Hacetlerimiz için topluca Ya Fettah hatmi yapalım mı

dısardaydım siteye giremedim. Her ne okunuyosa devam etmek istiyorum bende yeni listede adım yok.
Tamam canim seni 27. Olarak alıyorum yarin sabah ismini yazicam simdi bilgisayara giremiyorum yarina kadar yazarim adini inşallah simdiden acembuselik icin 10000 ya Fettah okumaya başla pazartesi kadar pazartesiden sonra listeki ikinci kisiye gecicez herkes icin sirayla 10000 okuyup ayri ayri hatimler yapicaz

başlarm tabiki ama ilk listede başlardaydım sitede bi gün online olmadım çıkmışım hemen. Çok kişi var takip etmek zor sende haklısın. ama ismim tanıdık gelirse bildirim yapmadım diye cıkarma beni olur mu? Bildirim yaparım zaten ama bu ara telaşımız var bazen bakamayabiliyorum. ama okumalarımı yapıyorum hep. bi gün yazmasamda ertesi gün yazarım muhakkak.

başlarm tabiki ama ilk listede başlardaydım sitede bi gün online olmadım çıkmışım hemen. Çok kişi var takip etmek zor sende haklısın. ama ismim tanıdık gelirse bildirim yapmadım diye cıkarma beni olur mu? Bildirim yaparım zaten ama bu ara telaşımız var bazen bakamayabiliyorum. ama okumalarımı yapıyorum hep. bi gün yazmasamda ertesi gün yazarım muhakkak.
Canim en başta bazilari tek hatim bazilari ayri hatim olsun diye iki farklı görüş vardi istekli olan arkadaslar ilk hatim bitince ayri ayri hatim istedilerHerkes katilmayabilir diye dusunduk herkese davet yolladik @tkglcn yolladi hatta.Ilk önce ismini yazdiranlari başa yazdim sonradan mesaj atanlar sona kaldiBende herkesin katilmasini isterdim ama gönüllü olanlar katilsin diye sorduk öyle tekrar liste hazirladik hatta listenin oturmasi icin bir gece bekledik
Seni listeye yarin gecirecem inşallah canim ama sen okumaya simdiden baslayabilirsin

ayseygt1453 ayseygt1453 canım yine anlaşılmayan birşey varsa tekrar bakayım
Yok hiç farketmez ben 15 im diye baktım 17 de görünce şaşırdım önemli olan herkesin okuması sıra fark etmez teşekkür ederim ilgin için canım benim
Bu arada 10000 okudum allahım kabul etsin inşallah ben ikinci 10000 için okumaya başladım hayırlı geceler hayırlı hafta sonu olsun inşallah

[QUOTt: 42591016, member: 452485"]Kızlar şehirdışındayım yarın döneceğim duaya katılırım[/QUOTE]
Tamam o zaman canum seni 28.olarak alıyorum simdiden okuyabikirsen acambuseluk yani 1. Kişi icin 10000 yafettah okumaya başlayabilirsin

Tamam canım gozumden birsey kacarsa sana zahmet söylersin alıyorum 10000 i acembuselik icin pazartesi ye kadar dua edersin bu arada 2.kişi icin 10000 okumaya baslayabilirsin Allah kabul etsin hayirli geceler nQUOTE="ayseygt1453, post: 42592140, member: 624205"]Yok hiç farketmez ben 15 im diye baktım 17 de görünce şaşırdım önemli olan herkesin okuması sıra fark etmez teşekkür ederim ilgin için canım benim
Bu arada 10000 okudum allahım kabul etsin inşallah ben ikinci 10000 için okumaya başladım hayırlı geceler hayırlı hafta sonu olsun inşallah[/QUOTE]
T

Kizlar gunaydin ben okuyorum bugun dugunumuz var firsat buldukca hala devam ediyorum diycem oki okumuyo zannedip listeden cikarmayin 10 000 ni tamamlayip haber vericem firsat buldukca sizi takip ediyorum okuyorum yazilanlari bilginize...!!

Yeni listemiz:
1 acembuselik acembuselik .. .......ESMA:
2 Sealand Sealand ........ .......ESMA:.
3 L leblebileb .............ESMA:
4 @whitepearll ... .......ESMA:10,000 okudu
5 tubatesbih tubatesbih ..... ...... ESMA:
6 @tkglcn ................ESMA: 10,000 okudu
7 elfce92 elfce92 .......... ......ESMA:10.000okudu

8 G gulbisss ..........ESMA:
9 C cansu_tr ..... ........ESMA:
10 nacis-- nacis-- .. .........ESMA:
11 D damla2222 ...........ESMA:10.000okudu
12 ecrin87 ecrin87 ................ESMA
13 Seriii Seriii .............ESMA:10.000okudu
14 Y YAGMURTOPRAKK ......ESMA
15 bal10cukk bal10cukk ...................ESMA
16 dilberim506 dilberim506 ..............ESMA
17 ayseygt1453 ayseygt1453 .............ESMA10.000okudu
18 jasmine53 jasmine53 .............ESMA
19 @selince3 .............ESMA
20 @pkzz ...............ESMA
22 I ice floe .............ESMA
23 suleeeem suleeeem .............ESMA
24 denizinmavisi denizinmavisi .............ESMA
25 ebruli-- ebruli-- ............ESMA
26 kumrukusum kumrukusum ......ESMA
27 La Petite Princesse La Petite Princesse .....ESMA
28 D Debusi ...............ESMA

Toplam:239.121
Kalan:
KİŞİ BAŞI :10.000 (Hepsini okuyup biriktirip yollayalım,parça parça almıyoruz,fazla okursaniz ondan sonraki yani sıradaki diğer arkadaş için okumaya birikitirmeye başlayalım )
ACEMBUSELİK DUASI:Dua sahibi acembuselik ve eşi 3 yıl olan doğu görevini ve bundan sonraki görevlerini sağ salim bitirsinler amin veAyrıca tüm asker ve polislerimizi koru Rabbim amin
ACEMBUSELİK İÇİN NAMAZLARIMIZDA VEYA PAZARTESİYE KADAR YAPABİLDİĞİMİZ KADAR DUA EDELİM
NOT:Acembuselik için başlıyoruz.Herkes için ayrı okuyucaz bu sefer.Pazatesiye kadar.

Yeni listemiz:
2 Sealand Sealand ........ .......ESMA:.

15 bal10cukk bal10cukk ...................ESMA:10.000okudu

Kalan:
KİŞİ BAŞI :10.000 (Hepsini okuyup biriktirip yollayalım,parça parça almıyoruz,fazla okursaniz ondan sonraki yani sıradaki diğer arkadaş için okumaya birikitirmeye başlayalım )
ACEMBUSELİK DUASI:Dua sahibi acembuselik ve eşi 3 yıl olan doğu görevini ve bundan sonraki görevlerini sağ salim bitirsinler amin veAyrıca tüm asker ve polislerimizi koru Rabbim amin
ACEMBUSELİK İÇİN NAMAZLARIMIZDA VEYA PAZARTESİYE KADAR YAPABİLDİĞİMİZ KADAR DUA EDELİM
NOT:Acembuselik için başlıyoruz.Herkes için ayrı okuyucaz bu sefer.Pazatesiye kadar.

QUOTE="likear, post: 42596009, member: 640378"]Bende katilabilir miyim..[/QUOTE]
Tamam canım seni 29 . olarak listeye alıyorum takipte ol ilk kişi için 10000 ya Fettah okumaya baslayabilirsin

Yeni listemiz:
2 Sealand Sealand ........ .......ESMA:. :10,000 okudu

15 bal10cukk bal10cukk ...................ESMA:10.000okudu
29 L likear .................ESMA

Kalan:

Tamam insallah basladim okumaya.. Rabbim herkesin gonlune gore versin.. bu dualarimizda vesile olsun tez zamanda versin insaallah..

X