hade reglisineee son 9 gün olanlarr :):):):)

hpt_honey

bebişim gıvış gıvış maşlh
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2008
2.456
6
44
kısaca anlatayım 5 senedr bebiş istiyorum tüp bebk 2 kez 3 aşılama vss tık yokken aralıkta boş gebelikten kürtaj oldum kız kardeşim ise yazın aynı şekilde boş gebelikten düşük yaptı 1 ay sonra bebişi oldu herneyse yani dr 3 ay korun dedi ama pek korunmadım desem yeri vardr tık yok 4 ay geçti bu 5 ayım olcak çok istiyoruz ösledik artık allhım sesimizi duysunda versin bu ay pek birlikte olamadık ama o zamana bi kaç kere denk getirdik içimde bi his olmıcak diyo ama kısmet geçen ay 3 ayı doldrmuştuk çalışacaktık enfeksiyon kapmışım dr fitil vs verdi bende o ay deilde bu ay kullandım dr öle dedi korunmasız birlikte oldunsa kullanma dedi ben işin kötü yanı annemle kız kardeşimin doğumuna gidecğim almanyaya herşey hazır haziranın 3 de gidiyorum bu ay oldu oldu olmadı bi ay fire vercem eşimde olursa seni göndermem diyo açıkcası benimde pek almanyaya gidesim yok anneme eşlik edecektim kadının çıkmadı vize benim çıktı işte yani göğüslerim inanılmaz çok acıyo ve arada kasıklarıma değişik ağrılar giriyo onun dışında pek bişi yok sizlerin ne belirtileri var kaç senedr bebş yolu gözlüyosunuz paylaşırsanız sevinirim bu arada saçmalamadım umarım koçiş baykuş gibi tepemde hem meraktan ölüyo hemde buraya fazla girip bebişe kafayı takmamı istemiyo işte benim koca bebğim alkisalkisalkis:teselli::lepi:Şeniz

Son düzenleme:
canm benim benimkine 13 gün var baktım 9 gün diyorsun yazmayayım dedimm:)))

canım benim bugün adetime 8 gün var ben de de aynı rahatsızlıklar var kasıklarımda ince ince bir ağrı ve kasılma oluyor göğüslerim de 2-3 gündür feci ağrıyor ve de göğüsuçlarım sızlıyor bakalım canım sayılı gün çabuk geçer bekleyecez 9 gün sonra da ver elini test

aynı belirtiler bndede vardı cok sükür 7 haftalık hamileyim darıs basına insallah kızlar atesinizi olcün her sabh her gün artatsa bilin hamilesiniz adet olacaksanız hergün düşüyo buda bi bilgi bnm 36.8 le basladı 37.1 simdie hala ole

inşşlahh test yapmaya durumumumuz olumlu olur inşşlahhhhhhhhhhkaydirigubbakcemile5

hım bi ara denedim hastalanacağım gün küt die düştü bide aynı saate zor oluyo ama ara ara aynı satte bakıyorumhihoyyythihoyyyt

senin kaç gün var arkadaşım yada bebiş yolu gözlüyomusun biizm gibi
:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

valla ne bilim tatlım pek umutlandrmak istemiyorum kendimi ama göğüslerim biraz şiş ve acyo ona aldanmıyorum çünkü daha önce kısa bi hamileliğim olmuştu hatta göüslerim hiçimi hiç acımıyodu ozamanda kıramplar vardı şimdide çok az garip bi şekilde oluyo hayrlısı 5 yldr bekliyorum ama 1 yıldr aşırı istiyorum

selam kızlar,benimde 6 gün var.bir yıldır istiyorum fakat olmuyor.artık umutlanmak istemiyorum.

benim artık belirtim melirtim yok
bundan 3 ay önce adetim 1 hafta gecikti
bütün belirtileri yaşıyordum kasık,göğüs,mide felan falan
hepsi booooşşşmuşşş
o yüzden artık kendimi aştım mıdır nedir hiç mi hiç yüz vermiyorum belirtilerime..:))
o yüzden çok da takılmayın bu belirtilere kızlar sonunda biz üzülüyoruz çünkü....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…