Hacetlerimiz için topluca Ya Fettah hatmi yapalım mı

Kızlar bir kaç rahatsızlıktan dolayı giremiyorum girsemde yazmadan çıkıyorum hak geçmesin rahtszlgmdan dolayı geride kaldgmı haber vermek istedim herkese okuyorum ama bırakmadım sadece bi kişi geriden geliyorum herkesinki bitince tekrar yazarım Rabbim gönlünüzdekini hayırla kabul eylesin

13.000 eksik canım 3000 okundu . Kumbarada 11.000 vardı .O zaman onu kullanasaydim 3000 eksik kalacaktı.Ama yeniden herkesden 1000 istedim.Kumbaradaki eskiden okunduğu icin yeni okunsun istedim
İyi yapmışsın canım allah razı olsun senden takip edelimde eksik kalmasın olur mu ❤️❤️

Kendim için 18000 okudum, Allah kabul etsin. Okuyan arkadaşlardan Allah razı olsun, Rabbim onların gönlünden geçenleri de kabul etsin.

Shokella Shokella icin okuma listesi 05.08.2018_12.08.2018 okuma sayisi 16.000
demlikbardakcay demlikbardakcay
Sealand Sealand
Senfonim Senfonim
S Smyrnam3509 16000
V Vavin
Selenofil Selenofil
Minkkalpp Minkkalpp 16000
K Khvekokusu20 16.000
Shokella Shokella
ManolyaBaby ManolyaBaby 16000
Butterfly465 Butterfly465
novasa novasa
M min_el
4 45blkr
@Jocelyn
kumbara:10.000
Shokella Shokella duaduam;rabbim yuvama sağlık sıhhat huzur mutluluk sadakat ve muhabbet versin eşimi ve beni allah yolunda birbirniz seven kullarından etsin muhabbetimizi artırsın yuvamıza sağlıklı sıhhatli hayırlı ayıpsız kusursuz helal dairesinden kaderi yazısı güzel bizi aile yapacak bir ewlat nasip etsin hasta olan abimi çocuklarına bağışlasın sewdiklerime hayırlı gün uzun ömürler wersin ismim aslıhan bu arada adımla dua ederseniz çok mutlu olurum❤️❤️❤️
Butterflay a
novasa novasa duani atabilir misin canım sira sende
Tez vakitte, Saglıklı sıhhatli hamile kalıp evlatlarıma kavuşmak,,, (bebeğimin kalbi durdu, kürtaj olmuştum,, saglıkla sıhatle evlat, evlatlar istiyorum.

X