Hafta hafta gebelik ve bebeğinizin kilosu nedir?

Bebekce92

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2011
1.393
3.029
Selam hamişler kaçıncı haftasınız ve miniğiniz kilosu nedir? Benim en son 28+1 1400 gramdı oğluşum, kaç kilo doğacaklar bakalım

Bence hiç aldırma ona. 3 hastanede de 3000-3300 arasında , 51, 52 cm çıkan bebişim 2600 ve 45 cm doğdu zaten iyi ki ölçümlerde büyük çıkmış yoksa ben zayıf diye kafana takar dururdum hamişkende. Bilmemek daha iyi olmuş bana ama daha normal kiloda beklediğimiz için 1 numara bezler hep almıştım. Bize büyük geldi uzunca bir süre prematüre bez kullandık biz. Gene aynı şekilde kıyafetlerde yenidoğan çok almayın, cabuk büyüyor derler ya, biz yenidoğanları bile kullanamadık o kadar büyük durdular ki döndük prematüre kıyafetleri aldık minik kızıma klasik 0-3 aylık kıyafetleri de 0-3 ay kullandık hala daha minik ilerliyor. 7 aylık 6-9 ay giyiyor. Tam bedeni oldu her zaman bize. Bir büyüğü olmadı mesela

Sizin için iyi olmuş gerçekten. Kimilerini tam tutturuyorlar, kimilerinin böyle oluyormuş, zayıf denilip tombik doğanlar da var tamamen sürpriz yumurta

Sizin için iyi olmuş gerçekten. Kimilerini tam tutturuyorlar, kimilerinin böyle oluyormuş, zayıf denilip tombik doğanlar da var tamamen sürpriz yumurta
Aynen öyle… hiç takılma bence o yüzden. Son 1 senede 8 tanıdığım doğum yaptı. Hiçbirimizin tutmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…