hadi yaptigimiZ dualari,tesbihleri herseyi. paylasalim mi

Canim konu sahibesi senmissin:)
İstersen bi liste yapalim.
Sen onu topigin ilk sayfasına yerlestir

delimideligidiyorum. Arkadaşlara görevi devre14137 .!.:
Ben baska topicteki sandim :) cnm
benbugün liste hazirlayalimfondan girebiliyorum ancak
liste tablo nasil yapicam bu gorevi sana versem :):KK66:
Canim bende telle giriyorum. Arkadaslara gorevi devredelim diycem ama onlar da ilk sayfaya yazamaz.
En azindan bugun

Yazamadim mesaji bi turlu. Canim bugün en adindan okunacaklar listesi yapalim. Yarin da kimler katılmak isterse onların adini aliriz. Bu arada tablo için yardimci olacak kişiyi allah gönderir:KK66:

bende namazlarımı uzun süredir düzenli kılıyorum çok şükür ramazan da hatimim bitti ama kurbandan sonra da türkçe ve açıklamalarıyla birlikte okuyacağım inşallah, bebek istiyoruz Allah kabul ederse her gün öğle namazından sonra meryem suresini okuyorum
yatsı namazından sonra da mülk ve vakıa suresini okumaya çalışıyorum
perşembe geceleride yasin mülk ve nebe surelerni okuyorum
namazlardan önce de estağfirullah, sonrasında da tesbihat...

[QUOTöyle de elimideli, post: 36614238, member: 503262"]Tablo olmasa ne olcakki zora gerek yok :)
Mesajda topli sekilde yazariz :)[/QUOTE]
Evet oyle de olur. Ne dersin. Listeyi cikartalim mi:KK66: hepimiz ayni dualari okuycaz. Dua zinciri yani. Bi ayet vardi ama hatirlayamadim.

İnsanlar toplanip allahi andiklarinda melekler
onlar icin af diler ve allah onlara melekmis gibi muamele eder" tam olarak boyke degil ama buna yakin. Ve birbirimize vesile olacagimiz icin de rabbimizin hosuna gidecegini dusunuyorum

bende namazlarımı uzun süredir düzenli kılıyorum çok şükür ramazan da hatimim bitti ama kurbandan sonra da türkçe ve açıklamalarıyla birlikte okuyacağım inşallah, bebek istiyoruz Allah kabul ederse her gün öğle namazından sonra meryem suresini okuyorum
namazlardan önce de estağfirullah, sonrasında da tesbihat...
Ne guzl cnm
bizde bebek istiyiruz meryem suresi 41defa okunuyormus sanirim adet olunca ne yapicaz?

[QUOTEistediğim de evlu, post: 36614272, member: 494774"]bende namazlarımı uzun süredir düzenli kılıyorum çok şükür ramazan da hatimim bitti ama kurbandan sonra da türkçe ve açıklamalarıyla birlikte okuyacağım inşallah, bebek istiyoruz Allah kabul ederse her gün öğle namazından sonra meryem suresini okuyorum
namazlardan önce de estağfirullah, sonrasında da tesbihat...[/QUOTE]
Benim istedigim de evladima kavusmak

TE="delimideli, post: 36614313, member: 503262"]Ne guzl cnm
bizde bebek istiyiruz meryem suresi 41defa okunuyormus sanirim adet olunca ne yapicaz?[/QUOTE]
Canim seninde mi bebegin inatci cikti :) nasibe bak. Allah ayni dertteki kullarini topluyor

Bende ikindiden sonra amme sresini okuyorum ama soyle bisi var ben arapca sayilari flan bilmuyorum kuranimda turkce meal yok nasil bulcam meryem suresini :KK43:

Hanimlar ben kendime bi liste yaptim. Burada katılanlar olmazsa da yapcam bunu. Liste şöyle
1000 kevser
10000 ihlas
72000 la ilahe illallah
41 yasin
1hatim
16641 ya Latif
Yasin ve hatim hariç diğerlerini 1 haftada bitirmeye gayret etcem.
Çok ama çok kolay bi liste.
1000 salati munciye de akusam diyorum

Cnm cok guzel liste ama sayilari tamamlayabilrmiyim bikemiom hic bu kadar cok zikir cekmedim dua etmedim ben denerim cnm yaparim demiyim ama calisicam

X