Hacetlerimiz için topluca Ya Fettah hatmi yapalım mı

DUALARIMIZ:

1 Sealand Sealand
Rabbim dua sahibi Seda 'ya kısa zamanda takva sahibi haramlardan kaçınan namaz kılan ibadetli mutlu olacağı hayırlı bir eş ve salih ve saliha çocuklar nasip et amin.
2 @tkglcn
Rabbim dua sahibi tkgcn 'nin kızına bir kardeş diliyorum ,darlık zorluk göstermesinler inşallah.Eşine güç kuvvet ,sağlık sıhhat ihsan et.Hanesinin ağzımızın tadı hiç bozulmasın inşallah,borçları için ödeme kolaylığı ihsan et.Ahiret gününde bizlere merhametiyle muamele etsin,bilerek veya bilmeyerek işlediğimiz günahlarımızı affet amin.

3 @selince3
..............................................................
4 @ebruli--
Rabbim ebruli ' nin gireceği sınavlardan hayırlı yüksek puan almasını ve hayırlısıyla başarılı olmasını nasip et.

5 @La Petite Princesse
.........................................................................
6 @cansu_tr
Rabbim dua sahibi cansutr nin sözlüsünle tez zamanda hayırlısıyla evlenmesini, iki aile içinde evliliğimizin hayırlı olmasıni, sözlüsünün tekrardan namaza başlamasını istiyorum ve bizi ayırmaya çalışan insanlara fırsat vermemesini nasip et. Rabbim hepimizin dualarını kabul eylesin herkese hayırlı iş, hayırlı aş, hayırlı eş, hayırlı evlat , hayırlı ölüm versin , anne babalarımızdan ve büyüklerimizden hayır duası alan kullarından eylesin amin inşallah

7 @suleeeem
Rabbim dua sahibi suleeem'in nişanlısı ile ilgili tüm engeller kalksın ve nişanlısı ile kısa zamanda ailelerin anlaşacağı huzurlu mutlu sağlıklı günlere kavuşacağı bir evlilik yapsın amin.

8 @Denas14__
Rabbim dua sahibi denas14 in evladını ona bağışlasın. Yuvasındaki mutluluk daim olsun.Hayırlı kazançlar versin.Amin.

9 @whitepearll
..................................................................................
10 @Debusi
Rabbim dua sahibi debusi hayırlısı ile atansın... gönlüne göre bir ev alsın...Hayatındaki tüm engeller ortadan kalksın amin

11 @Askglsh
Rabbim Askglsh 'e hayırlı,sağlıklı salih ve saliha evlatlar nasip et amin.

12 elfce92 elfce92
Rabbim dua sahibi elfce92'nin sevdiği ile aile rızasının olduğu imanlı huzurlu bir evlilik gerçekleştirsin amin.

13 Seriii Seriii
Rabbim dua sahibi serii' ye vatana millete hayırlı,imanlı sağlıklı salih ve saliha çocuklar nasip etsin amin.Herkesin gönül muradını versin amin.
14 @esoss88....................................................
15 @ayseygt1453 (6000 adet okudu)(tamamlandı)+500
16 @feraheymen
Rabbim dua sahibi feraheymen 'in tedavisi olumlu sonuç versin ve imanlı ,hayırlı,sağlıklı salih ve saliha evlatlar nasip et amin.RABBIM OKUYAN HERKESIN MURADINI VERSIN.

17 @denizinmavisi
Rabbim dua sahibi denizinmavisi'ne hayırlı olacak, sevgi , aşk ve şükürlerle dolu musmutlu bir yuva kurmayı nasip etsin.Rabbime güzel isimleriyle sesleniyoruz, herkese sayısız kapılar açan Rabbim bize de zaferler lütfetsin , birbirimize ettiğimiz dualar hürmetine muratlarımızı kabul etsin inşallah.

18 @ilknur
Rabbim dua sahibi İklnur'a hayirli saglikli imanli salih saliha evlat nasip et.amin.

19 @nixie_pixie
.............................................................................
20 @ecrin87
...............................................................................
21 Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_
..................................................................................
22 @OZLEMMYAGMUR
...................................................................................
23 bal10cukk bal10cukk
Rabbim dua sahibi bal10cukk'un acılarını unutturacak mutlu olacağı hayırlı bir eş ve hayırlı bir iş nasip et,şeytanın vesvelerinden koru amin.

24 tubatesbih tubatesbih ...............................................

25 acembuselik acembuselik
Dua sahibi acembuselik ve eşi 3 yıl olan doğu görevini ve bundan sonraki görevlerini sağ salim bitirsinler amin veAyrıca tüm asker ve polislerimizi koru Rabbim amin

26 @ice floe
..............................................................................
27 @damla2222
............................................................................
28 jasmine53 jasmine53
......................................................................
29 @nacis--
Rabbim dua sahibi nacis eşiyle barışsın eski güzel günlerine geri dönsün,araları hiç bozulmasın hayatları boyunca mutlu ,huzurlu yuvaları olsun amin.

30 @ser34
...........................................................................
31 @dilberim506
Rabbim dua sahibi dilberim506'nin tedavisi olumlu sonuç versin,bugün hayırlı haberler alsın ve imanlı ,hayırlı,sağlıklı salih ve saliha evlatlar ver amin.

32 G gulbisss
33 E ella-88
34 @mavimira

EKSİK OLAN ARKADAŞLAR BUGÜN DUALARINI YOLLASIN
YANLIŞLAR VE EKLEMEK İSTEDİĞİNİZ VARSA KONTROL EDİN HANIMLAR
4.853 adet okudum ekleyebilirsin RABBİM tüm dualrımızı isteklerimizi kabul etsin tez vakitte inşallah

DUALARIMIZ:

1 Sealand Sealand
Rabbim dua sahibi Seda 'ya kısa zamanda takva sahibi haramlardan kaçınan namaz kılan ibadetli mutlu olacağı hayırlı bir eş ve salih ve saliha çocuklar nasip et amin.
2 @tkglcn
Rabbim dua sahibi tkgcn 'nin kızına bir kardeş diliyorum ,darlık zorluk göstermesinler inşallah.Eşine güç kuvvet ,sağlık sıhhat ihsan et.Hanesinin ağzımızın tadı hiç bozulmasın inşallah,borçları için ödeme kolaylığı ihsan et.Ahiret gününde bizlere merhametiyle muamele etsin,bilerek veya bilmeyerek işlediğimiz günahlarımızı affet amin.

3 @selince3
..............................................................
4 @ebruli--
Rabbim ebruli ' nin gireceği sınavlardan hayırlı yüksek puan almasını ve hayırlısıyla başarılı olmasını nasip et.

5 @La Petite Princesse
.........................................................................
6 @cansu_tr
Rabbim dua sahibi cansutr nin sözlüsünle tez zamanda hayırlısıyla evlenmesini, iki aile içinde evliliğimizin hayırlı olmasıni, sözlüsünün tekrardan namaza başlamasını istiyorum ve bizi ayırmaya çalışan insanlara fırsat vermemesini nasip et. Rabbim hepimizin dualarını kabul eylesin herkese hayırlı iş, hayırlı aş, hayırlı eş, hayırlı evlat , hayırlı ölüm versin , anne babalarımızdan ve büyüklerimizden hayır duası alan kullarından eylesin amin inşallah

7 @suleeeem
Rabbim dua sahibi suleeem'in nişanlısı ile ilgili tüm engeller kalksın ve nişanlısı ile kısa zamanda ailelerin anlaşacağı huzurlu mutlu sağlıklı günlere kavuşacağı bir evlilik yapsın amin.

8 @Denas14__
Rabbim dua sahibi denas14 in evladını ona bağışlasın. Yuvasındaki mutluluk daim olsun.Hayırlı kazançlar versin.Amin.

9 @whitepearll
10 @Debusi
Rabbim dua sahibi debusi hayırlısı ile atansın... gönlüne göre bir ev alsın...Hayatındaki tüm engeller ortadan kalksın amin

11 @Askglsh
Rabbim Askglsh 'e hayırlı,sağlıklı salih ve saliha evlatlar nasip et amin.

12 elfce92 elfce92
Rabbim dua sahibi elfce92'nin sevdiği ile aile rızasının olduğu imanlı huzurlu bir evlilik gerçekleştirsin amin.

13 Seriii Seriii
Rabbim dua sahibi serii' ye vatana millete hayırlı,imanlı sağlıklı salih ve saliha çocuklar nasip etsin amin.Herkesin gönül muradını versin amin.
14 @esoss88....................................................
15 @ayseygt1453 (6000 adet okudu)(tamamlandı)+500
16 @feraheymen
Rabbim dua sahibi feraheymen 'in tedavisi olumlu sonuç versin ve imanlı ,hayırlı,sağlıklı salih ve saliha evlatlar nasip et amin.RABBIM OKUYAN HERKESIN MURADINI VERSIN.

17 @denizinmavisi
Rabbim dua sahibi denizinmavisi'ne hayırlı olacak, sevgi , aşk ve şükürlerle dolu musmutlu bir yuva kurmayı nasip etsin.Rabbime güzel isimleriyle sesleniyoruz, herkese sayısız kapılar açan Rabbim bize de zaferler lütfetsin , birbirimize ettiğimiz dualar hürmetine muratlarımızı kabul etsin inşallah.

18 @ilknur
Rabbim dua sahibi İklnur'a hayirli saglikli imanli salih saliha evlat nasip et.amin.

19 @nixie_pixie
20 @ecrin87
...............................................................................
21 Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_
22 @OZLEMMYAGMUR
...................................................................................
23 bal10cukk bal10cukk
Rabbim dua sahibi bal10cukk'un acılarını unutturacak mutlu olacağı hayırlı bir eş ve hayırlı bir iş nasip et,şeytanın vesvelerinden koru amin.

24 tubatesbih tubatesbih ...............................................

25 acembuselik acembuselik
Dua sahibi acembuselik ve eşi 3 yıl olan doğu görevini ve bundan sonraki görevlerini sağ salim bitirsinler amin veAyrıca tüm asker ve polislerimizi koru Rabbim amin

26 @ice floe
27 @damla2222
28 jasmine53 jasmine53
......................................................................
29 @nacis--
Rabbim dua sahibi nacis eşiyle barışsın eski güzel günlerine geri dönsün,araları hiç bozulmasın hayatları boyunca mutlu ,huzurlu yuvaları olsun amin.

30 @ser34
...........................................................................
31 @dilberim506
Rabbim dua sahibi dilberim506'nin tedavisi olumlu sonuç versin,bugün hayırlı haberler alsın ve imanlı ,hayırlı,sağlıklı salih ve saliha evlatlar ver amin.

32 G gulbisss
33 E ella-88
34 @mavimira

EKSİK OLAN ARKADAŞLAR BUGÜN DUALARINI YOLLASIN
YANLIŞLAR VE EKLEMEK İSTEDİĞİNİZ VARSA KONTROL EDİN HANIMLAR
Merhaba canlar.. Herbirinizden Rabbim razı gelsin.. Dualarınızı tez vakitte kabul eylesin.
Ben nacizane duam: Vatanına , milletine sahip çıkan ve Rabbim'in rızasına uyan, hayırlı salih evlardan nasip etsin; huzurumuz hep devam etsin. Amin.

Benim duam da
"Rabbim bana ve eşime vatana millete hayırlı, Rabbine hayırlı kul ve peygamberimize hayırlı ümmet olaçak sahil amelli bir evlat nasip etsin. Allahım Bizi ve bizim soyumuzdan olacakları kovulmuş şeytanın şerrinden korusun.annemle babama hidayet nasip etsin.evimde huzur bereket sağlık sıhhat olsun.eşim çalıştığı kurumda hayırlısı ile kadrolu olsun.allahim bizlere ana baba rızası almayı nasip etsin. Bu zikirmizi başlatan devam ettiren buradaki güzel insanlarında Rabbim gönlünden geçeni nasip etsin inşallah. "

Kizlar yarın cuma münasebetiyle hacetlerimiz icin ayrica 41 yasin ve 41 fetih suresi ya da 41 vakia okuyalim mi aslinda hacetler icin 70 yasin de duymustum hangisini isterseniz duamizi onlari da katariz Kimler almak ister sayilari ben toplayayim

Kizlar yarın cuma münasebetiyle hacetlerimiz icin ayrica 41 yasin ve 41 fetih suresi ya da 41 vakia okuyalim mi aslinda hacetler icin 70 yasin de duymustum hangisini isterseniz duamizi onlari da katariz Kimler almak ister sayilari ben toplayayim

Ben Arapça'da okuyamıyorum Latince yazılardan okuyorum hatim için olmaz sanirim

Ben katılırım canım.

O zaman 41 Fetih 70 yasin yapalim yasin 70 i bulmazsa 41 yapariz kacar tane alabilirsiniz

okudukça yazalım canım bence sen yine listeyi yaz herkesi etiketle kim ne okuduysa ona göre düşelim

2 tane fetih okdum rabbim kabul etsin inş tüm okuyanlarımızın gönlüne göre versin inş

X