hadi yaptigimiZ dualari,tesbihleri herseyi. paylasalim mi

delimideli

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2013
2.388
2.412
Arkadaslar hepimiz ibadetlerimizle ilgili bi konu okudugumuzda hevesleniriz eksiklerimizi tamamlamaya calisiriz sahsen.ben oyleyim bu tur seyler okudugumda hemen ornek alip yapmak istiyorum
Su sekilde paylassak bugun namazlarimizi kildik su tesbihleri cektik ,devamli abdest alip kuranda su suredeyim felan o cinsten birbirimizi tesvik etsek ne dersiniz
gosteris icin degil tesvik amacli destekleri bekliyorm
ben de bu konuda dert yanalardanim reglm yarn bitio yarin gusul alip namaza kuran ve tesbihlere baslicam ins paylasirim sizinlede buyrun ...

Hayırlı es için dua ediyoruz. Ben de reglim bitti sandım namazimi kilmistim ama kahve sari akıntı geldi sanırım yarın baslicm. Namazdan sonra yasin okuyup hayırlı es için dua ettim. Bu arada kuran öğreniyorum dün başladım şimdi ona çalışacağım. Inşallah kisa sürede ogrenirim:-)

Brnde reglydm yarin gusl alcm insl
duzenlu degldi naMzlarim duzene sokucm insl dualariniİ allah kabul etsin
yarin yaptiklarmi yazarm ama.namaz kildigim donemlerde diklat ettiklerim sunlardi ve artik hep oyle olucak insl
-her namazdan sonra en az 5 sayf kuran okuyorxum
her namazdan sonra 100 estagfirullah
10 salavat

her daim abdestli dolasmaya calisirdim
Simdiki hedefimde gece teheccude kalkip kaza namazlarimi kilmak var insl
kuranda hatme niyetlenmistim
kaldigim yerden devam etmek
Tesbihleri dahacok cekicem.insl
birbimizi tesvik amacli actm.konuyu aslinfa heveslenelim die ins oylede olur

Hayırlı es için dua ediyoruz. Ben de reglim bitti sandım namazimi kilmistim ama kahve sari akıntı geldi sanırım yarın baslicm. Namazdan sonra yasin okuyup hayırlı es için dua ettim. Bu arada kuran öğreniyorum dün başladım şimdi ona çalışacağım. Inşallah kisa sürede ogrenirim:-)
İns hayirli bi esin olur ve kurani ogrenirsiniz kisa surede o mutluluk paha bicilmez inslh hic birakmaSsiniz elinizden

Ben de teheccüde kalkmayi çok istiyorum ama gece olunca uyku tatli geliyor birinin tesvikine ihtiyacım var hem teheccüd hem de hatim konusunda birbirimizi şevklendirebiliriz kuran okumayi biliyorum ama hiç hatim yapamadim hep yarim biraktim.

Bende hic yapadim hatimi
teheccude bekarken bi kac sefer kalktim ama evlennce hic kalkmadim
calar saat kursan

Ben de teheccüde kalkmayi çok istiyorum ama gece olunca uyku tatli geliyor birinin tesvikine ihtiyacım var hem teheccüd hem de hatim konusunda birbirimizi şevklendirebiliriz kuran okumayi biliyorum ama hiç hatim yapamadim hep yarim biraktim.
allahım kuarn okuyan ve kuranla amel eden kullarından eylesın...arkadaşlar ramazan hatmı dıye bır başlık var orada bırlıkte hatım okuyoruz sızlerde katılırsanız ben çok mutlu olurum...

Arkadaslar sabaha kadar oturduk esimin kuzeniyle ve sabh ezani okuncak smdi cok sukur namaza tekrar basliom abdestimi aldm uykum var kuran okuyamam belki ama oglen.telafi ederim

Cok sukur ogleyide kildim hanimlar namaz bitince yaptiklarim
allahumme entesselamu ve minkes selamu tebarekte ya zel celali ve ikram dedim
Tesbih ve duadan snra
100estagfirullah
:1ayetel kursi
10 salavat

Evet arkadaslar bugun tum namazlarimi kildim hatime kaldigim yerden devam edioym 2sayfa kurani kerim okudum
cok mutluyum insl bi daha hic birakmam

Csnim
Evet arkadaslar bugun tum namazlarimi kildim hatime kaldigim yerden devam edioym 2sayfa kurani kerim okudum
cok mutluyum insl bi daha hic birakmam
Canim kolay gelsin allah kabul etsin. Ben de bi liste hazirlama asamasindayim.seytan cok oyaladi hazirlayamadim. Gecen ramazan burda arkadaslarla guzel bi liste yapmistik. Hazirlasak burda yada yeni bi topikte.

Ne listesi cnm bu
hatim mi ya bisi dicem ama asla yanlis anlasilmak istemiyorm kesinlikle hatimi ben tek basima yapmak istyorum ama burdada yayinlayin hatim dagitin sevinirim
eger yanlis konu dediysem ozur dilerim

Ne listesi cnm bu
hatim mi ya bisi dicem ama asla yanlis anlasilmak istemiyorm kesinlikle hatimi ben tek basima yapmak istyorum ama burdada yayinlayin hatim dagitin sevinirim
eger yanlis konu dediysem ozur dilerim
Yok canim oyle değil. Herkes o ay hatim yapti.72000 kelimeyi tevhit.
10000 ihlas
4444 tefriciye
1000 fatiha
7777 ya varis daha var ama hatirlamiyorum. Günah detoksu :)

[QUOTE="delimideli, post: 36613618, member: 5032harimin selistesi cnm bu
eger yanlis konu dediysem ozur dilerim[/QUOTE]
Bu arada kim baskasinin hatimine katilirsa
ayni hatimin sevabini aldigini duymuştum. O yüzden çok soğuk davranma bu konuya :KK66:

Estagfirullah soguk bakmam asla olurmu tabikide guzel bisi
gunah detoksu da hosuma gitti cnm
ben kuranda sayfa ve cuz yerlerini bulamam o yuzden katilamam dedim yanlis anlama
arapca sayflari flan bilemiom
gunah detoksuna katilmak isterim tabikide:)

X