Hacıhoca işleriyle uğraşanlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

hoderi

Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2024
277
206
31
Herkese merhaba .
Bu başına bişey gelse ay bana büyü yapıldı diyip hacı hocadan çıkmayan insanlar varmı çevrenizde benim hoşuma gitmiyor bu durum kendi adıma tehlikeli buluyorum bu tarz şeyleri . Çokyakın çevrenizde böyle şeylere uğraşan insanlar varsa tavrınız ne oluyor merak ettim

Yok çevremde böyle kimse, aslında ben de bir hocaya gitmek istedim üzerimde bir şanssızlık vardı dedelerime faln söyledim köyden vs bulun diye, bulmadılar bsy kendin dua et dediler, demek ki çok kolay değil güvenilir hoca bulmak
Sizin çevre nerden buluyor hocaları

Herkese merhaba .
Bu başına bişey gelse ay bana büyü yapıldı diyip hacı hocadan çıkmayan insanlar varmı çevrenizde benim hoşuma gitmiyor bu durum kendi adıma tehlikeli buluyorum bu tarz şeyleri . Çokyakın çevrenizde böyle şeylere uğraşan insanlar varsa tavrınız ne oluyor merak ettim
Napacan?

Yok çevremde böyle kimse, aslında ben de bir hocaya gitmek istedim üzerimde bir şanssızlık vardı dedelerime faln söyledim köyden vs bulun diye, bulmadılar bsy kendin dua et dediler, demek ki çok kolay değil güvenilir hoca bulmak
Sizin çevre nerden buluyor hocaları
Ben daha çok kendi ibadetimizi yapmamız taraftarıyım hiç bilmiyorum öevremdekileri merak bile etmiyorum aşırı rahatsız ediyor çünkü beni böyle konulardan korkuyorum belki biraz

Herkese merhaba .

Hacıları ne katıyosun işin içine, ötekiler de hoca değil şarlatan 👎

3- Karabasan, cin, peri, 3-5 harfliler, öcüler, böcüler, hocalar, büyüler vb içerikli konu açmak, mesaj yazmak yasaktır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X