Hacetlerimiz için topluca Ya Fettah hatmi yapalım mı

4.853 adet okudum ekleyebilirsin RABBİM tüm dualrımızı isteklerimizi kabul etsin tez vakitte inşallah

Merhaba canlar.. Herbirinizden Rabbim razı gelsin.. Dualarınızı tez vakitte kabul eylesin.
Ben nacizane duam: Vatanına , milletine sahip çıkan ve Rabbim'in rızasına uyan, hayırlı salih evlardan nasip etsin; huzurumuz hep devam etsin. Amin.

Benim duam da
"Rabbim bana ve eşime vatana millete hayırlı, Rabbine hayırlı kul ve peygamberimize hayırlı ümmet olaçak sahil amelli bir evlat nasip etsin. Allahım Bizi ve bizim soyumuzdan olacakları kovulmuş şeytanın şerrinden korusun.annemle babama hidayet nasip etsin.evimde huzur bereket sağlık sıhhat olsun.eşim çalıştığı kurumda hayırlısı ile kadrolu olsun.allahim bizlere ana baba rızası almayı nasip etsin. Bu zikirmizi başlatan devam ettiren buradaki güzel insanlarında Rabbim gönlünden geçeni nasip etsin inşallah. "

Kizlar yarın cuma münasebetiyle hacetlerimiz icin ayrica 41 yasin ve 41 fetih suresi ya da 41 vakia okuyalim mi aslinda hacetler icin 70 yasin de duymustum hangisini isterseniz duamizi onlari da katariz Kimler almak ister sayilari ben toplayayim

Ben Arapça'da okuyamıyorum Latince yazılardan okuyorum hatim için olmaz sanirim

Ben katılırım canım.

O zaman 41 Fetih 70 yasin yapalim yasin 70 i bulmazsa 41 yapariz kacar tane alabilirsiniz

Liste hazirlamadan önce sayı ve kisileri alayim kim musait olursa duaya katalim

okudukça yazalım canım bence sen yine listeyi yaz herkesi etiketle kim ne okuduysa ona göre düşelim

2 tane fetih okdum rabbim kabul etsin inş tüm okuyanlarımızın gönlüne göre versin inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…