Hacetlerimiz için topluca Ya Fettah hatmi yapalım mı

Ama ben yeni listede yer almak istemiştim neden yokum
Canim Evet biraz gec oldu liseden bende mi çıktım ?
Kızlar düzenli okuyacaksanız alayım çünkü listesi kapanmayan arkadaş için ve aslında hepimiz için sorun oluyor size bildirim dışında herhangi bir yolla ulaşamıyorum o anda zor durumda kalıyorum . Sizden cevap gelmezse toparlamakta zorlanıyorum listenin dağilmaması için. İnsanlara verilen sözden dolayı da ben mahcup oluyorum verilen tarihin hiçbir anlamı kalmıyor.Hepimizin amacı Rabbim kabul eder ya da etmez bulunduğumuz sıkıntılardan dolayı ruhumuzu ve kalbimizi iyileştirmek için dua etmek.Kendi adıma söyleleyim içinde yer aldığım belki onuncu belki yirminci liste duam bir şekilde ya da başka şekilde kabul oldu mu bilmiyorum ama Ya Fettah ismi hayatımı güzelleştirdi bu yüzden bırakamıyorum inşaalah hata etmiyoruzdur okurken Allah affetsin .Duamızın gerçekleşmesi için gerçek sebebimiz Allah. Dua etmekten başka çaremiz yok duamız kabul olsun ya da olmasın.Bu yüzden listede yer almanızı isterim kimin duasının kabul olacağı belli olmaz ayrıca bu duaların kimin sıkıntılı dönemlerinin geçmesine vesile olacağı bilinmez.
eğer verilen tarihte bildirim olursa ve tekrar aynı durumu yaşamayacaksak listeye alayım tekrar onların tekrar yüzüne bakacacak yüzüm olsun diğer arkadaşların affına sığınarak ....

Allah razi olsun
Sevgili Sealand , Allah razi olsun ugrasiyorsun toparliyorsun bizler icin de vesile oluyorsun. Sevgili arkadaslar biz de duzenli takip etmeye calisalim bazen mail ile bildirim gelmeyebilir veya gozden kacar. Ara bakip kontrol etmek lazim. Bildirimler kisminda da gorunur zaten. Herkese sevgiler

Sealand Ben herkese okudum şuana kadar kimseyi aksatmadım. Yeni listede olmak istediğimi söylemiştim hatta ilk arkds için okumustumda dönüt geç veriyorum sürekli giremediğim için. Sadece birilerinin duasına katılmak bana terapi gibi geldiği için. Neyse artk sizin işinizi zorlaştırmayım. Okuduğum 23 bini okumayanlar olduğunda kullanırsınız

Bundan sonra zamanında dönebileceksen bu listede devam et listeye alayim tekrar zamanında dönemeyeceksen bir şey diyemiyorum canım sen bilirsin

Haklısınız sizede bişey diyemiyorum ben listede kalmak istiyorum
Daha dikkatli olurum yani

KURALLAR
Bir haftada bir kişiye okunacak. Kişi başı herkes her hafta bir kişi için yaklaşık 30.000 ya Fettah (C.C) okuyacak yani herbir kişi için ayrı ayrı her 10 günde bir 239.121' şer adet(Ya Fettah(C.C) hatmi) okunmuş olacak

manolya için eksikler: 23.000 iki arkadaştan haber gelmeyince listeden çıktı bundan sonra bir hafta değil 10 günde bir okuyoruz sayı 30.000 Sayı artsa da süre uzadı bir şey değişmedi tüm liste aynı sürede bitecek Bundan sonra vaktinde okumaya riayet edersek çok iyi olur arkadaşlar listeyi de dağıtmadan bitirelim inşaalah Manolya nın eksikleri için 3000 er fazla okursak listesi kapanır.Bildirim yaparsanız sevinirim.Bundan sonra aksaklık yaşamamak ümidi ve duası ile...

Senfonim için liste 30 .11.2017 - 10.12.2017 kişibaşı : 26.570

1. ManolyaBaby
2 . Senfonim
3. E EEEliffffffffff
5. Selenofil
6. V Vavin
7 esimaa
8. K kartanem2
9. Sealand
10 . X XxSulex
kumbara 31.000

Senfonim duası:Anneme ve tüm hastalara şifa Aileme ve tüm sevdiklerime ve herkese sağlıklı huzurlu bir yaşam öncelikli olarak ..Rabbim hepimize hayırlı güzel kapılar açsın. Mutlu bir yuva iyi bir eş nasip etsin. Dünyada ve Ahirette iyilik güzellik versin günahlarımızı affetsin bizi doğru yoldan ayırmasın şeytana uydurmasın inşallah.

KURALLAR
Bir haftada bir kişiye okunacak. Kişi başı herkes her hafta bir kişi için yaklaşık 30.000 ya Fettah (C.C) okuyacak yani herbir kişi için ayrı ayrı her 10 günde bir 239.121' şer adet(Ya Fettah(C.C) hatmi) okunmuş olacak

Diğer arkadaşlardan haber geldi o yüzden daha dikkatli olacaklar okuma sayısı düştü 23.912 ama süresi kısaldı bir hafta oldu tekrar E EEEliffffffffff ve E EEEliffffffffff den sonraki arkadaşlar için yağılan okumalarda eski düzene geri döneceğiz.

Senfonim için liste 30 .11.2017 - 10.12.2017 kişibaşı : 23.912

1. ManolyaBaby 23.912
2 . Senfonim
3. E EEEliffffffffff
4. demlikbardakcay
5. Selenofil
6. V Vavin
7 esimaa
8. K kartanem2
9. Sealand
10 . X XxSulex
kumbara 31.000

Senfonim duası:Anneme ve tüm hastalara şifa Aileme ve tüm sevdiklerime ve herkese sağlıklı huzurlu bir yaşam öncelikli olarak ..Rabbim hepimize hayırlı güzel kapılar açsın. Mutlu bir yuva iyi bir eş nasip etsin. Dünyada ve Ahirette iyilik güzellik versin günahlarımızı affetsin bizi doğru yoldan ayırmasın şeytana uydurmasın inşallah.

KURALLAR
Bir haftada bir kişiye okunacak. Kişi başı herkes her hafta bir kişi için yaklaşık 21.738 ya Fettah (C.C) okuyacak yani herbir kişi için ayrı ayrı her 7 günde bir 239.121' şer adet(Ya Fettah(C.C) hatmi) okunmuş olacak

Senfonim için eksikler:

2 . Senfonim
3. E EEEliffffffffff
6. V Vavin
7 esimaa

E EEEliffffffffff için liste 10 .11.2017 - 17.12.2017 kişibaşı : 21.738

1. ManolyaBaby
2 . Senfonim
3. E EEEliffffffffff
4. demlikbardakcay
5. Selenofil
6. V Vavin
7 esimaa
8. K kartanem2
9. Sealand
10 . X XxSulex
11 . nisamelek
kumbara : 31.000

E EEEliffffffffff duası :

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…