Hacetlerimiz için topluca Ya Fettah hatmi yapalım mı

Sealand Sealand ismim Hatice, ismimle dua edebilirsiniz arkadaşlar. Duam: Allah'ım başımızdaki sıkıntılardan beni ve ailemi kurtar, bize sabır ve güç ver. Mahkemede beni galip çıkar. Evimde huzur eksik olmasın, ağzımızın tadı bozulmasın. Sen bize sağlık sıhhat ver. Dua arkadaşlarımın gönlünden geçenleri de kabul eyle, Amin.
Sira sende degil canim kusura bakma duzeltme yaptim simdi

Sealand Sealand canım ben Butterfly465 Butterfly465 icin 17.100 okudum benden sonra sira ondaydi dimi karıştırdım mi yoksa o_O simdi kim icin başlayacağım
K Khvekokusu20 canim sirada shokella var okudugun sayiyi shokella icin mi alicam .Siradaki kişi butterfly degil sen butterfly icin okudun sanirim.Sabah listeyi shokella icin hazirlarken butterfly icin okudum deyince bende siradaki butterfly zannettim ve degistirmistim.Simdi tekrar shokella olarak duzelttim okudugun sayiyi ne yapayim shokella icin mi sayayim

Shokella Shokella duani atabilir misin sira sende canim
Canım kusura bakma geciktim giremedim bi kaç gün Sealand Sealand ben arkadaşa okudum 16.000 allah kabul etsin .. duam;rabbim yuvama sağlık sıhhat huzur mutluluk sadakat ve muhabbet versin eşimi ve beni allah yolunda birbirniz seven kullarından etsin muhabbetimizi artırsın yuvamıza sağlıklı sıhhatli hayırlı ayıpsız kusursuz helal dairesinden kaderi yazısı güzel bizi aile yapacak bir ewlat nasip etsin hasta olan abimi çocuklarına bağışlasın sewdiklerime hayırlı gün uzun ömürler wersin ismim aslıhan bu arada adımla dua ederseniz çok mutlu olurum❤️❤️❤️

K Khvekokusu20 canim sirada shokella var okudugun sayiyi shokella icin mi alicam .Siradaki kişi butterfly degil sen butterfly icin okudun sanirim.Sabah listeyi shokella icin hazirlarken butterfly icin okudum deyince bende siradaki butterfly zannettim ve degistirmistim.Simdi tekrar shokella olarak duzelttim okudugun sayiyi ne yapayim shokella icin mi sayayim
Yok canim butterfly icin say ben 2 gune shokella icin okur bitirirm

K Khvekokusu20 ben evde degildim siteye de aktif giremedim o yuzden size okuyamadim liste yeni birine gecmis ne olur hakkinizi helal edin. Bir kac gune bitirecegim inşallah. Biraz gecikmeli olacak ama cok ozur diliyorum

X