Hacetlerimiz icin okuyup faydasini gordugumuz dualari birbirimizle paylasalim

Tazis

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2016
1.479
1.965
35
Merhabalar, okuyup da karsilik alinmayan dua yoktur fakat en cok faydasini gordugumuz dua uygulamalarini paylasarak birbirimize kapilar acabiliriz. paylasin ogrenelim

Yok mu paylasacak kimse :) ilk paylasim benden olsun, 313 ayetel kursi hacetler icin cok etkilidir. kendim de denedim deneyenlerden de duydum. bol bol salavat ardindan 313 ayetel kursi bir gunde bitirecegiz

veysel karane zikiri,
100 istiğfar-132 salavat-11 İhlas ve 1 fatiha,hediye duamız-arkasından 100 tevhid(la ilahe illallah).
İstemeden veriyor rabbim.Kalbinden geçeni biliyor senin. Seni meşgul eden sıkıntını alıyor.Hastaysan şifa veriyor,borçluysan bir kapı açıyor sana,ödetiyor borcunu.
Seni ve sevdiklerini tehlikelerden koruyor.Görünür görünmez kazalardan belalardan esirgiyor seni.
Evine huzur bereket veriyor.Dua ettiğin evliyalar peygamberler,seni onlara sevdiriyor,
Gül kokuları,çiçek kokuları duyuyorsun,ama sadece sana hissettiriliyor.
Özel ve sevilen olduğunu bildiriyorlar sana.
Korkmuyorsun yaşamaktan,dertlerinden,
Biliyorsun ki beni seven,koruyan gözeten bir Allah var.

veysel karane zikiri,
100 istiğfar-132 salavat-11 İhlas ve 1 fatiha,hediye duamız-arkasından 100 tevhid(la ilahe illallah).
İstemeden veriyor rabbim.Kalbinden geçeni biliyor senin. Seni meşgul eden sıkıntını alıyor.Hastaysan şifa veriyor,borçluysan bir kapı açıyor sana,ödetiyor borcunu.
Seni ve sevdiklerini tehlikelerden koruyor.Görünür görünmez kazalardan belalardan esirgiyor seni.
Evine huzur bereket veriyor.Dua ettiğin evliyalar peygamberler,seni onlara sevdiriyor,
Gül kokuları,çiçek kokuları duyuyorsun,ama sadece sana hissettiriliyor.
Özel ve sevilen olduğunu bildiriyorlar sana.
Korkmuyorsun yaşamaktan,dertlerinden,
Biliyorsun ki beni seven,koruyan gözeten bir Allah var.
Allah razı olsun. Arkadaslarimla paylaşacağım :)

70bin tevhid. Önce 3 İhlas 1 Fatiha okunur ve tüm müminlerin ruhlarına hediye edilir. Sonra ne için tevhid çekilecekse ona niyet edilir. Sonra La İlahe İllallah diye tevhide başlanır. Her 100.'de La İlahe İllallah Muhammedurresulullah denir. 70bin tevhid çekmek baya zaman alıyor. Dakikada 50 tane çekiyorum. Ben rahmetli anneme hediye etmek için çekiyorum. Bir Tevhid bile arşı titretirken 70bin Tevhidin gücünü siz düşünün artık. Ne için yapılırsa yapılsın; ister ölenlere ister dirilere hediye edilsin; her mümin ömründe bir kere yapmalı bence

70bin tevhid. Önce 3 İhlas 1 Fatiha okunur ve tüm müminlerin ruhlarına hediye edilir. Sonra ne için tevhid çekilecekse ona niyet edilir. Sonra La İlahe İllallah diye tevhide başlanır. Her 100.'de La İlahe İllallah Muhammedurresulullah denir. 70bin tevhid çekmek baya zaman alıyor. Dakikada 50 tane çekiyorum. Ben rahmetli anneme hediye etmek için çekiyorum. Bir Tevhid bile arşı titretirken 70bin Tevhidin gücünü siz düşünün artık. Ne için yapılırsa yapılsın; ister ölenlere ister dirilere hediye edilsin; her mümin ömründe bir kere yapmalı bence

Bir kerede mi bitirmek lazim? Gunlere yayabilir miyiz? Ya da gun icinde farkli zamanlara yayabilir miyiz?

Bir kerede bitmez mümkün değil :) 20 dakikada 1000 tevhid ancak çekiliyor. toplam 23- 24 saat sürer.

tesekkurler :) Allah kabul etsin

Ayetel kursi gunluk 3 veya 7 sayılarında okunabilir ama yuksek okumalarda hacetlerde 170 ya da 313 oneriliyor

X