Hacetlerimiz için topluca Ya Fettah hatmi yapalım mı

Valla canım bende okuma sayısı cok fazla ben 15 bin tane yetistiremem ben cıkayım gruptan

Abdestsiz okunabiliyor mu namaz kılıp niyet ediyor mu ? Başlayalımmı direk

Sealand ve arkadaşlar çok teşekkür ediyorum ilk sırada yer verdiğiniz için. Duam: Allahm hayırlı güzel maneviyatli insanlarla karşılaşacağım şartları güzel olan bir okula tayinim çıksın. En doğru tercihi en hayırlı okulu istiyorum senden Bizleri güzel insanlarla karşılaştır. Duama katılan arkadaşlarımın kalplerinden geçen hayırlı dualarını kabul eyle. Ve Allahm ilişik kesme için gelmeyip vekalet vereceğim birini bulabileyim. Amin

Arkadaşlar kusura bakmayın ben katılamıycam malesef yurtdışına çıkıcam 2 hafta içinde çok meşgul olucam bu aralar katılıpta burayı aksatmak istemem beni listeden siler misiniz.
Rabbim dualarınızı isteklerinizi kabul etsin inşaAllah.

G GabrielOEmers için eksikler:
2 X XxSulex ...........................................
7. @Hazal ........................................

Hannaz
için eksikler:

6. V Vavin ..............................................

9. E EEEliffffffffff .................................
11. Hebehubele .....................................

14 D derin1979 ..........................
15 Cuel ................................................
16 G GabrielOEmers ...........................

17 Hannaz ............................

Kızlar yaklaşık 15000 okuyacaz pazar günü başlayacak bir aksilik olmazsa toparlanirsak hemen uzun bir süreç olacak bu yüzden iyi karar verip girmek lazım en önemli kural vaktinde okumak ve listeden ayrılmamak.Çünkü sonra toparlamamiz zor oluyor sayı çok olduğu için. Önümüzdeki pazardan diğer pazara kadar herkes 1.kişi demlikbardakcay için yaklasik 15000 okuyacak( yaklaşık dedim çünkü katılımcı sayısı şu anda tam belli değil)Herkes demlibardakcay için 15000 er okuduğunda toplamda toplam sayı 239.121 olacak bu sayida ya Fettah C.C.hatmi olmuş oluyor.Sonra herkese sırayla teker teker 239.121 adet okunacak.

yeni liste 1
demlikbardakcay için liste 03.06.218 -10.06.2018 KİŞİ BAŞI okuma sayısı 18.395
1. demlikbardakcay
2 Sealand
3 Senfonim
4 @Smyrnam3509
5 @Vavin
6 @Hazal
7 @ManolyaBaby
8 K Khvekokusu20
9 @Shokella
10 @Corumlukizz
11 @Minkkalpp
12 @yrnmrdy
13 B Butterfly456
@demlikbardakcay duası:
Allahm hayırlı güzel maneviyatli insanlarla karşılaşacağım şartları güzel olan bir okula tayinim çıksın. En doğru tercihi en hayırlı okulu istiyorum senden Bizleri güzel insanlarla karşılaştır. Duama katılan arkadaşlarımın kalplerinden geçen hayırlı dualarını kabul eyle. Ve Allahm ilişik kesme için gelmeyip vekalet vereceğim birini bulabileyim. Amin

Kızlar yaklaşık 15000 okuyacaz pazar günü başlayacak bir aksilik olmazsa toparlanirsak hemen uzun bir süreç olacak bu yüzden iyi karar verip girmek lazım en önemli kural vaktinde okumak ve listeden ayrılmamak.Çünkü sonra toparlamamiz zor oluyor sayı çok olduğu için. Önümüzdeki pazardan diğer pazara kadar herkes 1.kişi demlikbardakcay için yaklasik 15000 okuyacak( yaklaşık dedim çünkü katılımcı sayısı şu anda tam belli değil)Herkes demlibardakcay için 15000 er okuduğunda toplamda toplam sayı 239.121 olacak bu sayida ya Fettah C.C.hatmi olmuş oluyor.Sonra herkese sırayla teker teker 239.121 adet okunacak.

demlikbardakcay için liste 03.06.218 -10.06.2018 KİŞİ BAŞI okuma sayısı 14.946
1. demlikbardakcay
2 Sealand
3 Senfonim
4 @Smyrnam3509
5 V Vavin
6 @Hazal
7 ManolyaBaby
8 @zeynoc17
9 @Shokella
10 @Corumlukizz
11 Minkkalpp *
12 @yrnmrdy
13 B Butterfly456

demlikbardakcay için liste 03.06.218 -10.06.2018 KİŞİ BAŞI okuma sayısı 18.395
1. demlikbardakcay
2 Sealand
3 Senfonim
4 @Smyrnam3509
5 V Vavin
6 @Hazal
7 ManolyaBaby
8 K Khvekokusu20
9 Shokella
10 Corumlukizz
11 Minkkalpp
12 @yrnmrdy
13 Butterfly465

@demlikbardakcay duası:
Allahm hayırlı güzel maneviyatli insanlarla karşılaşacağım şartları güzel olan bir okula tayinim çıksın. En doğru tercihi en hayırlı okulu istiyorum senden Bizleri güzel insanlarla karşılaştır. Duama katılan arkadaşlarımın kalplerinden geçen hayırlı dualarını kabul eyle. Ve Allahm ilişik kesme için gelmeyip vekalet vereceğim birini bulabileyim. Amin

KIZLAR NERDESİNİZ LİSTELER KAPANSIN

@GabrielOEmers için eksikler:

2 X XxSulex ...........................................

@Hannaz
için eksikler:

6. V Vavin ..............................................

9. E EEEliffffffffff .................................
11. Hebehubele .....................................

14 D derin1979 ..........................
15 Cuel ................................................
16 G GabrielOEmers ...........................

17 Hannaz ............................

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…