Hadi Balayı Otellerimizin resimlerini paylaşalım :)---(Bu sene balayına gidecekler)

askTanem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2011
551
0
Hadi arkadaşlar balayı otelimizin veya nereye gitmek istediğimizin resmini paylaşalım görsel olunca daha çok fkir çıkacaktır karar veremeyen arkadaşlar için Öncelkle ben başlayayım

Rezervasyon yaptırmadık ama buraya gideceğiz nasipse :) Aralık ayı gelini olacağım ve burada balayımızı yapacağız. Bir kaç foto ekledim

ABANT---Büyük Abant Oteli

DIŞARIDAN GÖRÜNÜŞ =

RESTAURANTLARI =

STANDART ODA =

SUİT ODA =

Benimde Ekim ayında olcak :) Bende burayı istiyorum inşallah yan bu odayı...(Bu arada ben sadece dıştan görünüş ve kalmak istediğim odayı ekledim)

NEVŞEHİR---KAPADOKYA----->>> KARLIK EVİ ♥

asktanem canımm aynı yere gidicem büyük abant oteline..
çookk heycanlıyım tam istediğim biyer cabucak gelsede gitsekk
siz sanırım gittiniz.
neler almam gerektiğini veya oralarda nerelere gitmem gerektigini yaazarsan sevinirm

yok tatlım daha gitmedik bende cok ıstıyorum :)

canım özelden bana msj atmışsın ama ben atamıyorum malesef ( istersen mail adresini yaz oraya cvp atayım

Ben de burda farklı bir oda beğendimm henüz rezervasyon yaptırmadık ama fiyatınızı öğrenebilir miyim fikir olması açısından?

geceliği 210 tl canım (sabah kalhvaltısı dahil )

teşekkür ederim cevap için :) sanırım odalarda fiyat farketmiyor aslında gayet uygun ama yemek derdi düşündürüyor beni belki çıkmak istemiycem dışarı ama yemek için çıkmak zorunda kalmam gerekcek bir de acaba bu şekilde çok pahalıya gelir mi diye düşünüyorum ama odalar mükemmel!

rica ederim :))yalnız balayı çiftleri için fiyat böyle sadece canım normalde 210 $. öğlen ve akşam yemeği varmış otelde ama ücrete dahil değil. bütün gün de oda da kalınmaz diye düşünüyorum ben :)) çok gezilcek yerler varmış çünkü mutkaka çıkılır dışarı. aynen odaların her biri çok güzel :))

2008 de balayımızı gecırmısdık abantta.görülesi gidilesi bir yer
iyi tatlller

Biliyosunkiiii bizde bu otele bu odaya gitcez nasipse, Eylülde, ama daha rezervasyon yaptırmadık.
Hem sen geldiğinde fikirlerini verirsin bana :))
Burda bi kaç gün kalıp Abant'a dağ evlerine gitmeyi düşünüyoruz, inşallah. yerimiz daha belli değil.

bi gidip gelelim de hayırlısıyla her bişeyi anlatırım canım

eee kızlar hadi bakalım gitmediniz mi daha balayınıza yorumlarınızı bekliyorumm ::) abant ve beradakiler nasıl geçti anlatın bakalım :)

aman ALLAH'ım abant harikaaaaaaaaaaaaa....:) tercihini abanttan yana kullananlar avantaj ve dezavantajlrı nelerdir ?

bizde şubat ayında kaz dağlarında yeşilyurt köyünde stalu otele gideceğiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…