HACETIMIN KABULÜ IÇIN 1000 TANE FİİL SURESI

nergismor, canim fazla olduysa eger yarin akşam a da hanifeye okuyalım olmaz mi
fazla degil eksik olmus tatli okumamis

Son düzenleme:
22 NİSAN 2018 CUMA DUASI

HER GÜN AKŞAM İLE YATSI EZANI ARASINDA BİR KARDEŞİMİZİN HACETİNİN KABULÜ İÇİN ABDESTLİ OLARAK VE HER BİRİNİN BASİNDA BESMELE CEKEREK 1000 TANE FİL SURESİ OKUYORUZ

1. YARINDAN İTİBAREN SİTEYE SÜREKLİ GİREMEM DİYENLER LİSTEYİ KAYDEDİP SIRA İLE HER GÜN 100 TANE OKUSUN.
  2. BEN HER GÜN GİRERİM DİYENLER HER GÜN ALDIM KABUL ETTİM DİYEREK BİLDİRİM YAPSIN.LÜTFEN SAYFAYI ETİKET OLMASA BİLE HER GÜN KONTROL EDİN.
  3. 2. SEÇENEĞİ TERCİH EDENLER O GÜN OKUYACAĞI SAYIYI MUHAKKAK KONTROL ETSİN
  4. O GÜNKÜ DUAYI OKUYAMAYACAK OLANLAR YATSI NAMAZI EZANINDAN 20 DAKİKA ÖNCE MUTLAKA HABER VERSİN
  5. 2 KEZ KURAL İHLALİ YAPANLARIN SIRASI SONA ALINACAKTIR.

@HemDeliHemAsik
@efsuni06 (mazeretli)
@Hayalimdi gercek oldu
annesinineseri
B bahar1143
Dil-i bitab
@Tatlianne20
@MorbidAngell
Kara_gozlum

@HemDeliHemAsik Hanife
kardeşimiz için yarın tekrar okuyoruz.

Kusura bakmayın arkaddaşlar birbirimizin hakkına girmemek ve istikrarlı bir şekilde ilerleyebilmek için kural koymak zorundayız. Lütfen herkes hangi seçenekle listeye devam edeceğini bildirsin.

Allah kabul etsin

Canim ben hergun okurum bugun musait olamadım inşallah takipte olucam

22 NİSAN 2018 CUMA DUASI

HER GÜN AKŞAM İLE YATSI EZANI ARASINDA BİR KARDEŞİMİZİN HACETİNİN KABULÜ İÇİN ABDESTLİ OLARAK VE HER BİRİNİN BASİNDA BESMELE CEKEREK 1000 TANE FİL SURESİ OKUYORUZ

1. YARINDAN İTİBAREN SİTEYE SÜREKLİ GİREMEM DİYENLER LİSTEYİ KAYDEDİP SIRA İLE HER GÜN 100 TANE OKUSUN.
  2. BEN HER GÜN GİRERİM DİYENLER HER GÜN ALDIM KABUL ETTİM DİYEREK BİLDİRİM YAPSIN.LÜTFEN SAYFAYI ETİKET OLMASA BİLE HER GÜN KONTROL EDİN.
  3. 2. SEÇENEĞİ TERCİH EDENLER O GÜN OKUYACAĞI SAYIYI MUHAKKAK KONTROL ETSİN
  4. O GÜNKÜ DUAYI OKUYAMAYACAK OLANLAR YATSI NAMAZI EZANINDAN 20 DAKİKA ÖNCE MUTLAKA HABER VERSİN
  5. 2 KEZ KURAL İHLALİ YAPANLARIN SIRASI SONA ALINACAKTIR.

@HemDeliHemAsik 100 okuyacak
@efsuni06 (mazeretli)
@Hayalimdi gercek oldu
annesinineseri
B bahar1143
Dil-i bitab
@Tatlianne20
@MorbidAngell
Kara_gozlum

@HemDeliHemAsik Hanife
kardeşimiz için yarın tekrar okuyoruz.

Kusura bakmayın arkaddaşlar birbirimizin hakkına girmemek ve istikrarlı bir şekilde ilerleyebilmek için kural koymak zorundayız. Lütfen herkes hangi seçenekle listeye devam edeceğini bildirsin.

Allah kabul etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…