22
3) Sealand Sealand
4) tubatesbih tubatesbih
5) bal10cukk bal10cukk

X