Hacetlerimiz için topluca Ya Fettah hatmi yapalım mı

KURALLAR:
1.Süre 4 gün okumayanlar ve bildirim listeden çıkacak
2.Kimse listeden çıkmayacak çıkma niyetinde olan listeye girmeyecek
3.Çıkanlar olursa sayı arttığında sayıya itiraz edilmeyecek

SON OKUMA TARİHİ 29.10.2015

7. kişi @damla2222 -- için liste: KİŞİ BAŞI :11.400

1 Sealand Sealand ........ .......ESMA:11.400
2
@whitepearll ... .......ESMA:11.400
3
tubatesbih tubatesbih ..... ...... ESMA:
4
@elfce92 .......... ......ESMA:
5
@cansu_tr ..... ........ESMA:
6
@nacis-- .. .........ESMA:11.400
7
@damla2222 ...........ESMA:
8
@ecrin87................ESMA:
9
Seriii Seriii .............ESMA: 11.400
10
@OZLEMMYAGMUR ......ESMA:
11
@bal10cukk ...................ESMA:
12
@selince3 .............ESMA:
13
I ice floe .............ESMA:
14
suleeeem suleeeem .............ESMA:
15
@denizinmavisi .............ESMA:11.400
16
kumrukusum kumrukusum ......ESMA:11.400+11.400
17
D Debusi ...............ESMA:
18
@likear .................ESMA:
19 @kalemero ...........ESMA:
20 Cry- Cry- ..................ESMA:
21 @M Merve ...........ESMA:11.400+11.400+11.400
22 eilenn eilenn ..............ESMA:
23 @ayseygt1453 ......ESMA:
Bakiye:16.900

@damla2222 duası:
ooooy oooy oooyyy buralar hallaç pamuğuna dönmüş , buralar talan olmuuuş, kızlar naptınız , ben nerelerde kalmışım, nerelerde pinekliyorum, ben okuduğumu bitirdimde şimde kime okucam ne kadar okicam hele bi deyin bana , arap saçı gibi geldi gözüme 140 sayfa ne zaman ilerlediniz hamaraklar nası okiyim ben o arayı :KK57:
Sealand Sealand hakkını helal et hepimize, bu karmaşayı takip etmek zor Allah kolaylık versin, ben napmam gerektiğini ayıklıyamıcam Allah rızası için siz bana söyleyinde öyle okuyim. Bu arada imla kurallarıma takılmayınız zaman yetmeyince bodozlama yazıyorm

ooooy oooy oooyyy buralar hallaç pamuğuna dönmüş , buralar talan olmuuuş, kızlar naptınız , ben nerelerde kalmışım, nerelerde pinekliyorum, ben okuduğumu bitirdimde şimde kime okucam ne kadar okicam hele bi deyin bana , arap saçı gibi geldi gözüme 140 sayfa ne zaman ilerlediniz hamaraklar nası okiyim ben o arayı :KK57:
Sealand Sealand hakkını helal et hepimize, bu karmaşayı takip etmek zor Allah kolaylık versin, ben napmam gerektiğini ayıklıyamıcam Allah rızası için siz bana söyleyinde öyle okuyim. Bu arada imla kurallarıma takılmayınız zaman yetmeyince bodozlama yazıyorm
Aynen karman çorman olduk Allah yardımcımız olsun

sizi zora sokmayacaksa en azından 2 günde bir sayfaya bakın hem geri kalmamış olursunuz hemde okumalar aksamaz kimse zor durumda kalmasın diye söylüyorum sakın beni yanlış anlamayın

Kızlar şimdi ben 9145 okudum ama çok karışmıs buralar anlayamadım kime okuyoruz şimdi hakkınızı helal edin geç kaldım giremedim

Cansuyu ve nacişi bitirdik bazı arkadaşlarla okumayanların yerine okuduk bitirdik onları çünkü kaç haftadır ikisinde tıkandık şuan damladayız 4 günde bitiriyoruz yani 29 ekimde damla bitmiş oluyor kızlar sonra yeni arkadaşa gececeğiz ama çıkanlar var ona göre liste devam edecek veya çıkanlardan sonra yenilenip tam okuma sayımız ayarlancak inşallah Sealand Sealand bekliyoruz şuan listeyi düzenlemesi için

valla okumayanlar yüzünden hallaç pamuğuna döndü okuyanlarında hevesi kalmadı
Aynen valla ne yalan söyleyim heves kaçıyor dua ediyoruz ama bekleme olunca hevesde kalmıyor damla arkadaşı bitiririz inşallah gününde 29 unda sondu yoksa çıkmak istemiyorum ama mecbur çıkacağım gene karışıklık olursa :KK43:

kimler okumuyo merak ediyorum aslında çoğu okuyan arkadaşlar ,hani herzaman olmasa bi kişi olsa aramızda okuruz sorun olmaz elimizde olmadan bakamaya biliriz olağan üstü durumlar olurda ne bileyim dikkat edilmiyor gibi geliyor bana

kimler okumuyo merak ediyorum aslında çoğu okuyan arkadaşlar ,hani herzaman olmasa bi kişi olsa aramızda okuruz sorun olmaz elimizde olmadan bakamaya biliriz olağan üstü durumlar olurda ne bileyim dikkat edilmiyor gibi geliyor bana
Aynen bir kişi olsa okunur ama sürekli ve çoğu kişi okumuyor veya yetiştiremiyorum diyor o zaman aksaklık oluyor gene biz okuyoruz o zanan bi mantığı olmuyor çok kişi olmanın gene 3 yada 5 kişi fazla fazla okuyor

10 yerde dua sayfasındayım insan iş yaparken yürürken her halukarda çekebiliyor ben yetiştiremiyorum diye bir şey diyemiyorum çünkü dua bekliyoruz cuma günü ameliyata girmeden okuyup bitirdin dualarımı ya hiç girmiyeceksin yada görevini yapacaksın kimse kırılmasın ama gerçek bu 1 gün okuyamazsın belki ama 2 günde tamamlarsın bir dua 5 günü geçtimi sıkıyor

10 yerde dua sayfasındayım insan iş yaparken yürürken her halukarda çekebiliyor ben yetiştiremiyorum diye bir şey diyemiyorum çünkü dua bekliyoruz cuma günü ameliyata girmeden okuyup bitirdin dualarımı ya hiç girmiyeceksin yada görevini yapacaksın kimse kırılmasın ama gerçek bu 1 gün okuyamazsın belki ama 2 günde tamamlarsın bir dua 5 günü geçtimi sıkıyor
Seriii kardeşim sıra sana gelince iki topikde birden okadar rahat vegüzel bitirdimki beklemek istemedim inşallah sende senin gibi bebek bekliyen kardeşlerimede Rabbim hayırlısı ile yavrularınıza kavuşturur amin dipnot hızlanalımki daha birçok kardeşlerimiz içinde duası kabul olsun

Agzına yüregine saglık rahat ve güzel bitirmene sevindim hafif olmak çok güzel geldi darısı isteyen tüm kardeşlerime inş allah razı olsun ben mesela duam bittiği an diger arkadaşa başlıyorum o yüzden kimseyi bekletmiyorum çünkü kimin kime duası kabul olur bilinmediği için beklemesin dua sahipleri diye düşünürüm hep

Kızlar size bir dua paylaşım yapmak isterim bu duayı uyku arasında hemen gözlerinizi açar açmaz okuyun bu duayı okuyan hayırlı dilelk ne istemiş olursa olsun Rabbim kabul ediyormuş duayı isterseniz yattığınız tarafa asın ayağa kalkmadan yatakta okuyu n 1 salavat .... Lailahe illalah vahdehu la şerike leh lehül mülkü ve lehül hamdü ve hüve ala külli şey,in kadir .Elhamdülillah ve sübhanallahi vela ilahe illalahü vallahü ekber ,vela havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim amin dileklerini söyle 1 salavat amin Rabbim kabul etsin hayırlısı ile amin

X