Hacetlerimiz için topluca Ya Fettah hatmi yapalım mı

Sealand çorumlukız okumadığı İçin dua eksik kaldı ozaman.Onun okumadığı sayıyı aramızda pay edip okuyalım hak geçmesin ilk okunan arkadaşa
Ben fazladan sayı almistim tedbir olarak çünkü ilk baslangiclarda boyle durumlarla karşılaşıyoruz maalesef.Okuyacagim deyip vazgecenler oluyor listenin basinda yani yrmrndy nin okuması ile tamamlanacak insaalah

Kuzum Sealand hakkını helal et sana bugün başlıyorum ama hemen bitiririm Rabbim gönül muradını versin inşallah ben hepiniz için okurum listemi aldım ama internetim biter haberiniz olsun haber veremezsemde okumus sayın çünkü asla okumadan geçmem şu listeye girdiysek vardır bi sebebi hiç bir şey tevafuk değildir Allah hepinizin niyetini kabul etsin canımlar demlikbardakcay Senfonim S Smyrnam3509 V Vavin Selenofil ManolyaBaby K Khvekokusu20 Shokella Y yrnmrdy Butterfly465 novasa R ragnarokk

Ben fazladan sayı almistim tedbir olarak çünkü ilk baslangiclarda boyle durumlarla karşılaşıyoruz maalesef.Okuyacagim deyip vazgecenler oluyor listenin basinda yani yrmrndy nin okuması ile tamamlanacak insaalah
Canim bayram nedeniyle hergun duzenli okuyamayiz vaktinde yetismez gibi geliyor biraz süreyi uzatsak olur mu

KIZLAR ALLAH RIZASI İÇİN OKUMA GÜNÜNE UYUN...
@demlikbardakcay için eksiler:
12 Y yrnmrdy

@Sealand için liste 11.06.218 -17.06.2018 KİŞİ BAŞI okuma sayısı 18.394

@demlikbardakcay 18.394
@Sealand 18.394
Senfonim 18.394
@Smyrnam3509 18.394
@Vavin
@Hazal
@ManolyaBaby 18.394
@zeynoc17
@Shokella 18.394
@Minkkalpp
@yrnmrdy
@Butterfly465
novasa

KIZLAR herkes eksikler için 2000 fazladan okuyabilir mi bu hafta için sadece daha fazla okuyabilen olursa da olur listeler kapansın

12 Y yrnmrdy

@Sealand için eksikler:
@Vavin
@Hazal
@zeynoc17
@Minkkalpp
@yrnmrdy
@Butterfly465
@novasa

@Senfonim için liste 18.06.218 -24.06.2018 KİŞİ BAŞI okuma sayısı 18.394

demlikbardakcay
Sealand
Senfonim
S Smyrnam3509
V Vavin
Selenofil
ManolyaBaby
K Khvekokusu20
Shokella
Minkkalpp
Y yrnmrdy
Butterfly465
novasa

Canim beni okudu yapabilirsin az kaldi yarina bititirim insallah

KIZLAR herkes eksikler için 2000 fazladan okuyabilir mi bu hafta için sadece daha fazla okuyabilen olursa da olur listeler kapansın

12 Y yrnmrdy

@Sealand için eksikler:
@Vavin
@Hazal
@Minkkalpp
@yrnmrdy
@Butterfly465
@novasa

@Senfonim için liste 18.06.218 -24.06.2018 KİŞİ BAŞI okuma sayısı 18.394

@demlikbardakcay
Sealand
Senfonim
@Smyrnam3509
@Vavin
@Hazal
@ManolyaBaby
K Khvekokusu20
Shokella
@Minkkalpp
@yrnmrdy
Butterfly465
novasa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…