Hadi Balayı Otellerimizin resimlerini paylaşalım :)---(Bu sene balayına gidecekler)

ne kadar guzel bı yer neresı acaba bırde nekadara yarladın bende arıyorum agustos 19 en son dugunum :) 2 dugun cok yorgun olucaz burası mukemmel dag denız

canım burası kuşadası adakule otelmiş.Nişanlıma daha önce söylemiştim deniz doğanın iç içe olduğu bir yer olsa diye.O da ayarlamış ,onaylatmış.Bana internetten buraya bak ,nasıl dedi.Bende tam hayalimdeki gibi güzel dedim.İyi ayarlandı bile dedi.:)Fiyatını bilmiyorum.5 gün olacakmış.İnternetten tatil ayarlayan sitelerin birinden uygun fiyata buldum dedi.

Ayy çok heyecanlıyım İnşallah güzel bir yerdir. Çok beğenerek rezerve ettirdik

Arabayla uzun, yorucu olur diye uçak ayarladık ama olmadı ordan araba kiralarız gezmek için.

Görüştüğümüz bayan otel görevlilerinin ayarlayabildiğini söylemişti aracı eğer istersek.

Balon turunu çok istiyorum inşallah yaparız. Düğün 2haziranda canıım 5inde gidiyoruz

22/01/2012 tarıhınde bizde burada yaptık balayımızı göl tarafı odada............herşey muhteşemdi.... yazın tekrar antalya tarafına gitmiştik... ama abant çok romantikti... bu yıl sonbaharda fırsat bulursak yine gitmek istiyoruz nasip....

kızlar konuyla ılgılı bısey sormak ıstıyorum rezervasyon yaptıgınızda ucretın tamamını bı hafta ıcınde hemen gönderıyomusunuz bızde ılk defa tatıle gıdıcez pek bılgımız yok kredı kartı yada nakıt olrak gönderıcek nişanlım sizler nası ayarladınız önce bı mıktar kapora daha sonra otele gıdınce dıger kalan ucret verılmesı gerekmezmı ben bıraz tereddutlu kaldım cevaplar ıcın tşk

bana kalırsa otele gore degısıyor ama bizim otel 200 tl lık kapora ıstedı havale yaptık.. gerı kalanını da oraya gttıgımızde odicez..

bana kalırsa otele gore degısıyor ama bizim otel 200 tl lık kapora ıstedı havale yaptık.. gerı kalanını da oraya gttıgımızde odicez..

tesekkurler aslında öyle olmalı ama bılmıyorm ne yapıcaz zaten cok secenegımzde yok malesf muhafazakar bı otel sectık bakalım

Selam kızlar! Biz de yazın antalyaya gideceğiz, umarım harika bir tatil olur hepimiz için!!!
Ben şimdiden yanıma alacaklarımı düşünmeye başladım resmen :)
linkte neredeyse balayı için herşeyi yazmışlar. siz de bir bakın derim.
http://......./11daJpZ

belek sherwood dreams resort jakuzili deluks odasında kalıcaz haziranda kısmetse :))))

sabah açtığım konudan perde de eklenmiş silemedimde kusura bakmayın :$

Son düzenleme:
Kapadokya Ihlara Konaklar & Caves

Balayı Otelleri | Balayı Otel | Balayı Turları | Balayı Paketleri | Balayı Tatil | Kapadokya Balayı Otelleri | Balayı Tatili | Balayı Fırsatları | Balayı 2013 Otelleri

Bakmadan geçmeyin kızlar süperrrrrrrrr

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…