Gebeliğe Hazırlık hadi kızlar test sonucunu almayaaaaaaaaaaaaa

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

3MELEKANNESI

ikinci çiçeğimiz yolda. .sağlıkla gel inşallah♥
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2008
6.511
59
saat 3 ü bekleyen arkadaşlar hadi pc leri kapatalım.gitme vakti yaklaşıyoooooooooooooooor.çıldıracağım heyecandan.allahım yardım et.hepimize.hadi herkesi opt dönüm noktama doğru gidiyorum.byeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeŞeniz

canım hemen haberi bizimle paylaş.inşallah hayırlı ve güsel hebrlerinin verirsin bize.....ayy çok heyecanlandımmmm bakk :)

senağlamaHadi inşallah arkadaşlar hamilesinizdir. ben idrar testi yaptım adet günümdü bugün tek çizgide kaldı.

saat 3 ü bekleyen arkadaşlar hadi pc leri kapatalım.gitme vakti yaklaşıyoooooooooooooooor.çıldıracağım heyecandan.allahım yardım et.hepimize.hadi herkesi opt dönüm noktama doğru gidiyorum.byeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeŞeniz

ayyy canım benim hayırlı sonuçlarını bekliyoruz hep beraber:CüvCüv:

Kizlar ben aldim sonucumu 1.sonucum 597 idi.2.sonucum 2277 nasil acaba..allahim sana şükürler olsun..darisi herkesin başina kizlar o kdar mutluyum ki rabbim böyle mutluluğu sizin gibi kardeşlerimede yaşatsin aminnnnnn...

meralcim çok ama çok tebrik ederim bende pco mağduruyum malesef ve böyle hamişlik haberi alınca umudum daha çok artıyor bende senin geçtiğin aşamalarda geçtim 3kez yumurtlama takibi yapıldı ama yok yok yok bu ay ara verdim ve bugün adet günüm olmayayım diye dualar ediyorum ..
merak ettiğim senle aynı dertten muzdaribiz bana belirtilerini yazar mısın tatlım?
ikinizide çokk öpüyorumm

canım benim inan kasık ağrımdan başka belrtim yoktu onuda adet olacağım diye yorumladım her ay kendimi dinlerdim ve ümitlenirdim bu ay 5 gün geçtiği halde hiç ümitlenmedim çünkü beklemiyordum inan bana birde göğüslerden şüphelenirdim her ay ama bu ay hiç göğsüm ağrımadı ama hamileymişim canım inşallah en yakın zamanda hamile kalırsın canım üzme kendini

:icecream: cnm sağol zaten umudum yokta insan yinede bir nebze olsun düşünmeden edemiyor desteğin için sağol :icecream:

ee kızlar naptınız sonuçları almadınız mı?
bekliyoruz merakla
inşallah heyecandan sağa sola haber vermekten giremiyosunuzdur

canım tebrikler haytaım çok sevindim.allah sağlıklı hayırlı uzun ömürlü evlat nasip etsin.allahım olmayan ve isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın inşallahhh

Kizlar ben aldim sonucumu 1.sonucum 597 idi.2.sonucum 2277 nasil acaba..allahim sana şükürler olsun..darisi herkesin başina kizlar o kdar mutluyum ki rabbim böyle mutluluğu sizin gibi kardeşlerimede yaşatsin aminnnnnn...

canım seni ve eşini tebrik ederim.Allah tamamına erdirsin a.s.

cnm tebrik ederim Allah tamamına erdirsin bende yeni üyeyim yazılarınızı okuyarak üye oldum bu ilk msj bende hamileyim sağlıkla alırız kucağımıza inşallah

Canım hayırlı olsun :nazar: :emir_bebek:Allah tamamına erdirsin darısı sabırsız ve benim başıma bizide mutlu etsin Rabbim inşallah...........

Tebrikelrrrrrr rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin

X