Hacetlerimiz için topluca Ya Fettah hatmi yapalım mı

Ya kafam karıştı benim kime ne kadar okunacak? 3000 okumustum fazladan ve paylaşmıştım eksiler için diye 3000 den artık hangi arkadaşa 390 +390 ve nekadar lazımsa okuduğum fazla sayıdan çıkartabilirsiniz benim gerçekten kafam karıştı saygılarımla o_O:KK68:

Çıkmana üzüldüm ama ön mli.bi sebebi vardır eminim senin için 2000 tane okudum hediye ediyorum rabbim gönlünden ne geçiyorsa tez elden kabul.etsin :KK19:
Allah razı olsun btanem ev taşıyacağız.sırada ben vardım şmdi bana okunsa ben kalanlara okuyamasam kul hakkıdır ben o vebali üstlenemem.o yüzden bana okunmadan çıkayım dedim.telaşımız var bu ara yetişemeyeceğim malesef.rabbim hepinizin gönlüne göre versn inşallah.

6.ARKADAŞIMIZ elfce92 elfce92 ANLADIĞIM KADARIYLA 10860 ADET YA FETTAH ZİKRİNİ TAMAMLADIM RABBİM İKİ DÜNYA SAADETİ NASİP ETSİN HAYIRLI ÖMÜR GEÇİRMESİNİ NASİP ETSİN RABBİM YAR VE YARDIMCISI OLSUN AMİN İNŞALLAH ... (YALNIZ SAYI ÇOK OLUNCA OKUMAK DA ÇOK ZOR OLUYORMUŞ )

6.ARKADAŞIMIZ elfce92 elfce92 ANLADIĞIM KADARIYLA 10860 ADET YA FETTAH ZİKRİNİ TAMAMLADIM RABBİM İKİ DÜNYA SAADETİ NASİP ETSİN HAYIRLI ÖMÜR GEÇİRMESİNİ NASİP ETSİN RABBİM YAR VE YARDIMCISI OLSUN AMİN İNŞALLAH ... (YALNIZ SAYI ÇOK OLUNCA OKUMAK DA ÇOK ZOR OLUYORMUŞ )
Canım allah razı olsun

X