Hadi Balayı Otellerimizin resimlerini paylaşalım :)---(Bu sene balayına gidecekler)

Balayına buraya gitmiştik,Temmuz sıcağında daha güzel bir seçim olamazdı gerçekten,bilgisayar içinde fotolarımız yok,ama birgün bir yerden elime geçerse paylaşırım..

Ortam sakin,gürültüsüz,nezih,çok lüks değil,ama çalışanlar ilgili ve güleryüzlü idi..

Fakat yarım pansiyon olması bizim işimize gelmemişti,

Yoğunlukla balayı için kullanılan bir yerde sabah kahvaltısına yetişmek için saat kurmak,öğlen pahalı bir restoran dışında yemek yeme sıkıntısının olması hatırımıa gelen aksaklıklar oldu..

Akşam yemeğinde kurt gibi acıktığımızı restoranın kapısında saati beklediğimizi ve öğlen için atıştırmalık ekmek arası kahvaltılıklar dışarı kaçırdığımzı hatırlıyorum..

Canım kaç paraya yaptırdınız ben de bu aralar otel arayışındayım yardımcı olurmusun fiyatı uygunsa bende düşünüyorum....

tatlım buyuk abant oteli bizimki...:KK31: su anda kampanya var 3 gece fiyatına 4 gece kalıyorsun tabiiki pazartesi cuma arası konaklamalarda gecerlı bu..

önden 200 tl vermis nişanlım..

toplamda 1680 tl oldu bızım. pazartesiden cumaya.. cift kişilik delux-suit göl tarafı oda bizimkisi...

normalde standart oda orman tarafı yine 4 gece kal 3 öde kampanyasından 1050 tl tatlım

Balayına buraya gitmiştik,Temmuz sıcağında daha güzel bir seçim olamazdı gerçekten,bilgisayar içinde fotolarımız yok,ama birgün bir yerden elime geçerse paylaşırım..

Ortam sakin,gürültüsüz,nezih,çok lüks değil,ama çalışanlar ilgili ve güleryüzlü idi..

Fakat yarım pansiyon olması bizim işimize gelmemişti,

Yoğunlukla balayı için kullanılan bir yerde sabah kahvaltısına yetişmek için saat kurmak,öğlen pahalı bir restoran dışında yemek yeme sıkıntısının olması hatırımıa gelen aksaklıklar oldu..

Akşam yemeğinde kurt gibi acıktığımızı restoranın kapısında saati beklediğimizi ve öğlen için atıştırmalık ekmek arası kahvaltılıklar dışarı kaçırdığımzı hatırlıyorum..

bahsettiginiz yer abant oteli mi acaba ??

Benimde Ekim ayında olcak :) Bende burayı istiyorum inşallah yan bu odayı...(Bu arada ben sadece dıştan görünüş ve kalmak istediğim odayı ekledim)

NEVŞEHİR---KAPADOKYA----->>> KARLIK EVİ ♥

Eki Görüntüle 343704 Eki Görüntüle 343705 Eki Görüntüle 343706 Eki Görüntüle 343707 Eki Görüntüle 343708

Ayyyyyyy haziranda bizde buraya gidiyoruz :KK16:

Bu odayı seçtik, 201 ile 105 arasında kalmıştık ama 105in balkonunun olması daha cazip geldiği için onu seçtik.

Umarım memnun kalırız :KK16::KK16:

Benimde Ekim ayında olcak :) Bende burayı istiyorum inşallah yan bu odayı...(Bu arada ben sadece dıştan görünüş ve kalmak istediğim odayı ekledim)

NEVŞEHİR---KAPADOKYA----->>> KARLIK EVİ ♥

Eki Görüntüle 343704 Eki Görüntüle 343705 Eki Görüntüle 343706 Eki Görüntüle 343707 Eki Görüntüle 343708

ooooo ben burayi cok begendim ya :)

Bende ekimde evleniyorum ve sonra balayina gidicez insallah.

Burasi neresi ya kapadokya ama tam olarak nerde canim cok güzelllll

Kapadokya Otel Karlık Evi...haziran ayı için rezervasyon yaptırdık 3 gece 4 gün umarım harika bi balayı olur çok merak ediyorummmm :)
serçe serçeyle aynı yeri seçmişiz :)) ama odalar farklı :)
veee kalıcağımız odaaa
Eki Görüntüle 348790 Eki Görüntüle 348791 Eki Görüntüle 348792 Eki Görüntüle 348793 Eki Görüntüle 348794 Eki Görüntüle 348795 Eki Görüntüle 348796 Eki Görüntüle 348797 Eki Görüntüle 348798

kizlarrrrr :) burasi neresiiii :))))

Ablacigim benim sen yeterki isteee :) hatta al enisteyi gel hep beraber balayi yapalim :KK70:

:****

:KK16::KK16::KK16: bizim kızlarla forumdan tanışıp arkadaş olalı 1.sene oldu senin dediğini demediler enişteyi de al gel diye :KK25: bak görsünler seni aferin mert kız :21:

bak sen burayı araştır bende çok beğendim güzel balayı olur burada :KK34:

:KK16::KK16::KK16: bizim kızlarla forumdan tanışıp arkadaş olalı 1.sene oldu senin dediğini demediler enişteyi de al gel diye :KK25: bak görsünler seni aferin mert kız :21:

bak sen burayı araştır bende çok beğendim güzel balayı olur burada :KK34:

Basimin üstünde yeriniz var canimin ici :) enisteyi unutmamak gerek oda gelsin kafa dinlesin dimi abla :)

kizlarrrrr :) burasi neresiiii :))))

merhaba canım burası karlık evi 301 nolu oda ama fotoda göründüğü gibi değil. şöyle anlatayım. biz geçen sene bu odayı ayıla bayıla rezerve etmiştik. hazirandaydı düğünümüz. otele geldiğimizde ve odayı gördüğümüzde şok geçirmiştim. odayı tamamen değiştirmişler tadilat olmuş. ayrıca cam tavan olduğu için felaket sıcaktı ( klima olmasına rağmen ) eğer burayı balayı için düşünürsen başka odaları tercih et derim hee bide unutmadan oda bahçe tarafında değil arka tarafta yani sokak tarafında. oteli kötülemiyorum abdullah bey ve eşi çok tatlı insanlar ama bu oda bizi için bi şansızlıktı sadece...

merhaba canım burası karlık evi 301 nolu oda ama fotoda göründüğü gibi değil. şöyle anlatayım. biz geçen sene bu odayı ayıla bayıla rezerve etmiştik. hazirandaydı düğünümüz. otele geldiğimizde ve odayı gördüğümüzde şok geçirmiştim. odayı tamamen değiştirmişler tadilat olmuş. ayrıca cam tavan olduğu için felaket sıcaktı ( klima olmasına rağmen ) eğer burayı balayı için düşünürsen başka odaları tercih et derim hee bide unutmadan oda bahçe tarafında değil arka tarafta yani sokak tarafında. oteli kötülemiyorum abdullah bey ve eşi çok tatlı insanlar ama bu oda bizi için bi şansızlıktı sadece...

Canım genel olarak nasıl bir tatildi peki? yemek açısından özellikle, çevrede restoranlar otele yakın mı? bizde 105 nolu odasını seçtik, görüştüğümüz bayan iyi bir seçim yaptığımızı söyledi ama umarım gittiğimde değişik bir odayla karşılaşmam bende, çünkü çok beğenerek seçtim odayı. avantajları dezavantajları nedir senin açından bilgilendirirsen çok memnun olurum. Umarım ömrünüz balayı tadında geçer :KK16:

Canım genel olarak nasıl bir tatildi peki? yemek açısından özellikle, çevrede restoranlar otele yakın mı? bizde 105 nolu odasını seçtik, görüştüğümüz bayan iyi bir seçim yaptığımızı söyledi ama umarım gittiğimde değişik bir odayla karşılaşmam bende, çünkü çok beğenerek seçtim odayı. avantajları dezavantajları nedir senin açından bilgilendirirsen çok memnun olurum. Umarım ömrünüz balayı tadında geçer :KK16:

Genel olarak güzeldi canım kötü diyemem. Daha otele ilk girdiğimizde insan havasından etkileniyor :)) kafa dinlemek için huzur dolu bi otel. yemek açısından otelde sadece kahvaltı fiyata dahil. Ama otelin çevresinde bir çok restoranlar var aç kalınmaz yani :) dezavantaj hiç yok gibi. Sadece araç sıkıntısı oldu bizde. Arabanız varsa zaten hiç sorun değil. Eğer arabanız yoksa biraz zorluk çekebilirsiniz Çünkü gezmek için bi araba şart diye düşünüyorum. Uçhisar dışında diğer yerleri de mutlaka gezin ve kesinlikle balon turu yapın derim biz çok pişman olmuştuk yapmadığımız için. Seçtiğiniz oda hakkında da bi sorun bence fotoğrafta göründüğü gibi mi diye garanti olsun işiniz :KK34: Düğün ne zaman bakalım :KK16:

Eki Görüntüle 646109 Eki Görüntüle 646109 $alkoclar-adakule-hotel-kusadasi-187740.jpg $images.jpeg $imagesll.jpeg $K49450320.jpg $adaaa.jpg $adaaa.jpg Eki Görüntüle 646109 nişanlımın balayı için ayırttığı otel

X