Hadi gelin Ekim ayında yasadıgımız belirtileri yazalım

Duru_ sude

Guru
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2014
272
268
36
Merhaba arkadaslar 17 Ekim adet gunum daha olmadım adetıme 5gun kala bel agrım karnımın altında agrı gogsumde az sızı sankı bıraz rengi koyulastı alt kıprıklerım birbirine gırmıs uyku hallerim aksam 8den sonra gozlerım agırlasıyor uykum geliyor dun olmadım bugunde suana kadar gelmedi ümitlenmek ıstıyorum ama hayal kırıklığını yasarım diyede korkmuyor degılım emin olmam ıcın ıkı gun daha gecmesinı zor olsada beklıyecem gıbı ... boyle hayal kurmak cok guzel bırsey kendiliğinden hamıle kalmayı cok diliyorum hayırlısı... ilk gebelıgım tüp bebekle oldu 5yasında oglum var cok sukur kardesım olsun ıstıyorum kısmet ... Sizler neler yasadiniz belirtileriniz oldumu?

Merhaba canım benim de beklenen adet tarigim bugün ve ben 4 gün önce test yaptım silik cıktı, bendeki belirtiler göğüs ağrısı, aşırı mide bulantısı baş dönmesi, teste de söyle karar verdim 1 hafta önce geçen pazar canım birden acayip tatlı istedi ki ben hayatta yemem, o gün yedim ve midem bulandı 1 haftadır bunlar var yarın kan vercem

Testim de bu

Eklentiler

• 20201017_222546.jpg
    91,2 KB · Görüntüleme: 101
  • 20201017_165201.jpg
    68,5 KB · Görüntüleme: 87
Benim belirtilerim artık cok takmıyorum aslında her ay (5.aydayiz) mutlaka bir belirtim oluyor ama bu ay farklı diyebileceğim yumurtlama ve catlamanın ardından 5. Gün gece kasıkta sanki bıçak saplanması gibi acıyla uyandim nefesim kesildi.
Yumurtlama akıntım catlama ile birlikte bitiyor normalde ama bu sefer 2 gün sonra yoğun seffaf beyaz krem gibi olan akıntılar başladı 7 gündür devam ediyor dun biraz azaldı ama halen var azar azar günde 2 ic çamaşırını değiştirmeye sebep olacak kadardi. Kokusuz ve temiz buarada
Ama akıntım hep olurdu daha önceden de oyuzden cok umutlanmak istemiyorum ama bu kadar uzun surermiydi onu hatırlamıyorum.

İki gün önce öğrendim hamileliğimi aynı adet olcak gibiydim ha geldi ha gelcek tek fark göğüslerim oldu benim dokununca fena ağrıyolardı

İki gün önce öğrendim hamileliğimi aynı adet olcak gibiydim ha geldi ha gelcek tek fark göğüslerim oldu benim dokununca fena ağrıyolardı
Akıntin var mı, benim losyon gibi beyaz beyaz ama silince geliyor önce yapışkan ve renksizdi döndü sonradan

Ne zaman test yapmayı düşünüyorsun canım baksana bende varsa eğer 4 gün kala silik cıktı hemde pembe ve aninda

Kızlar benimde en son adet tarihim 13 eylüldü yumurtlamam 29 zuydu ama ben klomen ile hamile kaldım 2 ncı kullanışımdı ekimin 1 de kontrole gittim iki yumurtam gelişmişti bat kadar ilişki demişti doktor beklediğim bat ise 11 ekimdi ayın 9 zundan itibaren gögüslerimde şişlik hisettım ama adet öncesi diye pek onemsemedım daha sonra çok ağır olmayacak şekilde arada baş dönmem olmuştı ama benn okadar umutsuz vaka yine gebeliğe yormadım 14 ekimde kontrolum vardı o sabah test yapayım varsa var yoksa söktürücü isterim diyordum kendimce ve testı yaptım daha damlatırken ikinci çizgi çıkmıştı tabi ben şokksonra kontrole gittim ama bişey göremedik degerimde 541.4 çıkmıştı kanda şimdi randevumu bekliyorum inşallah kendisini ve kalp atışını duyarım hayırlısı ile Allah isteyen herkese de en hayırlı zmanda versin inşallah

Ay inşallah sağlıkla doğar inşallah kalbini de duyup kendini de görürsün, o mide bulantısı olunca bile karnımı sevesim geliyor heralde bende olmazsa pskilojim bozulur

Akıntım sürekli var şeffaf kokusuz sürekli ıslak hissediyorum kendimi
Bende de oyleydi 2 gune kadar şu an kremsi losyon kıvamında ve losyon renginde beyaz, fotoğrafı da var elimle silmiştim ama buraya atamam başka konuya attım ama hamile olan var burda mide bulantisi cabasi

Ay falımı da atmisim
Hayırlı olsun

Canim tebrik ederim hamilesin rabbim saglikla kucağına almayi nasip etsin
Ne zaman test yapmayı düşünüyorsun canım baksana bende varsa eğer 4 gün kala silik cıktı hemde pembe ve aninda
Bu günüde atlattım yarına olmazsam ıns yaparım ama heran olcakmısım hissi korkutuyor evde hıc yok testım pazarda olunca yarına kaldı ... hayırlı olsun

Ay inşallah sağlıkla doğar inşallah kalbini de duyup kendini de görürsün, o mide bulantısı olunca bile karnımı sevesim geliyor heralde bende olmazsa pskilojim bozulur
Amin canım amin inşallah hayır kötüyü düşünme çokta kafana takıp stres yapma ben bu ay hiç düşünmedim başka şeylerle meşgul oldum gerçektende hiç düşünmediğin zmanda geliyor

Hayırlı olsun

Bu günüde atlattım yarına olmazsam ıns yaparım ama heran olcakmısım hissi korkutuyor evde hıc yok testım pazarda olunca yarına kaldı ... hayırlı olsun
En güzeli olsun inşallah canım senin için yarın bizide bilgilendır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…