Hacetlerimiz için topluca Ya Fettah hatmi yapalım mı

canım nem esmaya başladım.ama mantıklı olanı ilk hatimde ki listeyle devam edip herkese tek tek ilk listede ki sıraya göre ya fettah hatmi yapılması.böylece lste srasındakilern hakkı da yenmez :KK66: bak bu şeklde kaatılım azalmış? fikrime katılan var mı? Sealand Sealand baksana hala fikir ayrılıkları var tabi karar senin

1 Sealand Sealand
2 @tkglcn )
3 @selince3
4 ebruli-- ebruli--
5 La Petite Princesse La Petite Princesse
6 C cansu_tr
7 suleeeem suleeeem
8 Denas14__ Denas14__
9 @whitepearll
10 D Debusi
11 Askglsh Askglsh
12 elfce92 elfce92
13 Seriii Seriii
14 esoss88 esoss88
15 ayseygt1453 ayseygt1453
16 feraheymen feraheymen
17 denizinmavisi denizinmavisi
18 @İlknur
19 nixie_pixie nixie_pixie
20 ecrin87 ecrin87
21 @pkzz
22 @OZLEMMYAGMUR
23 bal10cuk bal10cuk
24 tubatesbih tubatesbih
25 acembuselik acembuselik
26 @icefloe
27 D damla2222
28 jasmine53 jasmine53

canım nem esmaya başladım.ama mantıklı olanı ilk hatimde ki listeyle devam edip herkese tek tek ilk listede ki sıraya göre ya fettah hatmi yapılması.böylece lste srasındakilern hakkı da yenmez :KK66: bak bu şeklde kaatılım azalmış? fikrime katılan var mı? Sealand Sealand baksana hala fikir ayrılıkları var tabi karar senin

1 Sealand Sealand
2 @tkglcn )
3 @selince3
4 ebruli-- ebruli--
5 La Petite Princesse La Petite Princesse
6 C cansu_tr
7 suleeeem suleeeem
8 Denas14__ Denas14__
9 @whitepearll
10 D Debusi
11 Askglsh Askglsh
12 elfce92 elfce92
13 Seriii Seriii
14 esoss88 esoss88
15 ayseygt1453 ayseygt1453
16 feraheymen feraheymen
17 denizinmavisi denizinmavisi
18 @İlknur
19 nixie_pixie nixie_pixie
20 ecrin87 ecrin87
21 @pkzz
22 @OZLEMMYAGMUR
23 bal10cuk bal10cuk
24 tubatesbih tubatesbih
25 acembuselik acembuselik
26 @icefloe
27 D damla2222
28 jasmine53 jasmine53
Beni unutmussunuz liste buysa

Ilk listedeki herkes katilr mi sesi cikmayanlar vat
Isterseniz sadece ayet hatmi yapalim adetli olanlar o gun sadece o kisi için 489 okusa olur mu
Zaten liste olusunsa kisibasi okuma sayisini yazicam haksizlik olmadin diye adetli olan daha sonra tamamlayabilir Hemen kisibadi dirasi belirleyince her gelenle degisiyoristerseniz esmayi iptal edeyim adetli olanlar adet bitinceye kadar 489 ya fettah ya da 313 fatiha da cok iyi onu okuyabilir

Beni unutmussunuz liste buysa
bu ilk düzenlemelerden kopyalanmış lste cnm sonradan katılanlarda var gözden kaçrdıklarm.k bakma o_O fikirlerinizi almak için etiketledm lsteyi zetn cnm.güncel lste olmayablr :KK68:

@tkglcn sana zahmet yeni listeyi kopyalayip yapıştırır misin yanlış anlaşılmasın telefondayim bilgisayara birazdan gecicem b

Karar verin ona göre devam edelim yada bekleyelim adet bitimi ben başladım ya fettah a bırakim ona göre

Sence cok mu sayi @serii ne yapalim herkes karaini söylesin isterseniz adetliler o gun Ya fettah yerine 313Fatiha hatmi yapsin o kisi icin

Kizlar o zaman fetih suresi ilk ayeti inna fetahna leke....olsun isimleri alayim kim katilmak istiyorsa topluca bir tane mi yapicaz Ancak haftaya yolculuğa cikacam internetim belli bir sure olmiyacak telefondan ise zor oluyor bence bu topik kapanmasin sizden yardim alirim liste takibi icin beraberce yapalim nöbetlese Ben de ilk defa boyle birsey yaptim inanin cok güzel bir duygu idi dua paylaşmak isim liste icin isimleri alalim ve paylasim yapalim inşallah
YENİ LİSTEDE OLMAK İSTERİM CANIM

Cnm 313 çekmek sorun değil çeken 5000 çeker sorun karışacak olması ve şahış olarak okunacak çogumuz adetiz ve size yetişmek için uzun bir zaman bekliyecez ben 1 haftada bitiyorum mesela kişi başınız az okumak için bu 2 haftayı bulur ya fettahta bile sayınız çoktu 3 4 günde bitti tek tek okunmadıgı halde mantıklı olan hem hasta olanların hemde hasta olmayanların okuuacagı bir şeyde karar kılmak zaten çogumuz heryerde dua okuyoruz burasıda dua beklediğimiz yer o yüzden tek tek herkeze sormak ona göre karar vermek ben herkezin okumasından taraftarım ki dua bekleyelim cnm

Cnm 313 çekmek sorun değil çeken 5000 çeker sorun karışacak olması ve şahış olarak okunacak çogumuz adetiz ve size yetişmek için uzun bir zaman bekliyecez ben 1 haftada bitiyorum mesela kişi başınız az okumak için bu 2 haftayı bulur ya fettahta bile sayınız çoktu 3 4 günde bitti tek tek okunmadıgı halde mantıklı olan hem hasta olanların hemde hasta olmayanların okuuacagı bir şeyde karar kılmak zaten çogumuz heryerde dua okuyoruz burasıda dua beklediğimiz yer o yüzden tek tek herkeze sormak ona göre karar vermek ben herkezin okumasından taraftarım ki dua bekleyelim cnm
o zaman listeye göre ya fettah mı okusak acaba ?

Karar sizlere ait ben hastayım okuyabilecegim şeyleri okuyabilirim o yüzden karar sizlere ait

ilk listede ilk kisiye hepimiz ya fettah okuduk canim . keske ordan devam etseydik sira sira herkese okusaydik

Cnm o zaman listedeki ilk kişiye değil herkeze okundu topluydu ama bu sefer tek tek okunabilir ya fettah
aa haklisin canim evet toplu okumustuk. bende ya fettah okuruz diye katilmistim topige cunku hem kolay hem etkili hemde adetliyken de okunabilir. herkes kendi kararini yazsin kizlar ortak bi noktada bulusalim

X