Hacetlerimiz için topluca Ya Fettah hatmi yapalım mı

Kızlar ben 21738 okudum ama 26. Bin yazısını yeni gördüm tamamlayayım mi

Senfonim için liste 03.10.2018 - 20.10.2018
****17 günde kişi başı okuma miktarı 29.891 )
ARKADAŞLAR SAYIYI ARtTIRDIM AMA OKUMA SÜRESİNİ UZATTIM BİR ARKADAŞ LİSTEDEN ÇIKTI OKUYORSUNUZ DEĞİL Mİ

1
Senfonim
2 Sealand
3 V Vavin
4
Butterfly465
5 M Mehtapmeri
6 @sorumluluksahibi
7 @SeviyorumUlenn
8 @Hanimefendimelek 26569 +.....

Senfonim M DUASI:Allah ım okuduğumuz duaları Hz. Muhammed A.s , ehlibetine ashabıba Hz. Adem A.s. ikisi arasında gelmiş geçmiş bütün peygaberlere nebilere evliyalara, meleklerine, bizim bildiğimiz veya bilmediğimiz bütün sevdiğin kullarına ve ölmüşlerimizin hepsinin ruhlarını hediye ettim. Sen kabul et yarabbim. Onların vesilesiyle büyüklüğünün kudretine bize dünyada ve ahirette afiyet ver. Şeytana uydurma. Yolundan ayırma. Sağlığımızı daim et. Hayırlı bir yaşam gibi hayırlı ölümde ver. Anamıza babamıza kucukken bize merhamet ettikleri gibi sende merhamet et yarabbim. Hastalara şifa dertlilere deva ver Allahım. Yuva kurmak isteyenlere hayırlı eşler nasip et yarabbim. Evimizden huzuru bereketi eksik etme. Bilerek veya bilmeyerek işlediğimiz günahları sen affet yarabbim. Kuran ı kerimi doğru anlamamızı sağla. Ilmimizi arttır Allahım. Amin.

Son düzenleme:
Okuyorum, 22000 deyim. Bitireceğim İnşAllah.

Ne güzel bir dua Aminnnn.

Kac adet okuyacagiz ve ne zamana kadar.
yarin senfonim in okumasi bitiyor ama ilk okuma oldugu icin.eksikler olacaktir o yüzden sizde okudugunuz kadar okuyun kızlar kişi basi yaklaşık 26.000 Ya Fettah olur sizde katılırsanız 15 günde okunmali.Sirayla herkese 15gün icinde herkes ayrı ayrı 26.000 civari okuma yapiyor.Toplamda sadece bir kişi icin 15 gunde 249.121 adet okunmuş oluyor (ya Fettah hatmi)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…