Hadi Kizlarrrrr Başlayin Bakalimm

rabbim mutlulugnuzu daim etsin canim, gercektende ayni seyleri yasamisiz hayret!!

Ama yinede güzeldi degilmi canim? O ilk günler evliligin en güzel günleri kiymetini bilmek lazim.

Ya deprem olayi cok fenaydi ama en komik tarafida neydi biliyormusun ben almanyaya döndügümde bir arkadasim bana ya kirkta yilda bir evlenmeye kaltin ortalik sallandi be demesi oldu:roflol:
Hala onun esprisini yapariz:roflol:

Sevgiyle canim a.s.

evli degilim, evlensem de anlatmam herhalde neden bana ozel olan balayi donemini internette yazayim ki, hem de nazara inanirim anlatmam ben mytlulukları cok fazla, sadece nazarinin degmeyeceginden emin olduklarima anlatirim

canim çok güzel yazmisin a.s. tamamiylen düşüncelerlimi yansitmisin. Bende anlatmayi düşünmüyorum. Böyle özel ve güzel bişey eşimlen benim aramda başkasinada anlatmam.

ayyy kızlarr yaa süper yaaaaaaaa süper süper süper şeyler anlatmışsınızz çok özendim inanın yaaaaaaa

bende özendin bende sorma

ahhh inciiii aahhhh ben şimdiden sözlümle konuşuyorummm ve şimdiden heyecanlanıyoruzz gözümüzü açtığımızda yanında yatan kişi sewdiğin adam gecenin bi yarısı kalktığında yanına bi bakıyosun aşık olduğun erkek offffff yaaaa bide bi birbirimize çok düşkünüz elimizden telefon asla düşmez abartmıyorum yatarken bile telefonlarla yatarız yastığımızın altındadır herikimizindee RABBİM BU MUTLULUĞU İKİMİZEDE YAŞATSIN BACIMMM KIZLAR SİZDE AMİN DİYİNNN BAKIN ACAİP ÖZENDİRDİNİZ BİZİİİİİİİ:asigim:

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
tüm evleneceklere ve evlilere ALLAH bir ömür boyu mutluluk ve huzur versin inşallah

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
tüm evleneceklere ve evlilere ALLAH bir ömür boyu mutluluk ve huzur versin inşallah

FISTIĞIMMMM BAL DAMLIYOOO BALLLLLLLLLLLLLL AĞZINDAN YERİM SENİ:içelim::teytey::1hug:a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…