hadi başaklar burcumuzu değilde birada kendimizi anlatalım

B&M

FB & M & YE
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2007
8.556
25
37
dedim gibi hep burcumuzun özellikleri aşk hayatı para anlaştığı burçlar felan diye konu acıyıruz birazda kendimizden bahsedelim nasıl bir karekteriniz var huyunuz suyunuz nasıl :)) eşinizin veya sevgilinizin burcu ne?anlasabiliyomusunuz ...tam titizmisiniz yoksa tam danıkmısınız bilirsiniz başaklar ya cok dağınıktır yada cok titiz derli toplu.

ben kendimden başlayayım;
ben titiz ve derli topluyumdur hatta önceleri hastalık derecesindeydi tabi bebişim olunca biraz boşverdim daha sakinim.ama yinede dolabım mağza vitrini gbidir herşey düzgün simetrik evimde aynı şekilde hereşyamın bi duruşu düzeni vardır... plan düzen olmadığı zamn cok sinirlenirim.ayarladığım planladığım şeylerin başkalrı tarafından bozulmasına cok kızarım.sinirlendiğim zman zor yatışır sinirlerim.. üstüme gelinmezse bu çabuk olur..bazen cok bunalıma girer ertesi gün sanki o ben değilmişim gibi olur.moralim bozulduğunda sanki dünyanın sonu gelmiş cözüm yokmuş gibi hissetmeye başlarım :)))el işlerinde cok becerikliyimdir başladığım işi ustalıkla bitiririm bu huyumu cok seviyorum.evimde vakit geçirmeyi bişilerle ilgilenmeyi komşu oturmalarından daha cok sevrrim..bazen çok susukun bazen içinden enerji fışkıran biri olbiliyorum bu o anki ruh halime bağlı :))).öle moda takipçisi değilimdir kendime yakıtırdığım içinde rahat edebileceğim bi tarzım vardır.geneldede beğenilir yaptıklarım :)))) bazen insanlara karsı cok saf düşünceliyimdir hatta herzaman diye bilirim karşımdakini kendim gib sanarım aklımdan şeytanlık geçmez ne yazıkki bu huyumdan dolayı bazen kullanılırım..ama bunun fakına vardımda cok acımasız kırcı sözler sarfedebilirim sonradan cok üzülsemde..ama canım cok yanmıştır ..eşim koç burcu ve anlaşmamız biraz zor oluyo ama şükürki sevgimiz büyük 2.5 seneden sonra bazı huylarına alıştım tabi..ayyy çok yazdım yaaa hadi başaklar birazda siz anlatın karşılaştıralımmm bende aklıma geldikçe katılırım :)))kaydirigubbakcemile5 :içelim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…