Hadi yardım edin bana

E

EU1

Ziyaretçi
arkadaşlar merhaba 8 ocakta 3.yılımız doluyo ve erkek arkadaşıma çok farklı değişik bi hediye almak istıyorum ama ne alcam bi türlü bilemedm bana yardımcı olun lütfen fikirlerinizi kendı aldığınız hediyelerı söyleyın

Erkek arkadaşın ne tarz şeylerden hoşalanır. Eğer uyarsa ikinizin resminden bir kupa yada pazıl olabilir. Yada ikinizin fotoğrafları olan bir albüm hazırlaya bilirsin.
Birde içinde ikinizin resmi olan bir saat yaptırabilirsin canım...

1 hafta sonra bizim de 5.yılımız dolcak açıkçası ben hediye almayı düşünmüyorum.bayram olmasaydı 1-2 günlüğüne biyerlere gidicektik ama bayram dolayısıyla gitmiyoruz.şık bi yerde yemek de yiyebilirsiniz hediyenin pek de önemi yok bence..sonuçta yıl dönümü doğumgünü değil bişey değil..o günü beraber sevgiyle geçirebiliyorsanız hala gözlerinizin içine bakarken aşkla bakabiliyorsanız ve karşılığında daha büyük bir aşkla bakan karşınızda 2 göz görebiliyorsanız bundan büyük hediye olamaz..daha önce dedim yine diyorum aşkları sevgileri nesnelere bağlamayalım arkadaşlar.bi elin sıcaklığı aşkla bakan 2 göz herşeye bedel..

X