Hacetlerimiz için topluca Ya Fettah hatmi yapalım mı

ayseygt1453için eksikler

11
@selince3 .............ESMA:
12
I ice floe .............ESMA:
20 G guzbahar ..............ESMA:

20. kişi G guzbahar için liste: KİŞİ BAŞI :12.000

SON OKUMA TARİHİ 18.12.2015

1 Sealand Sealand ........ .......ESMA:
2
@whitepearll ... .......ESMA:12.000
3
tubatesbih tubatesbih ..... ...... ESMA:
4
elfce92 elfce92 .......... ......ESMA:
5
C cansu_tr ..... ........ESMA:
6
nacis-- nacis-- .. .........ESMA:
7 damla_22 damla_22 ...........ESMA:
8
ecrin87 ecrin87 ................ESMA:
9
Seriii Seriii .............ESMA: 12000
10
bal10cukk bal10cukk ..............ESMA:12000
11
@selince3 .............ESMA:
12
13
suleeeem suleeeem .............ESMA:12.000
14
denizinmavisi denizinmavisi ............ESMA:
15
kumrukusum kumrukusum ......ESMA:12.000
16
D Debusi ...............ESMA:
17 M Merve M Merve ...........ESMA: 11.400
18 eilenn eilenn ..............ESMA:
19 ayseygt1453 ayseygt1453 ......ESMA:12.000
20 G guzbahar ..............ESMA:

@ guzbahar ın duası:

Güzbahar için 12,000 okudum Rabbim Güzbaharın gönlündeki tüm istekleri hayırlısıyla tez zamanda nasip etsin...Amin:KK19::KK68:

Ayşegül için okudum allah kabul etsin ınşallah duasını

Kendi duami sabah ekleyecwgim kızlar telden yazmak çok zor oluyor kizlar

kızlar duamı biraz geç yazdım ama bana başladığınız görmedim. rabbim hepinizden razı olsun. dualarım, dualarınız sayesinde kabul olsun inşallah...

duam:
Ya Rabbi! Yüce Peygamberimizi şefaatçi eyleyerek bana ve gönlü evlat aşkıyla yananlara sana iyi kul, habibine iyi ümmet, sağlıklı, aklı güzel, huyu güzel, eli ayağı düzgün, hayırlı evlat nasip et. Allahım bu evladımı eşimle birlikte büyütmemi, eşimle aramızın daima huzurlu olmasını, aramıza kimsenin girmemesini, evimizden neşenin kahkahanın eksik olmamasını sen nasip eyle. Allahım anneme babama, eşime, kardeşlerime, tüm sevdiklerime, buradaki tüm kardeşlerime uzun, sağlıklı ömürler hayırlı ölümler nasip eyle. Bizlere dünya ve ahiret güzellikleri ver. Bizi doğru yoldan ayırma, kazadan beladan akla gelen gelmeyen her türlü kötülükten, borç yükünden, çaresiz hastalıktan koru rabbim. Hepimizin gönlündeki duaları sen kabul eyle Allahım. '' Kün Fe Yekün '' Ol deyince olduransın bizim için de “ol” de Rabbim. Amin.

Guzbahar için 12 bin okuyorum
Yeni liste yapılacaksa ben olmayacağım hakkım varsa herkese helal olsun rabbim okuduğumuz hatmi kabul eylesin insallah herkesin gönlündeki muradına rabbim ol der oluverir insallah

Allah kabul etsin duamızı ben devam etmiyorum çok zorladı çünkü başka dua topiklerimde var allah razı olsun herkezden rabbim herkezin gönlüne göre versin inş

Sealand Sealand canım benim yeni listede olamayacagim nedeni ise günlük 3000 kelimeyi tevhit okuyorum ve ayriyeten başka dua gurupların dayım zorlanirim diye devam edemeyeceğim herkese çok teşekkür ederim hakkınızı helal edin allahım gönül muradimizi nasip etsin inşallah

Sealand Sealand canım benim yeni listede olamayacagim nedeni ise günlük 3000 kelimeyi tevhit okuyorum ve ayriyeten başka dua gurupların dayım zorlanirim diye devam edemeyeceğim herkese çok teşekkür ederim hakkınızı helal edin allahım gönül muradimizi nasip etsin inşallah
Tamam canım sende hakkını helal et herşey güzel gönlünce olsun duaların da unutulmamak dileğiyle...

Allah kabul etsin duamızı ben devam etmiyorum çok zorladı çünkü başka dua topiklerimde var allah razı olsun herkezden rabbim herkezin gönlüne göre versin inş
tamam canım hakkını helal et Rabbim hayırlı sağlıklı çocuklar versin sana ve tüm isteyenlere .Dualarında unutulmamak dileğiyle

Guzbahar için 12 bin okuyorum
Yeni liste yapılacaksa ben olmayacağım hakkım varsa herkese helal olsun rabbim okuduğumuz hatmi kabul eylesin insallah herkesin gönlündeki muradına rabbim ol der oluverir insallah
amin canım sen de hakkını helal et Rabbim gönlündeki duaları kabul etsin Duaların da unutulmamak dileğiyle...

ayseygt1453için eksikler
12

20. kişi G guzbahar için liste: KİŞİ BAŞI :12.000

SON OKUMA TARİHİ 18.12.2015

1 Sealand Sealand ........ .......ESMA:
2
@whitepearll ... .......ESMA:12.000
3
tubatesbih tubatesbih ..... ...... ESMA:12.000
4
elfce92 elfce92 .......... ......ESMA: