Hacettepe'de Burun Estetiği

hacettepe kbbye olursan Elden dra veriyorsun dr sana fatura vermeyebiliyor plastik cerrahiye olursan dr sana faturasini veriyorElden almayabiliodur bu yuzden
Selam efulim,
Ben de Hacettepe'de olmayı düşünüyorum, doktorları araştırıyorum. Bu konuda bayağı bilgilisin sanırım. Keşke plastik cerrahide olsaydım yazmışsın. KBB'de mi olmuştun sonra revizyon mu oldun? Doktorunun adı ve öncesi sonrası fotoların varsa yardımcı olabilirsen çok sevinirim. Araştırma süreci çok önemli oluyor.

Plastikde ozellikle haldun kamburoglunda var cnm kbbde oldugunu sanmiyorum

hacettepede Haldun bey ve Tevfik bey ile görüşmek istedim haziran ayında Haldun bey için aradığımın ertesi gününe randevu verdiler Tevfik bey e zaten randevu almak mümkün değil, yoğun çabalarım sonucu temmuz ayında anca görüşebildim gittiğimde de kapısının önü inanılmaz kalabalıkdı. henüz ameliyat olmadım ama sıra konusunda kesinlikle Tevfik bey (kbb) çok daha fazla talep görüyor.

Selam efulim,
Ben de Hacettepe'de olmayı düşünüyorum, doktorları araştırıyorum. Bu konuda bayağı bilgilisin sanırım. Keşke plastik cerrahide olsaydım yazmışsın. KBB'de mi olmuştun sonra revizyon mu oldun? Doktorunun adı ve öncesi sonrası fotoların varsa yardımcı olabilirsen çok sevinirim. Araştırma süreci çok önemli oluyor.
Burun konusunda usta cok Iyi bir plastik Cerraha olmani oneririm

hacettepede Haldun bey ve Tevfik bey ile görüşmek istedim haziran ayında Haldun bey için aradığımın ertesi gününe randevu verdiler Tevfik bey e zaten randevu almak mümkün değil, yoğun çabalarım sonucu temmuz ayında anca görüşebildim gittiğimde de kapısının önü inanılmaz kalabalıkdı. henüz ameliyat olmadım ama sıra konusunda kesinlikle Tevfik bey (kbb) çok daha fazla talep görüyor.
ameliyat oldunuz mu peki?

Selamlar,
Haldun Bey Haziran sonu Belçika'ya gitmiş ve Ocak ayında geri dönecekmiş. İyi yakalamışsınız gitmeden. Ameliyat içinse en erken Mayıs 2016'ya gün verebiliyormuş.

Selamlar,
Haldun Bey Haziran sonu Belçika'ya gitmiş ve Ocak ayında geri dönecekmiş. İyi yakalamışsınız gitmeden. Ameliyat içinse en erken Mayıs 2016'ya gün verebiliyormuş.
Evt iste bu gercek bilgi hem haldun beye olursaniz verdiginiz paranin faturasini aliyorsunuz tevfik sozen 5 bin tl alip fatura vermiyor!

Evt iste bu gercek bilgi hem haldun beye olursaniz verdiginiz paranin faturasini aliyorsunuz tevfik sozen 5 bin tl alip fatura vermiyor!

Efullim23 , revizyon hastasıyım demişsiniz. İlk ve ikinci ameliyatı kimlere oldunuz acaba? Tecrübeleirnizi paylaşır mısınız, biz araştırma yapanlar için?

Efullim23 , revizyon hastasıyım demişsiniz. İlk ve ikinci ameliyatı kimlere oldunuz acaba? Tecrübeleirnizi paylaşır mısınız, biz araştırma yapanlar için?
Evt ben cok talihsiz bir ameliyat Gecirdim tecrubelerime dayanarak illa hacettepede olacaklara hacettepe kbbden kacmalarini oneriyorum

Bakin nefesi Mnb iyi duzeltir diye birsey yok hacettepe kbbcilerinin yaptigi burun uclari hep sivri sivri bu demek oluyorki Hava kanallari bastan Dar benim olan nefesim gitti hacettepe kbbde nefesiniz burnunuzun sekliyle alakali burun seklini de hacettepede olacaksaniz en iyi plastik cerrahi yapar bana inanmiyorsaniz hacettepedeki kbbcilerin burunlariyla plastik cerrahlarin burunlarini karsilastirin hangi bolumun drlari burnu daha Diri oval ve saglikli yapiyor hangi bolumun taptigi burunlar revizyon ihtiyaci goruyor bir bakin!! Burdan bi Iki hastanin yorumunu Dikkate almayin Bence arastirin foto gorun benim durumuma dusmeyin !!:KK43:

Ben Tevfik hocaya ameliyat oldum 1.5 Ay önce , elden para felan almıyor hoca VEZNEYE öduyorsunuz parayı faturanızıda alıyorsunuz!! asla böyle elden ödeme gibi bir durum yok bunu nerden cıkarıyorsunuz anlayamadım ?? Siz gerçekten tevfik hocaya ameliyat oldunuz mu acaba ?resmen karalama kampanyası başka hiçbişey değil!! Tevfik hocamda KBB doktorları da diğer doktorlar gibi gayet deneyimli işlerinde profesyonel doktorlar kimseyi yanıltmaya hakkınız yok ALLAH'tan korkar biraz insan!

Evt iste bu gercek bilgi hem haldun beye olursaniz verdiginiz önparanin faturasini aliyorsunuz tevfik sozen 5 bin tl alip fatura vermiyor!
ben de 2.5 ay önce
Tevfik Sözen e ameliyat oldum.elden para verme gibi bi durum söz konusu degil.para hastaneye yatırılıyor usulünce faturası da alınıyor.burdan asılsız bilgiler yazıp insanların aklını karıştırmayalım lütfen!

ben de 2.5 ay önce
Tevfik Sözen e ameliyat oldum.elden para verme gibi bi durum söz konusu degil.para hastaneye yatırılıyor usulünce faturası da alınıyor.burdan asılsız bilgiler yazıp insanların aklını karıştırmayalım lütfen!
Özür dilerim ben karistirmisim tevfik sözen degilmis bahsettiğim kişi

Ben de 6 gün önce Hacettepe KBB 'de Tevfik SÖZEN e ameliyat oldum..Burun estetiğine karar veren herkes gibi ben de çok araştırdım , kbb mi, plastik mi diye de aklımdan geçti ama bu süreçte en en önemli olan şey doktor seçimi , Tevfik Hoca nın yaptığı burunların bu işi yapan diğer doktorların yaptığı burunlara göre (platik cerrah- kbb araştırdığım tüm dr lar) çok daha güzel çok daha doğal olduğunu düşündüğüm içim Tevfik Hoca ya ameliyat oldum ..ama illaki önce bölüm seçeceğim derseniz , ben şöyle bir şey okumuştum "Temel eğitiminde burun cerrahisi olan tek branş KBB uzmanlığıdır."

Ayrıca Hacettepe KBB de ameliyat olursanız öyle parayı doktora filan vermiyorsunuz..taburcu sırasında vezneye gidiyorsunuz ve ödemeyi yapıyorsunuz..

Son olarak şunu söylemeden geçemeyeceğim; daha önce 1 ciddi ameliyat 2 doğum tecrübesi olan biri olarak hem özel hem devlette birsürü doktor birsürü hastene gezdim. ben hiçbiryerde bu kadar özverili çalışan , hastalarına bu kadar değer veren, mesleğini bu kadar seven ve kendini bu konuda geliştiren bir doktor görmedim..Tevfik Hoca öğlen tatilinde bile poliklinikte başka kimse kalmamışken hasta muayene ediyor , hem de of bile demeden..Sorununuz ne olursa olsun size uzun uzun anlatıyor tüm artıları eksileri, sabırla tüm sorularınıza cevap veriyor..Bunları şu yüzden yazdım ; ben şahsen Tevfik Hoca yla konuştuktan sonra bir devlet hastanesinde böyle bir doktor olması ne büyük şans diye düşündüm ve onunla görüşen herkesin de böyle düşüneceğinden eminim..ama burada bazı yorumlarda üstü kapalı da olsa yalan yanlış şeyler yazanlar olmuş..Takdir etmezsin anlarım ama böyle bir doktora bunları yazmak hem Tevfik Hoca ya çok büyük haksızlık, hem de burada bu yorumları okuyup bilgi almaya çalışan hastalara haksızlık..

Ben Tevfik hocaya ameliyat oldum 1.5 Ay önce , elden para felan almıyor hoca VEZNEYE öduyorsunuz parayı faturanızıda alıyorsunuz!! asla böyle elden ödeme gibi bir durum yok bunu nerden cıkarıyorsunuz anlayamadım ?? Siz gerçekten tevfik hocaya ameliyat oldunuz mu acaba ?resmen karalama kampanyası başka hiçbişey değil!! Tevfik hocamda KBB doktorları da diğer doktorlar gibi gayet deneyimli işlerinde profesyonel doktorlar kimseyi yanıltmaya hakkınız yok ALLAH'tan korkar biraz insan!

Merhaba...Fiyat olarak ne kadar ödediniz öğrenebilir miyim Benimde ciddi anlamda burun egriligi ve sanrım alerjiye bağlı da konkalarım şişiyor Bu ay hamile kalmadıysam derhal Hacettepenin yolunu tutucam Teşekkürler

Ben de 6 gün önce Hacettepe KBB 'de Tevfik SÖZEN e ameliyat oldum..Burun estetiğine karar veren herkes gibi ben de çok araştırdım , kbb mi, plastik mi diye de aklımdan geçti ama bu süreçte en en önemli olan şey doktor seçimi , Tevfik Hoca nın yaptığı burunların bu işi yapan diğer doktorların yaptığı burunlara göre (platik cerrah- kbb araştırdığım tüm dr lar) çok daha güzel çok daha doğal olduğunu düşündüğüm içim Tevfik Hoca ya ameliyat oldum ..ama illaki önce bölüm seçeceğim derseniz , ben şöyle bir şey okumuştum "Temel eğitiminde burun cerrahisi olan tek branş KBB uzmanlığıdır."

Ayrıca Hacettepe KBB de ameliyat olursanız öyle parayı doktora filan vermiyorsunuz..taburcu sırasında vezneye gidiyorsunuz ve ödemeyi yapıyorsunuz..

Son olarak şunu söylemeden geçemeyeceğim; daha önce 1 ciddi ameliyat 2 doğum tecrübesi olan biri olarak hem özel hem devlette birsürü doktor birsürü hastene gezdim. ben hiçbiryerde bu kadar özverili çalışan , hastalarına bu kadar değer veren, mesleğini bu kadar seven ve kendini bu konuda geliştiren bir doktor görmedim..Tevfik Hoca öğlen tatilinde bile poliklinikte başka kimse kalmamışken hasta muayene ediyor , hem de of bile demeden..Sorununuz ne olursa olsun size uzun uzun anlatıyor tüm artıları eksileri, sabırla tüm sorularınıza cevap veriyor..Bunları şu yüzden yazdım ; ben şahsen Tevfik Hoca yla konuştuktan sonra bir devlet hastanesinde böyle bir doktor olması ne büyük şans diye düşündüm ve onunla görüşen herkesin de böyle düşüneceğinden eminim..ama burada bazı yorumlarda üstü kapalı da olsa yalan yanlış şeyler yazanlar olmuş..Takdir etmezsin anlarım ama böyle bir doktora bunları yazmak hem Tevfik Hoca ya çok büyük haksızlık, hem de burada bu yorumları okuyup bilgi almaya çalışan hastalara haksızlık..

Nihan hanım merrhaba yorumunuzu okuduktan sonra tevfik hoca daha da belirdi kafamda Biran önce olmak istiyorum hem deviasyon hem de tıkanmalarım var. Fiyat olarak ne kadar ödediniz Teşekküerler...

evet ne kadar ödediniz ve burnunuzdan memnunmusunuz. herkes ir şey söylüyor. kafa karıştırmya bire bir

Sevgili nihan bu burun herhangi bir organ degil burnun ilgiye şefkate ihtiyacı yok adam gibi bi ameliyata ihtiyacı var dr burnu ıyi yapsın ameliyat sırasında hünerlerini göstersin gerisi zaten alçı çıkarma bant takma kontrol onu her dr yapıyor ama malesef cok az dr ameliyat masasında yapılması gerekeni yapabiliyor drum cici şeker bana zaman ayırdı halimi hayrını sordu geçin bunları diyinki 3 yıl oldu burnum harika düşmedi bozulmadı nefesim harika bunları diyebiliyir musunuz? Hayir ozaman susun 2 aylık daha davul gibi sis burnunuzla konuşmayın!! İnsanları yalan yanlış bilgilendirmeyin bekleyin en azından bur yıl ona göre konuşun !!

Sevgili nihan bu burun herhangi bir organ degil burnun ilgiye şefkate ihtiyacı yok adam gibi bi ameliyata ihtiyacı var dr burnu ıyi yapsın ameliyat sırasında hünerlerini göstersin gerisi zaten alçı çıkarma bant takma kontrol onu her dr yapıyor ama malesef cok az dr ameliyat masasında yapılması gerekeni yapabiliyor drum cici şeker bana zaman ayırdı halimi hayrını sordu geçin bunları diyinki 3 yıl oldu burnum harika düşmedi bozulmadı nefesim harika bunları diyebiliyir musunuz? Hayir ozaman susun 2 aylık daha davul gibi sis burnunuzla konuşmayın!! İnsanları yalan yanlış bilgilendirmeyin bekleyin en azından bur yıl ona göre konuşun !!

Sevgili efulim..

birincisi ben de sizin gibi bir burun ameliyatı geçirdim elbette ki burnun ilgiye değil başarılı bir ameliyata ihtiyacı olduğunu biliyorum kaldı ki bunu ortalama zekada olan herkes bilir..lütfen sanki bu forumda burun ameliyatı konusunda tek bilgi sahibi kişi sizsiniz , sizin dışınızdaki ameliyat olanlar bişey bilmiyor, doktor araştıranlarda saf burda ne okusa hemen ameliyat oluyor havasından bi çıkın..Tevfik hoca ya da diğer doktorlardan memnun olanlar öncelikle ameliyatlarının başarılı olduğunu düşünüyor ki doktorun insani özelliklerini de anlatıyor..

ben burda değil "2 aylık daha davul gibi sis" burnumu 5 günlük alçılı burnumu bile paylaştım..emin olun 3 yıl sonrada burda olacağım ..burnum harika düşmemiş ve nefes alıyor olursa bunları paylaşacağım..eğer bir sorun olursa da yine burada paylaşacağım..siz sadece 3 yıllık burunları görmek istiyor olabilirsiniz ama burada birçok üye var ,süreci görmek isteyenler var.." konuşmayın!! İnsanları yalan yanlış bilgilendirmeyin bekleyin en azından bir yıl ona göre konuşun !!" deme hakkını kendinizde nasıl görüyorsunuz??

Sizi kırmak istemiyorum, hatta inanın yazdıklarınızı okudukça sizin adınıza üzülüyorum..Ayrıca size sorduğum sorulara cevap vermediğiniz sadece canınızın istediği mesajları alıntılayıp niye olduğunu anlayamadığım şekilde bana saldırıya geçtiğiniz için aslında burnunuzda da bir sorun olduğunu düşünmüyorum..hepimize olmuştur bazen gereksiz yere biyerimize takarız..keşke sizinle sağlıklı bir ileşim kurabilsem belki de diyeceğiz ki hiç üzülmenizi gerektiren bişey yok..

Bana başka bir forumda vebal alıyorsun bile dediniz şimdi de yalan yanlış konuşma demişsiniz, beni tanımıyorsunuz ,bu dünyada en son yapacağım şey vebal almak burda yazdığım tek bir cümle yok ki yalan olsun..doktor arayış süremden ameliyat sonrasına kadar burada yazdım Tevfik Hocayla ilgili , ameliyatımla ilgili çok şükür herşey olumlu doğal olarak olumlu şeyler yazdım bundan sonra olumsuz bişey yaşarsam hiç süpheniz olmasın onu da gelip paylaşırım..bu güne kadar bana yazdıklarınıza size ve üzüntünüze olan saygımdan kaba bir cevap yazmadım ama
lütfen uslubunuza dikkat edin, kimse bana "Hayir ozaman susun 2 aylık daha davul gibi sis burnunuzla konuşmayın!! İnsanları yalan yanlış bilgilendirmeyin bekleyin en azından bur yıl ona göre konuşun !!" diyemez. Ben size yazdığım her cevapta siz diye hitap ettim en ufak saygısıklık yapmadım ,bana böyle birşey yazabilme haddini kendinizde nasıl bulabildiniz?

X