Hacetlerimiz için topluca Ya Fettah hatmi yapalım mı

Arkadaşlar adım Hatice, okurken ismimle niyet ederseniz sevinirim.
Duam ise: Allah'ım sen bana yardım et, sıkıntılarımı benden al, dertlerime derman ver. Mahkemede bana kazanmayı nasip et. Sen bana sabır ver, güç ver kuvvet ver, sağlık sıhhat ver, hep iyilerle karşılaştır. Bana kötülük edenleri, sana havale ettim Allah'ım, en iyisini sen bilirsin. Evim, yuvam her zaman huzurlu olsun, ağzımızın tadı hiç bozulmasın. Beni ve bütün sevdiklerimi koru. Duama katılan dua arkadaşlarımın gönlünden geçenleri de kabul eyle. Amin.

V Vavin için eksikler:

Butterfly465
M Mehtapmeri

@@Butterfly465 için liste 19.10.2018 - 09.12.2018 Kişi başı okuma 34.161(süre uzadı sayı arttı)
1
Senfonim
2 Sealand
3 V Vavin
4
Butterfly465
5 M Mehtapmeri
6 @SeviyorumUlenn *
7 @Hanimefendimelek

Butterfly465 duası:
Arkadaşlar adım Hatice, okurken ismimle niyet ederseniz sevinirim.
Duam ise: Allah'ım sen bana yardım et, sıkıntılarımı benden al, dertlerime derman ver. Mahkemede bana kazanmayı nasip et. Sen bana sabır ver, güç ver kuvvet ver, sağlık sıhhat ver, hep iyilerle karşılaştır. Bana kötülük edenleri, sana havale ettim Allah'ım, en iyisini sen bilirsin. Evim, yuvam her zaman huzurlu olsun, ağzımızın tadı hiç bozulmasın. Beni ve bütün sevdiklerimi koru. Duama katılan dua arkadaşlarımın gönlünden geçenleri de kabul eyle. Amin.

Butterfly 465 için okudum Allah kabul etsin dualarını hayırlısıyla inşallah

Sealand canım ben yetiştirememeye başladım,liste bitince beni çıkarırsın olurmu
Listeden cikma canim su
Bende daha 1 haftam var zannediyorum, bende daha bitiremedim.
Sealand canım ben yetiştirememeye başladım,liste bitince beni çıkarırsın olurmu
Bir 10 gün daha uzatalım listeden çıkmayaın ama ne olur.Çünkü çok az kişi kaldı bitirelim beraber listeden ayrılınca sayı artıcak da ha topralanamayız.

Ek süre ekledim 10 gün butterfly için bu arada M Mehtapmeri ye baslayanlar devam edebilir.Sadece süre uzadı
butterfly için eksik okumalar 11 aralık a kadar bitsin
@ M Mehtapmeri için liste 02.12.2018 - 31.01.2018 Kişi başı okuma 34.161(süre uzadı sayı arttı)
1
Senfonim
2 Sealand
3 V Vavin
4
Butterfly465
5 M Mehtapmeri
6 @SeviyorumUlenn *
7 @Hanimefendimelek

M Mehtapmeri duası:Adım Mehtap eşim şu an işiyle ilgili yeni bir girişimde bulundu başarılı olması ve borçlarımızı ödeyebilmemiz. Okuyanlardan Allah razı olsun inşallah

M Mehtapmeri için okudum Allah kabul etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…