Hacetlerimiz için topluca Ya Fettah hatmi yapalım mı

KIZLAR 25 .02 2018 PAZAR GÜNÜNE KADAR OKUNDUĞUNA DAİR MUTLAKA BİLDİRİM YAPIN PAZARTESİ YE YENİ KİŞİYE EKSİKSİZ BAŞLAYALIM OKUNAN ARKADAŞA DA HAKSIZLIK OLMASIN

@XxSulex için eksikler:

14. T Tatlianne20 ...................

@Sealand için liste 19.02.218 -25.02.2018 KİŞİ BAŞI okuma sayısı 13.285

1 Senfonim Senfonim ........................
2 X XxSulex .............................
3 Sealand Sealand .......................... ..
4. K kartanem2 ......................
5. yesilimtrak yesilimtrak .......................
6. V Vavin ....................

7. Selenofil Selenofil .........................................12.586
8. demlikbardakcay demlikbardakcay ............
9. E EEEliffffffffff ....................
10. ManolyaBaby ManolyaBaby ..................12.586
11. mhnds_ mhnds_ ......................
12 @turkuvaz- ..................................
13 Hebehubele Hebehubele ......................
14 mutsuzkiz mutsuzkiz ...............................
15 iklimasiii iklimasiii ..........................
16 D derin1979 ........................
17 @3 tam 1 robot ......................
18 Hannaz Hannaz ............................
Kumbara:19.456

Sealand duası:
Rabbim senin rızana ulaşmayı ve senden razı olan bir kul olmayı ve sana isyan etmeyen iman eden bir kalbe ve akla sahip olmayı nasip et. Birbirimize aşkla bağlanacağımız ve karşılıklı mutlu olacağımız ve keşke şu özelliği olsa bile demeyeceğim kadar iyi anlaşacağım seveceğim ve hiç pişman olmayacağım ve dünya ve ahirette cenneti yaşatacak bir eşle kuracağım huzurlu bir yuva ve mutlu imanlı ve hayırlı sağlıklı çocuklar ve tüm sevdiklerimle inançlı ,umutlu,huzurlu sağlıklı mutlu senin yolunda bir ömür nasip et. Burada okuyan tüm arkadaşlarımı ve beni ,ailemi doğru yoluna senin yoluna ulaştır ve bu yoldan ayırma ,kötülüklerden şeytanların,şeytanlaşmış insanlardan ve nefsin kötülüklerinden ve bilip bilmediğim gelmiş ve gelecek kötülüklerden hastalıklardan maddi ve manevi sıkıntılardan koru dünya ve ahirette güzellikler nasip et ve dualarımızı kabul buyur. Amin

Dualar:
Senfonim Senfonim Anneme babama ve omirilikten ameliyat olmuş bir arkadaşıma ve tüm hastalara rabbimden şifa.Bizlere dünyada ve ahirette afiyet sağlıklı mutlu bir yaşam vakti gelince rahat bir ölüm.Hepimiz için hayırlı bereketli kapılar açılması ve Rabbimden ilim ve hayırlı mutlu olacağım bir evlilik

@XxSulex :Anneme ve babama şifa aralarindaki muabbet artsın.. Ve günahlarimiz af olsun Rabbim tövbemi kabul etsin.. Hayırlı ve başarili bir işim olsun ihtiyacı olan herkese yardım edebilecek kadar gücüm olsun... İnsanlığa dair büyük unutulmayan faydam olsun. Kardeşlerimi beni ailemi ve iyi niyetli insanları Rabbim iyi insanlarla karşilaştırsın..Bide Allah devletimize milletimize güç kuvvet versin savaşlar bitsin..Hastanelerde şifa bekleyen tüm hastaları rabbim merhametiyle korusun amin

Sealand Sealand
Rabbim senin rızana ulaşmayı ve senden razı olan bir kul olmayı ve sana isyan etmeyen iman eden bir kalbe ve akla sahip olmayı nasip et. Birbirimize aşkla bağlanacağımız ve karşılıklı mutlu olacağımız ve keşke şu özelliği olsa bile demeyeceğim kadar iyi anlaşacağım seveceğim ve hiç pişman olmayacağım ve dünya ve ahirette cenneti yaşatacak bir eşle kuracağım huzurlu bir yuva ve mutlu imanlı ve hayırlı sağlıklı çocuklar ve tüm sevdiklerimle inançlı ,umutlu,huzurlu sağlıklı mutlu senin yolunda bir ömür nasip et. Burada okuyan tüm arkadaşlarımı ve beni ,ailemi doğru yoluna senin yoluna ulaştır ve bu yoldan ayırma ,kötülüklerden şeytanların,şeytanlaşmış insanlardan ve nefsin kötülüklerinden ve bilip bilmediğim gelmiş ve gelecek kötülüklerden hastalıklardan maddi ve manevi sıkıntılardan koru dünya ve ahirette güzellikler nasip et ve dualarımızı kabul buyur. Amin
@kartanem2 :

yesilimtrak yesilimtrak :

@Vavin :

@Hazal : Allahim sen hayırlı dualarimizi kabul et aileme Hayır kapılarını aç ablama ve bana tez zamanda çok hayırlı maneviyatli şükür evliliği yaptir borclarimizdan biran önce kurtulmayi nasip et kaldiramayacgimiz zorlu imtihanlarimizdan sana siginirim sevdiklerime hayırlı uzun ömür ver

@demlikbardakcay :Allahmhayırlı maneviyatli güzel ahlaklıeş nasip et bana kardesime kankama ve duaya katılanbekar arkadaşlarıma.Bizlerigüzel insanlarlakarşılaştır. Ve seneye mutluolacağım güzel bir yere tayinim çıksın. Bizlere güzel bir ailenasip et. Maneviyatimizi artır.

@EEEliffffffffff :hayirlisiyla saglikla bebeğimi kucagima almak onu hayirli bir evlat olarak yetistirmek

@ManolyaBaby :
Rabbim ailemize insallah hayirlisi ve sagliklisiyla temiz salih saliha evlatlar sahip olmayi nasip etsin. Kendi katindan ihsan etsin. Ailemize sevdiklerimize sağlık huzur ve hepimizin gonlununmuratlari olsun. Amin
@mhnds_: En hayırlı ve kısa zamanda doğal yolla hayırlı evlat sahibi olmak..

@turkuvaz- Duam kaybolan eşyalarım ve yüzüğümü bulmak ve akıl saglıgımI kaybetmemek

@Hebehubele :

@Tatlianne20 Benim duam sağlıklı busefer annesine tutunsun yavrum
@mutsuzkiz :bana yapılan haksizliğin karsiliginda Rabbim o kişinin layığını versin ve sevdiğim insan bana geri dönsün

@iklimasiii Ahmet-Nihal kızı Sedef) Allahım; iki cihanda da yüzümü yere düşürme,hayırlı bir iş nasip eyle,anneannem Fatma Fazlıoğlu'nun sorgusunu kolay,mekanını cennet eyle,dualarımızın kabulünü engelleyen günahlarımızı affet,ruhumuzu daraltan sıkıntılara çare,hastalara şifa ol ve bizden razı ol Ya Rab

@derin1979 Duam çok ağır borç altındayız Allah kurtarır inşaallah.

@3 tam 1 robot

@Hannaz
Yâ Rabbim öncelikle sana el açıp dua eden tüm kardeşlerimin dualarını hayırlısıyla kabul et .
Hasta kardeşlerimize şifalar ver.Evlerimize huzur ver , evlat sahibi olmak isteyen kardeşlerime hayırlı evlatlar nasib et , evlenip yuva kurmak isteyen kardeşlerime hayırlı eşler nasib etBorçlu olan kardeşlerime ödeme kolaylığı nasib et .Devletimize askerimize zeval verme , vatanımızı koruyan mehmetciklerimiz Sana emanet Sen onlara yardım et Evlâtlarımızı hayırlı evlat et , acılarını gösterme Allahım , doğru yoldan ayırma , kötü yola saptırma , şeytana uydurma Allahım .Bizleri her iki dünyada da hor ve zelil etme , utandırma , utandıracak işler yaptırma Allahım .Yâ Rabbim bizlere sekerat-ı mevt anında yardım et , son nefesimizde imanla Kuranla Lâ ilahe illAllah Muhammeden ResulAllah diyerek son nefesimizi vermemizi nasib et .
Allahım gönlümdeki duamı Sen biliyorsun , olduracak olan , Kadir olan , Muktedir olan Sensin , dualarımızı kabul et Allahım Amin

X XxSulex için eksikler:
14. T Tatlianne20 ...................

KIZLAR SAYI ARTTI T Tatlianne20 DEN HABER YOK LİSTEDEN ÇIKARDIM HERKES 13.285+1000 OKUYABİLİR Mİ KUMBARA DA VAR AMAYENİDEN OKUNSUN İSTEDİM X XxSulex İÇİN
KİŞİ BAŞI OKUMA 13.285
1 Senfonim Senfonim ........................
2 X XxSulex .............................
3 Sealand Sealand .......................... ..
4. K kartanem2 ......................
5. yesilimtrak yesilimtrak .......................
6. V Vavin ....................

7. Selenofil Selenofil .........................................
8. demlikbardakcay demlikbardakcay ............
9. E EEEliffffffffff ....................
10. ManolyaBaby ManolyaBaby ..................
11. mhnds_ mhnds_ ......................
12 @turkuvaz- ..................................
13 Hebehubele Hebehubele ......................
14 mutsuzkiz mutsuzkiz ...............................
15 iklimasiii iklimasiii ..........................
16 D derin1979 ........................
17 @3 tam 1 robot ................................
18 Hannaz Hannaz ............................

Beni çikart canım zaten yarım yamalak okuyom meryem süresinde tamamlayamiyom bulantili zor geçiyor hepiniz duadasiniz cnm yinede herkes adına çekmeye caliscam

Beni çikart canım zaten yarım yamalak okuyom meryem süresinde tamamlayamiyom bulantili zor geçiyor hepiniz duadasiniz cnm yinede herkes adına çekmeye caliscam[ QUOTE]
Keşke daha önce haber verseydin canım sonradan zor durumda kalıyoruz toparlamak için okunan arkadaşa da ayıp oluyor ben arada kaliyorum o arkadaşa e ne diyeceğimi bilemiyorum.Listeye başlamadan önce de uyarıları yapıyorum aslinda ona göre ayarliyorum sayıyı çünkü

Beni çikart canım zaten yarım yamalak okuyom meryem süresinde tamamlayamiyom bulantili zor geçiyor hepiniz duadasiniz cnm yinede herkes adına çekmeye caliscam
Keşke daha önce haber verseydin canım sonradan zor durumda kalıyoruz toparlamak için okunan arkadaşa da ayıp oluyor ben arada kaliyorum o arkadaşa da ne diyeceğimi bilemiyorum.Listeye başlamadan önce de uyarıları yapıyorum aslinda ona göre ayarliyorum sayıyı çünkü

Keşke daha önce haber verseydin canım sonradan zor durumda kalıyoruz toparlamak için okunan arkadaşa da ayıp oluyor ben arada kaliyorum o arkadaşa da ne diyeceğimi bilemiyorum.Listeye başlamadan önce de uyarıları yapıyorum aslinda ona göre ayarliyorum sayıyı çünkü
Haklısın canım çok hemde

X